Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Julikon dienorastis
2014-02-25 18:02:23
Sveiki :)
Senokai berasiau. Siandien pasisveriau, bendras rezultatas nuo pat pradzios - 6.8 kg. Labai smagu!!! Su mityba viskas kaip ir gerai. Neblogai praeina ir Lucky day: sio to paragauji, vos vos atsipalaiduoji ir uztenka. Siandien tik "nuejau i sona" :D Iskepiau seimai kibinu, tai ir pati pietums 2 nedidelius su sultiniu suvalgiau. Taip taip, visai nedietiska, bet leidau sau nusizengti ir dabar sedziu rami, nes daugiau nebesinori, visai netraukia. Vakariene bus lengva - pasukos. Pradejau lankyti treniruotes, toks misinukas sokiu ir aerobikos. Tai du kart per savaite iseinu issikrauti. Namie irgi siek tiek pasportuoju. Pagalvojau, kad paciu laiku uztikau kilo.lt ir man butent to reikejo, tinka man toks lieknejimo variantas. Dziaugiuos rezultatais ir keliauju po zingsneli toliau :)
2014-03-03 21:43:09
Sveiki
Nuo pradzios iki siandien 7.2kg nukrito :) Tik keistai - beveik nejuda apimtys. Maitinuos sveikai, saldumynu net per lucky day nevalgau. Kg krenta, o cm ne. Kodel? Gal kam taip buvo?
2014-03-22 12:35:29
Labas visiems :) Siai dienai turiu -8.1 kg, sumazejo gerokai slaunu, klubu ir krutines apimtys, po truputi ir pilvukas mazeja. Senokai nesimatavau, tai siandien maloniai buvau nustebinta :) Siandien Lucky day, bet kol kas labai sveikuoliskai valgiau. Kelias itemptas savaites turejau, buvo gan sunku maitintis sveikai, bet vis tiek prisilaikau kiek imanoma. Dziaugiuos rezultatais ir komplimentais :) Sekmes visiems!
2014-03-23 22:20:53
Labai geras rezultatas ;)) man apimtys irgi ne itin judinas paskutiniu metu svoris irgi, bet jauciu kaip kunas kiekviena diena darosi vis tvirtesnis nes daugiau ar maziau sportuoju kiekviena diena ;)) Taip ir toliau... saunuole
2014-03-24 07:50:55
Sveika julikon, mano matmenys taip pat dingo iš svetainės :( niekur daugiau nebuvau užsairašiusi, tad negaliu palyginti savo rezultatų :(
2014-03-25 09:21:02
Nina, o spaudei, kad rodytu 6 sav grafika? Nes ijungus rodo savaites rezultatus, o kadangi ivedam karta i savaite ar reciau, tai ir nesimato. Paziurek, gal atsiras ;)
2014-03-25 14:13:22
Saunuole julikon, geri rezultatai. Man svoris irgi krenta, bet apimtys visai nejuda, as galvoju, kad man tai gali buti, kad mazai sportuoju, nes labai tingiu....
2014-03-26 13:26:15
Labas :) Man nejudejo apimtys, o paskui visgi pamaciau rezultata. Pradejau treniruotes lankyti, gal tikrai tas paveike, nes ypatingai klubai ir slaunys sumazejo. Tas aisku, labai dziugina. Jei dar pilvukas sumazetu, butu is vis pasaka :)
Vestur, o nebandei kokiu sokiu ar plaukimo? Man sale visiskai nepatinka, kiek bandziau, tiesiog per jega ten eidavau...Namie sportuoji, bet vis tiek ne tas. O as atradau "sok ir lieknek" grupe, laaabai man patinka ir matau, kad rezultatu duoda. Is vis, bet kokie sokiai tinka puikiai, pvz. linijiniai, energingesne treniruote butu zumba. Plaukimas irgi labai gerai, dirba visi raumenukai, pailsi, issikrauni. Gal kazka patinkancio atrastum ir sau ;)
O man siandien sunki diena. Kazkaip vis i virtuve traukia, o ir tenka eiti, nes ligoniuka namie turiu. Bandau atsispirti dziovintais vaisiais ir vandeniu, o mintys sukasi apie tingini arba namines spurgytes :D
2014-03-26 13:51:12
Labutis, aciu uz patarimus:) o tu laikikis su tuom spurgom, mums NEGALIMA. Sekmes tau ir sveikit :)
2014-03-26 18:27:10
labas, merginos
tai va, aš antra savaitė bandau laikytis, bet... man neišeina pagal tą valgiaraštį-tvarkaraštį:) pavyzdžiui šnd valgiau: ryte kava su trupučiu medaus, kefyras kiek vėliau, dvi stiklinės, pietums - indelis pasukų varškės, pavakariai - 4 kiviai ir... saldainukas (ups), vakarienei - salotos iš daržovių, kiaušinio, duona. radau padarytas, regis, dėta majonezo buvo. lyg ir ne nedaug, bet... man svorio lyg ir nukrito, bet... vieną rytą rodo kilogramu mažiau, kitą, žiūrėk, vėl vos ne kilogramu daugiau. matyt, reiktų rečiau svertis:) kasdien stengiuos pajudėti, bent jau pusę valandos einu, kartais pabėgioju, kartais darau mankštą pagal tą pridėtą programą ar savo programą sugalvotą:) man sudėtinga laikytis režimo, nežinau, aš tokia bėganti, daug dirbanti, neturiu laiko galvoti, ką čia šiandien nussipirkti, ką čia šiandien suvalgyti. negerai:(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS