Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ole dienoraštis
2014-01-23 16:18:05
Sveiki :)

Aš čia nuo pirmadienio. Laikytis dietos ir sutilpti į tinkamą kalorijų skaičių pakankamai sunku - ypač esu pripratęs valgyti vėlai vakare ir tas įprotis pirmadienį-antradienį vedę iš proto :) Bet šiaip netaip net jei ir viršijau normą tai ta pačią dieną išeidavau pasivaikšioti greitu tempu po 30-40 minučių, kas, pagal programėlę išmaniajame telefone išsivertė į maždaug 200kcal :)

Stengsiuos griežtai laikytis dietos ir sporto užduočių. :)
2014-01-23 23:58:48
laba, smagi pradžia ir užkrečiantis pavyzdys ;) išlaikyk tai :)
2014-01-24 08:36:21
Sekmes!
2014-01-24 15:36:02
Ole, kaip sekasi tvardytis vakarais? Gal jau kiek lengviau?
2014-01-25 01:27:51
Deja dar nea! Ypac siandien teko kepti obuoliu pyraga rytojui (ruosiuosi lucky dienai! :D) ir nesusilaikiau nuo gabalelio suvalgymo, bet gavosi atsisakyti nuo vakarienes uz tai, tai balansas islaikytas, manau :) Kaip tau sekasi?
2014-01-25 20:44:56
Siandien ta laimingoji diena, tai gan ramiai. I KFC nenuvaziavau, kaip planavau, suvalgiau kelis saldainius ir taip ramu :D Visa diena dietiskai, tai esu patenkinta :) Zinok, kita savaite bus jau lengviau ;)
2014-01-26 14:34:36
Mano lucky day praejo su +500kcal prie dienos normos (nesusilaikiau nuo skaiciavimo vakare) :) tai yra biski daugiau motivacijos ateinancia savaite ta pertekliu numesti bevaikstant po miesta :)
2014-01-27 10:41:05
Ok, saviates rezultatas -1,8 kg. Panasiais tempais pasieksiu rezultata per pora menesiu :]
2014-01-31 23:01:19
Sveiki, antra savaite ateina prie pabaigos, liko rytojus - lucky diena, ir sekmadienis. Minuso svoryje ir sia savaite turetu buti, neturetu jo sugadinti ir ta lucky diena, nes per ja laukia krastymo darbai tai teks paprakaituoti :D

Svori pranesiu pirmadieni diena :)

Stiprybes visiems ^^
2014-02-01 09:02:00
Teisingai, svarbu lucky day neužtinginiaut, o kažką aktyvaus nuveikt. Ole, kraustymas - geras pasirinkimas ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS