Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgas kelias link geresnes saves.
2016-02-26 21:55:54
Ir vėl mano erzinanti nuotaika, kaip tik vakaras, Pasidarau kaip sena bobelė, viskuo nepatenkinta, nelaiminga. Kas man yra? Iš kur tokia nuotaikų kaita. O dar ta savijauta paskutines dvi dienas. Jauciausi, kaip prarijus arbūza, Tokia stora išsipūtus, niekaip negalėjau suvokti, dėl ko taipį įvyko, Visad taip gerai jausdavausi, lengvenė nei įprastai. Taip džiaugdavausi, kad nepersivalgau ir jaučiu tokį lengvumo pojutį. O tas dvi dienas atrodė, kad visas svoris gryžo, Nors valgiau pagal grafika, tinkamas porcijas šiek tiek pakeistas, bet nenusižengient nuo ribų. Kalorijų tikrai nesuvartojau daugiau, susitvardžiau ir be visų norimų užkandėlių. Vakarykštis sportas irgi tragedija, likau labai nepatenkinta savimi. Įdėjau per mažai pastangų. Tačiau šaunuolė, pagirsiu save, šendiena pasistengiau. Tikriai geriau nej vakar, bet galiu dar geriau, aš tai žinau. Reikia tik daugiau pastangų. Šendienos mityba, įveikta. Tik man labai nepatinka porcijų dyždiai. Taip kalorijų skaičiai yra nedideli, bet kiekei man per dideli. Jai suvalgau viską jaučiuosi persivalgius. O tas jausmas man nepatinka. Šendien per pietus taip ir jaučiaus. Atrodo, dar porą valandų tiesiog jaučiau visą turinį savo skrandyje. Vakarienei turėjo būt omletas, bet buvo salotos. Norėjosi kažko lengvo.
Vaaaanduooo, o taip. Nesuvartoju reikiamo kiekio. Pirmas pasiteisinimas. Darbas, negaliu palikti darbo vietos, kad kas valanda galėčiu išgerti stikline vandens. Su savimi turėti taip pat negaliu. Ir tuo labiau kas mane išleis į wc? Sporto metu suvartoju apie 1litrą. Manyčiau tai yra gerai, jaučiu, kad kartais galėčiau ir daugiau. O kiek suvartoju per diena, nežinau. Ištiesų net nematuoju. Beje nuo per didelio vandens kiekio aš pamstu. Mano galūnės ištinsta. Mano pasitenkinimas savimi šią savaitę yra išblėsęs. Laukiu pirmadienio, gal rezultatai mane pradžiugins,

Sprintere->startavau 66 kilogramų. Žinoma svarstyklės gali sakyti viena, bet veidrodi vaizdas visai ką kitą. Labai noriu tai pakeisti. Noriu pasitikėti pagaliau savimi, jaustis graži, seksuali. Man mano sporto programoje norėtusi kažko kito, nežinau tiksliai ko. Bet nesu įsitikinusi, kad ji man patinka. Nėra taip kad kėkviena diena daryčiau skirtingas raumenų grupes. Visas dienas treniruoju beveik tas pačias grupes, tik viena diena vienoj grupei vienu ar kitu pratimu daugiau ar mažiau. Prakaituoju pagrinde kai begioju/slidineju ir kai darau presiui. Visų kitų pratimų metų paraudonuoja tik žandukai :) O taip būdama Maroke, kiekviena diena po kelis kartu gėriau mėtų arbata. Baisia skane arbata ten jie gamina. O jo gerimas tai vos ne apeiga. Pati mėgstu gerti karšta vandenį su citrina, Blogai tik tai kad turiu įsidėti cukraus. Be cukraus bandžiau, per daug neskanu. Emigravus į Anglija. Visad norėjau mesti svorį, niekad nebuvau savimi patenkinta. Bet šio tikslo siekiu pati irgi pirmą kartą:)
2016-02-29 09:28:24
Is pradziu maniau svertis pirmadieniais,bet kadangi lucky day sestadieni,po kurios svoris vel padideja keliom dienom,nutariau svertis sestadienio rytais.Senbuviu patirtis.
Taigi pirma savaite nukrito 1kg,antra 0kg,trecia vel 1kg. Pirma mazyte pergale bus kai sversiu 66kg,nes kai laikiausi nutukimo dietos,hihihi,sio svorio ilgai neperzengiau.Nors vakar nusizengiau,suvalgius torciuko pavakariam,tai vakarienes nevalgiau.Nu bet tai kaip atsispirt, kai vyras salia valgo.
Na,lotabu,kaip sekas?
2016-02-29 09:33:08
Sprintere man taip pat sunkiausia laikytis dietos savaitgaliais, kai visi namuose, kai dar privažiuoja daugybė svečių, kai visą dieną sukiesi virtuvėje, kai visi tik ir valgo ir nesuka galvos dėl dietų, kai...... kai.....
Kaip smagu pirmadienį, kai tu išeini į darbą ir vėl viskas stoja į ritmą :-).
2016-03-01 09:04:12
As kai nedirbu man sunkiau del rezimo,nieks nediktuoja. Prie seimos turiu derintis. Ir saldytuvas visad pasonej.Ir vaikam gaminti ,ir vyrui, ir visad atsispirti. Dietos butu lengviau laikytis dirbant,man taip atrodo...
2016-03-01 13:33:42
Aš irgi sveriuosi pirmadieniais. Ir šykart patikrinau, pasisvėriau išeštadienį ryte ( kai draugas nematė, nes labai pyksta, kai sveriuos dažniau) svėriau 61,3 pirmadienis diena kai aš užsiregistravau tai visad ir sveriuos ta diena, taigi vakar svėriau 61,8. Išvados per lacky day priaugau 500g, galbūt atrodo juokingai. Bet iškart pradėjau verkšlenti. Nors šį kartą lacky day pavyko įgyvendinti geriau. Viskas eina kaip įprasta dieną, pusryčiai, priešpečiai pietus pavakariai ir vakariene. Tik jai su draugu užsinorim pasilepinti tai darom iki pietų. Kad vakare nebūtume per daug apsunke. Sekmadienį labai lengvai gryžau į ritmą ištiesų, kai dirbi yra lengviau laikytis dienotvarkės, nes viskas pakankamai aišku, nereikia ieškoti veiklos, kuo užsiimti dabar kad neitum užkandžiauti.
Sportas pas mane vyksta daug geriau rytais, nei po pietų. Taigi, ši savaite mano rytine, daug geriau išleidžiu savo energija. 10 minučių apšilimas ant slidžių, tada pratimai su svoriai ir galiausiai dar 20 minučių bėgimas. IŠviso salėje praleidau aie 1,5 valandos. Vakarykštė ir šendieninė treniruotė užskaitytos,
Kaip jūs minėjot, sunku išbūti prie kitų žmonių kai jie valgo tai ko tu norėtum, bet negali. Bet aš galiu savim pasididžiuoti, Teko būti vakarėlį. Stalas buvo nuklotas visokiais gėriai, o kas būtų naudinga man nieko nebuvo. Taigi per visa vakarą aš gėriau tik arbata su citrina, Išpradžių žmonės mane skatino ką nors užvalgyt, bet kai suprato, kad aš labai rimtai esu pasiryžusi eiti link savo tiklų. Tai daugiau man nesiūlė nieko. Nors akys viską matė. Kadangi gyvenu aš taip pat ne viena, priverčiau net draugą maitintis sveikiau, jo didesnės porcijos, bet dažnai valgo tai ką ir aš valgau. Labai džiaugiuosi, kad jis mane šitiap palaiko. Nes kelias savaitęs, jis būdavo maitinosi, kaip visad sukrimsdavo dešrelių, pasidarydavo tortilijų, mane tai erzindavo nes aš juk irgi noriu, o dar kvepia taip skaniai. Taigi priėjom išvadas, Ties sakant jis priėjo išvada, kad palaikys mane ir maitinsis kartu su manimi. Ištiesų daug skanių receptų yra nemanau, kad būtų blogai ir vaikus maitinti panašiai, sveikai. šiek tiek ką nors pakeičiant, ką jie labiau mėgsta, taip palengvinant sau dalia, Bei vaikus po truputi pratinti prie sveikesnio gyvenimo :)
2016-03-01 13:35:19
P.S. Nors svarstyklės rodo žymiai mažesnius skaičius nei esu pripratusi. Vis dar esu nepatenkinta. Vis viena jaučiuosi taip lyg sverčiau 73. Nors ir apimtys mano yra sumažėjusi, gaila, kad akys to veidrodyje nemato.
2016-03-01 17:24:51
As savo sverimosi diena nukeliau is pirmadienio i sestadienio ryta,nes sestd. luckyday...
Siandien buvom prasiblaskyt,stebejom Zvaigzdziu duetai filmavima.Teko praleist pietus,tai pavakariam bus jautiena. Nu gal ner taip blogai.
Lotabu,is viso jau 4kg atsikratei???oho...as 2kg. Daug sportuoji? o gal ir valgai maziau nei dietoj?
2016-03-01 17:27:08
Na bet as patenkinta,jauciu kad pasiaurejau. Labai noreciau sestd svert 66kg !
2016-03-02 13:20:42
Valgau tiek kiek man reikia, nevalgau visos nurodytos porcijos jai aš jaučiu, kad man perdaug. Kitaip man gręsia persivalgymas. persivalgius tikrai nesijaučiu gerai. Beje nevisada valgau tai kas nurodyta meniu, mėgstu pakeisti ar dadėti kokių kitų taip pat sveikų produktų, kad man būtų skaniau. O hm praleidus viena valgyma, nemanau, kad vakare yra gerai stipriau užvalgyti. Sutinku numalšinti alkį reikia, bet svarbiausia, kad vakarienė nebūtų sunkus maistas. Kiek pamenu, norint numesti svorio užtenka 4 kartus sportuoti. Tiek ir sportuoju, keturis kartus per savaitę, tačiau jai išeina kartais pasidarau ir penkta treniruote, bet ji visa pagrinde būna tik kardio ir pilvo preso.

P.S. Šendiena pastebėjau, kad mano šlaunų apimtys sumažėjo. Apsidžiaugiau, atsirado tarpelis ten kur jo nebuvo :) Tai tik didesnė paskata man, kad einu tinkamu keliu :)
2016-03-02 13:40:42
Lotabu, daugiau pozityvumo! Vat šiandieninėje žinutėje įžvelgiau, kad tikrai džiaugiesi :-). Gal pas tave yra neteisingi veidrodžiai ? Man Piesinys atvežė dovanų teisingą veidrodėlį. Iš vienos pusės kokia esu, iš kitos kokia noriu būti. Nuostabu!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS