Mityba / Sveiki receptai / Recptai kokiu idomiu turit
2014-03-17 15:49:50
aš turiu vieną mėgiamą pusryčių sumuštinio receptą.
Sumuštinis su avokadu ir lašiša.
Riekelė Auksės duonos (paskrudinu tosteryje)
50g avokado
40g lašišos,
šlakelis citrinos sulčių.
Ant paskrudintos duonos tepu avokada, užberiu kelis grūdeliu čili pipiriuko, ant viršaus lašiša ir užspaudžiu citrinos.
Man tobuli pusryčiai. Kalorijų apie 170
2014-04-19 22:47:15
Sveiki, gal kas turit idėjų,kaip skaniai paruošti žuvį,kad "nesijaustų" žuvies kvapo ir skonio? nes niekaip negaliu prisiverst ją valgyt:(((
2014-04-28 20:42:28

Man labai patinka špinatai ir gražgarstės, tai siūlau ir JUms salotas Špinatai: 1 sauja (lapelių)
Gražgarstės: 1 sauja
Ridikėliai: apie 200 g
Krapai: 1 sauja (šviežių)
Kiaušiniai: 2 vnt.
Citrinos: 1 vnt. (sultys - padažui)
Alyvuogių aliejus: 2 valg. š. (padažui)
Medus: 1 arbat. š. (skysto - padažui)
Garstyčios: 1 arbat. š. ( padažui)
Česnakai: 2 skiltelės (padažui)
Aitrioji paprika: 1 žiupsnelis (milteliai - padažui)
Druska: 1 žiupsnelis (padažui)
Juodieji pipirai: 1 žiupsnelis (malti - padažui)
Kardamonas: 1 žiupsnelis (malto - padažui)
\

1. Kiaušinius išvirkite, kad būtų kieti. Atvėsinkite, perpjaukite per pusę.
2. Ridikėlius nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite plonomis riekelėmis. Į dvi aukštas stiklines taures pridėkite salotų, špinatų, ridikėlių, krapų, ant viršaus – po dvi virto kiaušinio puseles. Šalia patiekite indelį su padažu. Arba padažą užpilkite ant salotų.
Dar galima daryti gražgarstes ir špinatus su sūrio gabaliukais, su džiovintais arba šviežiais pomidorais, avokadais... ak, skanu:)
2014-04-28 20:56:24
http://www.delfi.lt/gyvenimas/receptai/lengvos-grazgarsciu-salotos-su-riesutais.d?id=64431186
irgi gerai atrodo: )

Produktai:
100 g gražgarsčių,
2 agurkai,
1 žalias obuolys,
2 pomidorai,
1 stiklinė graikinių riešutų.
Užpilui:
2 šaukštai balzamino acto,
4 šaukštai alyvuogių aliejaus,
1 šaukštas skysto medaus,
druskos,
šviežiai maltų juodųjų pipirų.
Kaip gaminti:
1. Įkaitinkite keptuvę be aliejaus, paskrudinkite graikinius riešutus. Paskui suberkite riešutus į lėkštę, palikite atvėsti.
2. Obuolį ir agurkus nulupkite, supjaustykite kubeliais. Sukapokite riešutus. Pomidorus supjaustykite skiltelėmis. Suberkite į dubenį gražgarstes, kitus komponentus, viską išmaišykite.
3. Sumaišykite medų, druską, pipirus ir balzaminio acto padažą. Įpilkite alyvuogių aliejaus, viską gerai išmaišykite, kad pasidarytų emulsija. Užpilkite salotas padažu ir patiekite.
\
2014-05-08 13:07:28
parasiau man patinkancio humuso recepta,bet paspausdino dali pievu....man jis skanu ir sotu,nezinau ar buvo valgiarastyje... jei kam tiks --smagu ! skanaus !
2014-05-08 19:01:23
man db skaniausia žalios daržovės, t. y. salotos, špinatai, agurkai ir pan. su ar tai sūriu, ar tai tunu, ar vištiena. ar be nieko, tik su garstyčių, medaus, aliejaus padažu. su juoda duona. oi, kaip skanu
2014-05-13 16:00:13
Sveiki !
BAIRUKUI APIE ZUVI:
ar palaistote zuvi citrinos sultimis ? ar dedate cesnako ?...tai panaikina zuvies nemalonu dumblo(karpio,pvz. ) kvapa ,bet jei zuvis prasta---pvz.saldyta menke,tai oi.oi.oi....geriau nepirkti...lasisa turi savo riebalu kvapa,bet pvz.pleksne,dorado taip apdirbus bus ok ! SKANAUS !
2014-05-13 16:10:58
BROKOLIU SRIUBA:http://tv.lrytas.lt/?id=12722870691270409516 ,
bet mano kt. variantas-----:
pakepinkite puode 2 arb.saukst. miltu su 1 saukst. sviesto (as ta praleidziu),ipilkite H2O-nedaug ,uzvirkite susmulkintus brokolius,1 kubeli sultinio grybu, tada suplakite blenderiu iki vientisos mases,idekite pjaustytu marinuotu sampinjonu ,(galite supjaustytu svieziu),praskieskite pienu iki normalios sriubos konsistencijos,pries tai galite imesti keliolika smulkiu brokoliu ziedyneliu,uzvirkite--that"s it ! nekenciau brokoliu,kol sios sriubos neparagavau....JEGA !!!!
2014-05-13 16:16:48
dar apie brokolius:
apvirtus ant garu arba rankoveje orkait,ar mikrobangeje iki vos mikstu,aplaistyti padazu :majonezas(nors tai labai jau peikiama,bet kedainiu 3+1--jega man) +citrinu sultys--jusu pasirinktu santykiu,rekomend 1:2 ,brokoliai nori rugsties... SKANAUS !
2014-05-13 16:48:01
I BROKOLIU SRIUBA DAR IPLAKU SALIERU STIEBU IR LAPELIU SPINATU,KARTAIS GARZGARSCIU
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS