Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgas kelias link geresnes saves.
2016-03-03 00:33:09
Taip pazityvumo pas mane tikrai trūksta. Gal būt dėl to, kad noriu reultato greičiau nei jis ateina. Nors juk turėtų būt svarbiau, kad judu į priekį, kad ir mažais žinksneliais.

Sutinku, veidrodžiai visi gali rodyti skirtingai, bet iš kur žinoti, kuris veidrodis yra geras ir nemeluoja:)?
2016-03-04 16:43:28
Jei as tureciau toki veidrodi,mesciau visas dietas,hihihi...
2016-03-04 22:16:16
lotabu ir sprintere, Teisingas veidrodelis-savigarba, teigiamas saves vertinimas, pasitikejimas savimi. Tikra tiesa-sias savybes turint, dietos nesilaikoma, jos laikomes del kitu priezasciu.Jei kam nors sie dalykai susije-SOS!!!! Reikia tai atskirti!!!!
2016-03-05 10:00:30
Dar viena savaitė, galima sakyti praėjo. Kadangi ši savaitė, man yra popietinė, tai mano rytas prasidėdavo apie puse 8. Pastebėjau, kad pradėjus sportuoti ir sveikiau valgyti ilgiau nej iki 9 nepamiegu. Visad prabundu iki 8. Manyčiau tai yra gerai, nes nepersimiegu, o ir miego užtenka. tik prabudus iš kart mintys sukasi, kad laikas pusryčiaut ir į sporto salę. Sportavimu esu begalo užsidegus. Kiekviena diena laukiu, kada galėsiu važiuoti sportuoti. Mano mityba mano manymu yra irgi gera, nevisad darausi tai kas nurodyta būna apkeičiu dienom, ar išbandau naują recepta. Žinoma kalorijas pasiskaičiuoju. Tad didelių nusižengimų nėra. Nors prisipažystu, esu paėmus kelis riešutus ne laiku. Ir kažkuri rytą suvalgiau sausainį. Tikra nedorelė, bet toliau stengiausi nuo visko atisipirti, kad ir kaip norėčiau. Bet geriau pagalvojus, jau net ir lengviau atsispirti. Vakar draugas labai norėjo pagurkšnoti alaus. Aš šiaip alaus gerti nesu mėgėja, bet paragauti gurkšnelio neatsisakau. Tačiau žinodama alaus poveikį mano organizmui, kad jis kenkia mano sveikai mitybai ( geriau tai vadinti net ne dieta) ir sportui, neėmiau ir neragavau. Nuvijau tas mintis šalin, ir nebuvo taip sunku sedėti prie jo kai jis mėgavosi.
Kadangi visa savaitę atispyriau net verti, tai šendiena leidau sau atlikti šia ceremonija. Taigi mano svoris vėl nukrito. Šiuo metu sveriu 60,5. Galiu teigti, kad pasiekiau savo senąjį svorį. Ar aš džiaugiuosi? Nežinau. Turėčiau džiaugits juk jau numečiau 12,5 kilogramų. Žinoma šyptelnu apie tai pagalvojus, vet savo išvaizda vis dar nepatenkinta. Ech vis dar per daug pesimistiįka. Nieko sporto pagalba išnaikinsiu tuos susikaupusius riebaliukus. Ir vasa į Lietuva gryšiu graži. Juk manęs laukia dvejos vestuvės.

P.S. Labai gera veidrodžio intepretacija. Žinau, kad svarbiausia yra mylėti save. Tačiau išmokti mylėti save, ne kiekvienam žmogui yra lengva. Įkvėpti save pozityvumo, irgi nėra lengva. Pastaruojį laiką esu šiek tiek pesimiste, jai kas nors atsitinka imu vertinti neigemai, kad nepasiseks, kad atsitiks kas nors blogo. Galima sakyti šiek tiek puolu į paniką, ir dažniausiai be reikalo. Per nelyg dažnai būnu be nuotaikos, mano saulėtos dienos yra pasislėpusios, ir niekaip neišeina nuvaikyti tuo pilkus debesis. Vis susimąstau, kad reikia keisti mąstyma, nes pradėju mąstyti teigiamai, ir visi kiti dalykai ima sektis geriau. Juk teigiamos emocijos ir dienas lengvesnes padaro.

2016-03-07 10:33:45
Man antsvoris tiesiogiai susijes tik su maistu ir niekuo daugiau.Nors teoriskai suprantu emocini persivalgyma ar kai valgoma ,nes visi valgo siuo metu,nes kartu skaniau. As sustorejau tik per paskutinius 3 metus.Auginant neramu kudiki,bemieges naktys,ir nuolatinis nuovargis.Na,sakiau pabusiu stora,paziuresiu ka tai reiskia,o ka? paskui patikrinsiu savo valia ir numesiu tuos kg,ka ir darau dabar. Taigi,storumas vidiniu zmogaus savybiu nekeicia.Taip,tai gali sukelti pykti,kad esi nebegrazi,nerangi,ar kai tau pasiulo pirkt neregeto dydzio suknia. Buti lieknai ,sveikai yra malonumas! tai kelia nuotaika. Bet prie lieknumo irgi iprantama.Juk nepasitikejimas,pesimizmas ir pan.kamuoja ir lieknus ir grazius zmones.Taigi storumas tai grozio ir sveikatos problema.
2016-03-07 11:00:24
Sia savaite nukrito tik 400g ir as patenkinta.Bent jau ne vietoj stoviu.Nebuvau stropuole,mazai judejau,vis paragaudavau is vaiko maisto. Bet vyras jau mato pokycius.Suminkstejau,pasiaurejau 1-2cm.Didziausia beda-pilvas.Nu ko noret,kai gimdai 4kart budama 40ies! Pries tai atrodziau kaip negimdzius panele.Pilvukas buvo idealus,stangrus.Pagaliau sumoteriskejau,hihi. Dabar abejoju ar susitvarkys pilvas,bet kolkas nieko delto nedariau.
2016-03-08 21:08:59
Taigi, Jau kaip mėnesį laikausi šios sveikos mitybos plano ir sporto režimo. Su iššūkiais susidoroju pakankamai lengvai, tikriausiai dėl to, kad turiu užnugarį, kitaip viena kažin ar būčiau tiek ilgai ištvėrusi. Mano mėnesio rezultatai, turėtų būti džiuginantys. Per mėnesį laiko, numečiau 5,5 kilogramo. ( neapsisprendžiu ar čia man yra daug ar mažai) Pilvo apimtis sumažėjo 9 cm. Šlaunų 2cm. Rankų 1,5 cm. Vis dar yra kur pasitempti ir labiau pasistengti. Tačiau sveikinu save, kad nepasidaviau ir perlipau per save. Svarbiausia nepasiduoti ir skatinti save siekti užsibrėžto tikslo.

P.S. šendiena baisia norėjau ledų, jau maniau, važiuosiu ir nusipirksiu. Ačiū sau, kad atsispyriau nuo šios pagundos. Valia vis stiprėja.
2016-03-09 09:54:53
Oho, pasiskaiciau jusu dienorascius, nu jus ir saunuoles!!!! Motyvacijos pasikroviau visai dienai ;)
2016-03-12 19:51:42
Dėl netikėto darbo grafiko pasikeitimo trims savaitėms, savo lucky day perkėliau į sekmadienį. Nors vis dar neatsisakau minties jos atsikratyti, arba bent sumažinti.
Šendiena ryta atsikėlus, pirma mintis buvo svertis. Kaip kokia išprotėjusiai moteriškiai mintys buvo apie tai kad reikia eiti svertis, ir ar kiek nors numečiau. Tiesiog pradėjau bijoti, kad svoris pradės nekristi... Ir atsitojusi ant svartyklių nurimau. Visgi numečiau dar 1,100 gr. Tai pradžiugino mane, nes pasiekiau skaičių 50. Jau nebe 60 o 50. Taigi, šiai dienai mano svoris yra - 59,4. Visa diena džiugavau, kad pirmas skaičius prasideda nuo 5. Nors dar žinoma mano tobulybei nėra ribų. Dar reikia nemažai padirbėti iki norimų rezultatų, bet labai smarkiai tikiuosi tas tos ribos tarp 5 ir 6 neperžengsiu. Stiprybės man. Ši savaitė nebuvo itin geros mano mitybos pavyzdys, buvo menkų nusižengimų, o gal juos neverta vadinti menkomis. Nes bet koks nusižengimas neveda į gerąją puse. Kuo mažiau bus nusižengimų, tuo mažesnė baimė bus, kad nenumečiau nė gramo. Ar kad svoris gali gryšti į senas vėžias.
2016-03-13 07:59:30
Lucky day atsisakiau ,be jos apseinu ir puiku..Sekmes merginoms ,jus nugalesit virssvori.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS