Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgas kelias link geresnes saves.
2016-02-23 21:52:45
Sveiki visi,

Nuo pat vaikystės buvau apvalutė. Taigi galima sakyti visa savo egzitencija graužiu save dėl savo svorio. Žinoma, viskas prasidėjo nuo paauglystės ( tikriausiai, kaip ir daugumai žmonių). Esu žemo ūgio, taigi svorio svyravimai matosi ant mano kūno. Daugiau nei prieš dvejus metus sveriau 57, buvau pakankamai jau patenkinta savo išvaizda išties jaučiausi gerai. Dėje ši gera savijauta ilgai netruko, Aplinkybės susiklostė taip, kad mano svoris padidėjo, net 16 kilogramų. taigi nuo 57 peršokau ant 73 kilogramų. Mano savijauta pasidarė slęgenti, pradėjau nekęsti savo išvaizdos. Nebeprisižiūrėjau savęs, nepatikau sau. Atsisakiau šortų, suknelių. Rūbai mane varė į neviltį. Prieš pusantrų metų pradėjau sau zysti, kad reikia keisti savo mitybos įpročius, ištiesų pasisekė tai daryti tik prieš pusmetį. Pati be niekeno pagalbos, savo užsispirimu be sporto tik mitybos pagalba numečiau apie 7 kilogramus. Pati tai suvokiau ne taip jau ir seniai. Sumažinau savo porcijas lėkštėje, pradėjau valgyti pusryčius, nors vakarais dažnai persivalgydavau, bet ne visad, didžiausiai konfliktas vyko tarp savęs, kai pradėjau kovoti su savimi dėl saldumynų. Kadangi savarankiškai nebeišeina gerinti rezulato, mane paskatino užsiregistruoti čia, kad pamatyčiau kaip ištiesų yra balansuojamas maistas. Jau dvi savaitęs maitinuosi pagal man sudaryta meniu. Ištiesų meniu pamačius apsidžiaugiau nes visu produktus labai mėgstu, ir juos pati dažnai vartodavau. Žinoma čia yra ir trukūmų. Mitybos plano laikausi, tai nėra įpatingai sudėtinga. Nors kaikurios porcijos man tikrai yra per didelės, ir viso kiekio nesuvalgau, net nesistengiu. Pajuntus, kad esu soti, tolimesnis lėkštės turinys lieka nepaliestas. Sunkiausia būna kai nereikia eiti į darbą. Prasideda galvojimas, kad visai norėčiau to ar ano.. Kad galbūt nieko būtų užkąsti kokio saldėsio.. Prasideda kova su savim. Nuotaikos nebuvimas, irzlumas. Taip gadino nuotaika ne vien sau, bet ir žmogui kuris mane drąsina, bei skatina siekti savo iškeltų tikslų.

P.S. Ko man trūksta šioje mityboje, daugiau daržovių pasirinkimų, todėl ne visus garnyrus naudoju kokie yra duoti. Mėgstu garintas daržovęs. Kitaip paruoštas įvaires daržovęs : nuo moliūgo spagečių iki kalafioro tortilijų.
2016-02-23 22:29:26
Sveika prisijungus!
kai dar Andrius buvo dalis sios komandos jis nuolat sakydavo, kad darzoviu neribokite, valgykite kada norite, kokias tik norite ir kiek tik norite, as butent ta ir darau, neriboju jokiu darzoviu (na tik bulviu visiskai atsisakiau)
2016-02-24 08:13:56
lotabu, sveika prisijungus :)

Vienas daržoves drąsiai gali keisti kitomis, Tau patinkančiomis ar turimomis pagal sezoną. Svarbu tik kad pridedamų pagardų kiekį (aliejus, sėklos) išlaikytum. Ir, kaip jau minėta, neimtum bulvių.

Kovoje su potraukiu saldėsiams reiktų atsakyti sau į klausimą, kodėl man norisi šiuo metu ko nors skanaus. Gal liūdna? Esu nusiminusi? Susikrimtusi? Nuobodžiauju? Stebėk save. Gal norisi suvalgyti visai ne skanėstą, o emocijas. Jei taip, teks spręsti gana sudėtingą problemą, vadinamąjį emocinį valgymą. Bet nebūsi vieniša, tokių mūsų čia, forume, ne viena ;)

O ar patiko siūloma sporto programa? Sportuoji namie ar sporto klube?

Sėkmės Tau siekiant tikslo! Ir dalinkis savo kasdiena čia, forume ;)
2016-02-24 09:39:22
Labas,Lotabu. Mes prisijungem ta pacia diena,tarpkitko, ypac palankia naujai pradziai...As pradejau nuo 70kg. Ugis 164cm. Koks tavo ugis,Lotabi ? Kaip sekasi? As per pirma savaite numeciau 1kg,o per antra 0 kg. As tiksliai sveriu maista,kartais buna per mazai,kartais perdaug,bet viska suvalgau.Reikia uzvest medziagu apykaita.Nes alkio jausma jau buvau pamirsus,valgiau tik tai ko noriu,ir tai dazniausiai saldumynus.Susigriebiau kai nebetelpu i jokius savo rubus,net batus.Idealus mano svoris butu 56kg,bet pasenkinamai jau butu nors 62-60kg.
2016-02-24 18:18:59
Ačiū merginos už aktyvumą! Puiku, kad galiu drąsiai žaisti su daržovėmės. Ypač kai labai mėgstu su jomis ekspermentuoti. Iš tiesų geriau pagalvojus, bulvės ir mano racione yra jau pakankamai retas svečias. Čia jos ne tokios skanios, kaip Lietuvoje... Jai jau su šakute gali sutrinti bulvių košę be vargo, tai galit pamanyti kokios jos čia yra...
Leliumai->IŠtiesų esu emocinė valgytoja, Esu pastebėjusi ne kartą, kad esant puikioj nuotaikoj, valgyt visiškai man nesinori. Kiek esu skaičiusi, šią problema ištiesų sudėtinga spręsti. Reikia užsiimti kokia nors veikla, bet gana sudėtinga kai neturi tinkamo hobio. Siūlomoje programoje norėjau pamatyti daugiau kardio pratimų. Kiek žinau, pirmiausia reikia numesti svorio su kardio pratimais, o tada dailinti figūra. Tačiau mano programoje pagrinde siūlo pratimus su svoriais. Kadangi sportuoti pradėjau ne primą kartą, žinau tam tikrų pratimus, tai savivališkai juos prisidėjau sau prie krūvio. Sportuoju sporto klube. Namuose niekaip nepavyko pradėti, sporto klube man didesnė paskata. Patiktų lankyti aerobika, tačiau mano darbo grafika šiuo atvėju yra labai nedėkingas.
Sprintere-> Mano ūgis 163, taigi nežymiai žemesnė už tave. Sportuoti sekasi puikiai, man išties patinka. Smagu tai, kad dar sportuoju ne viena. Sudėtingiau su maistu, bet laikausi įsikibusi tai, kaip vėliau puikiai atrodysiu. Pirmą savaitę numečiau 2 kilogramus, antrają 1,7. Mano manymų per daug pasileidau plaukus per lucky day.. Svarstau ar nereiktų jos atsisakyti. Nesinori per viena diena sugadinti sunkų savaitės darbą. Pas mane maisto dažniausiai būna per mažai. Tačiau kad kalorijų skaičius išliktų, šiek tiek pakeičiu receptą dasidedų vienokių ar kitokių daržovių ,kad per daug nesumažinčiau kalorijų skaičiaus. Visiškai jau metus laiko nenaudoju jokios druskos. Retkarčiais į salotas piliuos aliejų dažiausiai naudoju citrinos sultis. Labai skanu man asmeniškai, kai salotas pagardinu "Provanco" žolelėmis. Alkio jausmo visiškai nejaučiu, kadangi net valgau galima sakyti tom pačiom valandom. Nebent turiu laisvą darbo dieną tada būna sunkiau ir dažnai pradedu jausti, kad jau metas valgiui. Savo maistą dažniausiai kepu orkaitėje, taip sutaupau ir laiko ir sunaudoju mažiau reibalų. Ir žinoma man taip skanu, keptuveje kepu rečau, tačiau aliejaus naudoju labai mažai arba stengiuosi išvis nenaudoti.
2016-02-25 10:27:55
Lotabu, nuo kokio svorio startavai? Argi neidomu pasilyginti kaip sekasi,kai esi panasaus ugio ir svorio ?
As sportuoju namie.Pratimai duoti 4k per savaite.Bet stengiuos dazniau.Tai man tokiai uzsisedejusiai su vaiku ,tikrai uztenka. Normaliai paprakaituoju,net raumenys skauda.Pradzioj klubu,dabar slaunu.Uztrunku iki 1val. Pavargstu.Svajoju apie sporto kluba.Kai vaikas nebesirguliuos,reguliariai eis darzelin.Visad megau sportuot.O klube dar ir pirtys,ypac infrasauna,kuri tirpdo riebalus.
Del meniu,tai buvau nustebus kad mesa kasdien.Ypac vistiena,kurios beveik nevalgom.Karta po kalakutienos pietu,supykino.Meniu kaitalioju pagal tai ko noriu ir ka turiu. Neesu emocine valgytoja,1 problema maziau.Bet problema kad esu namie,salia saldytuvo,ir valganciu seimos nariu.
Kaip sekasi vandeni gert? As butinai turiu isgert iki pietu didziaja dali.Jei veliau,tai pernakt i wc lakstyciau,neissimiegociau. Geriu zaliaja ir metu skiestas arbatas,su citrina,kad skaniau ir lengviau lystu. Pasirodo metos padeda degint riebalus.
2016-02-25 10:30:26
Lotabu, kur gyveni? Man jau ispudis susidare kad cia daugiau uzsienieciu. As Vilniuj.
2016-02-25 10:36:23
as apvalute buvau iki paauglystes,kol pradejau intensyviai sportuot keleta metu dviraciu sporta Panevezy,ten uzaugau. Visalaik buvau gan atletiska,ir atrodyti kaip pakabai man negresia. Turiu daug raumenu o dabar ir lasiniu.Svori metu pirmakart.
2016-02-25 12:33:31
Sveika prisijungus :) O aš užmačia eilutę apie Pauliukevičių. O seniai čia jo neber? Ir smalsu kodėl?
2016-02-25 14:26:23
jo nebera visa menesi, priezasciu aisku nezinome, bet greiciausiai nutare savo laika brangiau apmokestinti :) Tiesiogines konsultacijos, mitybos planai, treniruociu programos pas ji nemazai kainuoja, plius knygas raso... gal nenori nusipiginti...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS