Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Julikon dienorastis
2014-01-23 18:45:40
Sveiki bendraminciai ir bendrazygiai :) Esu cia jau 10 dienu, vis ateinu paskaityti jusu zinuciu ir pagaliau pati prisiruosiau sukurti savo dienorasti. Manau tokie dalykai labai padeda - pasidalini savo dziaugsmais ir rupesciais, gauni viena kita patarima, padrasini kita. Mano pirmoji savaite buvo tragiska tik del vieno dalyko: as laaabai laaabai norejau saldaus :D Eidavau miegoti su mintimis apie kepamas bandeles, atsikeldavau su sokolado skoniu burnoj, nes ka tik ji sapnavau :D O savo Happy Day laukiau kaip didziausio stebuklo ir planavau, kuom gi save lepinsiu. Visa kita ejo gan sklandziai: meniu man labai patiko, o kas netiko, ta pakeiciau kitu patiekalu. Tikrai skanu, ir seima ivertino teigiamai. Sportuoti irgi prisiruosiau namie, nes sporto klubai man ne kazka...Nenoriu ten eiti ir viskas. Ir kai pagaliau atejo mano Happy day, pasidziaugiau vos vienu gabaliuku pyrago :D Turejom sveciu, priruosiau visko daug, o pati paragavau tik darzoviu salotu, pelesinio surio gabaliuka, na ir jau mineta pyraga (sokoladini). Net keista, bet nuo sekmadienio iki siandien visai nesinori saldaus. Tas mane labai dziugina. Gaminu tikrai daug, vaikus lepinu skanestais, tad pagundu aplink pilna. Tikiuos pavyks atsilaikyti ir pradeti maitintis sveikiau :) Sekmes visiem! :)
2014-01-23 18:57:11
Super, julikon! Aciu, kad daliniesi, ir visokeriopos sekmes ir ryzto tau!
2014-01-23 22:34:51
Ir tau to paties! Reikia siek tiek laiko ir priprasi prie naujoviu ;)
2014-01-24 08:21:33
Šaunu, o kaip tavo svorio pokytis?
2014-01-24 13:19:20
As irgi stengiusi savo seima lepinti ivairiais skanestais, tai picca, tai namines bandeles kuriuos labai kvepia skaniai. Truputi norejosi paragauti, bet susilaikiau ir tuo labai dziaugiuosi. Taip savo smegenis pratinu prie to kuo negalima, kad priprastu ir nesinoretu :) Sekmes tau julikon :)
2014-01-24 14:34:50
labutis, sunki ir man buvo pirma savaitė, dabr dar norisi ką pakąsti, bet jau pati savęs klausi "ar tikrai noriu/ Sėkmės mums visiems siekiant naujovių.
2014-01-24 15:19:52
Labas!
Del svorio, tai is anksciau zinau, kad jis labai sokineja per visokias tokias dietas ar sportus. Per pirma savaite numeciau 1 kg. Mazokai, noretusi daugiau :) Laukiu kito sverimosi ir geresniu rezultatu. Vyras jau zarsto komplimentus, kad ploneju, sia savaite ir drauge issiziojo pamacius :D Taip smagu, nors pati kritiskai i save ziuriu! Iki norimo dar ilgas kelias, bet po zingsniuka noriu eiti i prieki. Siandien sunki diena, turejau streso ir labai uzsimaniau ta stresa malsinti sokoladu...Susivaldziau, dziovintu abrikosu paemiau...
2014-01-24 15:35:22
Dar radau tarp savo knygu viena nebloga su pratimukais. Pridesiu kelis prie savo programos, nes pagal programa kai kas man netinka. Atliekant kelis pratimus sutraukia meslungis :D Pradejau gert magni, gal pageres...
2014-01-24 16:12:43
Sveiki, o man visai sunkumų neiškyla, rytoj laimingoji diena, jau suplanavau išsikepti šokoladinį pyraga, manau galiu sau leist, pirmą sav. Numečiau 4 kg,, manau ryt pasisvėrus nepamatysiu tokio pat gero rezultato, nors ir maitinausi griežtai pagal sudarytą dietą, ne daug sportuoju, didžiausia bėda, bet žadu greit susiimti ,visiems didelės sėkmės :)
2014-01-24 23:27:59
Butu idomu forume padarit sryti daliviai gyvai nuotraukas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS