Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Julikon dienorastis
2014-03-26 20:52:54
Labas, nu tai prašom "pasiaiškinti" dabar: pietūs - indelis pasukų varškės:)) Čia mano priešpiečiai. Garantuoju, kad vakarienė buvo trigubai sotesnė negu pietūs - o turėtų būti atvirkščiai. Dėl saldainuko nėra ko graužtis, suvalgei tai suvalgei vieną, kitą dieną nevalgyk...O dėl svėrimosi, svertis apskritai reikia kartą į savaitę, ryte. Nes svoris ne rodiklis, jis labai dažnai keičiasi.
2014-03-27 15:56:53
Pritariu AnoVi :) Roberta, nesisverk kasdien. As ir pati sveriaus, bet pamaciau, kad svoris kinta ir tai tik erzina. O po savaites jau pamatai ta visa rezultata. Del pietu irgi negerai. As irgi beganti, pastoviai darbai, darbai...Bet dabar atsirenku ka valgysiu. Jeigu jau nera galimybiu namie ruosto maisto suvalgyt, tai renkuos salotas is parduotuviu, kazka be majonezo, maziau kaloringo, bet kartu, kad ir sotu butu. Vakarienei man dabar uztenka pasuku ar jogurto indelio. Tau dar tik pradzia, o ji sunki. Po truputi priprasi, tik butinas rezimas, reguliarus maitinimasis. Viskas imanoma, patikek! ;)
2014-03-27 15:59:56
Vestur, visgi spurgyte buvo vakar... :/ Bet namine, kepiau vaikam ir viena pati suvalgiau kartu su pasukom vakarienei :D Suvalgiau ir visiskai apsiraminau :D Dabar vel ramybe :D
2014-03-30 19:22:35
nieko gero su manimi, nesilaikau aš režimo - nei maisto, nei sporto. įsitikinau, kad galiu laiktytis tik tada, kai esu namie, nieko neveikiu. darbe daug dirbu, gausu rūpesčių, tai tarsi prasmengu, nėra kada apie save galvoti, tai kaip anksčiau - valgau bile ką ir bile kada:( nežinau, kaip čia susiimti ir imti save gerbti. vis man darbas ir kiti svarbiau nei aš pati.
2014-03-30 21:40:14
Roberta, zinai, kaip sakoma... karas - karu, bet pietus pagal tvarkarasti!.. Imkit uz taisykle maitintis +- tuo paciu laiku, darykite pati sau mini susitikimus savo dienos dienotvareje - tada turesite is anksto suplanuotas sau laiko atkarpas
2014-03-31 16:20:36
Šiaip dar žmonės, kurie sportuoja ir maitinasi suplanuotai pataria pasiruošti iš anksto. T.y. paruošti maistą, sudėlioti į indelius ir panašiai, tada tiesiog imi indelį ir valgai.

Asmeniškai aš taip nebandžiau, nes nei indelių tiek neturiu, nei kažkaip, bet mintis "atidarai šaldytuvą su mintim ką čia tokio užvalgyt ir po ranką turėti jau paruoštą sveiką maistą" man labai patinka :))

Tik kad kas ruoštų tą maistą..
2014-03-31 16:23:33
p.s. ankstesnių pranešimų neskaičiau, gal jau bandėte taip, tai tada atsiprašau dėl savo skubėjimo.. :)
2014-04-08 16:17:38
Labas visiems :) Jau atsikraciau 9 kg. Po truputi, po kelis simtus gramu vis nusimeta.

Roberta, puikus buvo patarimas del is anksto paruostu indeliu su maistu pietums, uzkandziams (gali buti vienas indelis su riesutais ar dziovintais vaisiais, ar kokie keli vaisiai). Reikia kazkaip su tais darbais derintis, tikrai viskas imanoma, pati per ta pati perlipau, pritaikiau pagal save. Net jei tenka pietu laiku vaziuoti, turiu su savim kazko lengvo, ka galeciau vairuodama suvalgyt. Buvo sunku is pradziu, bet kai labai nori tu rezultatu, tai tada mastai ir ismastai visai neblogu variantu :) Tik nepasiduok, eik link savo tikslo :) Ir nereikia pamirsti - SAVE MYLETI BUTINA!
2014-04-09 16:59:14
julikon mes abi panasiai cia prisijungem ir man tiek pat nukrito,buvo 10kg,bet 1kg grizo:)
2014-04-11 20:15:01
Marioks, o kodel grizo? Man tai neauga, stovi vietoj graziai. Krenta palengva, buvo savaite, kad visai nenukrito, bet ir nepakilo. Sunkiausia ir bus ji toki islaikyti...Kaip sekas maitintis, sportuoti?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS