Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-04-08 09:19:46
ačiū Piešiny. reikalai gerėja. analizuoju save (ir su koučerės pagalba), mokausi suprasti santykį su kitais ir labiau pasitikėti savimi. ne visi užaugo taip, kad galėtų tiesiog pozityviai žiūrėti į gyvenimą. bet tikiu, kad galima pasveikti nuo praeities patirčių. mano tikslas tapti harmoninga, pakankamai gera ir šilta, nesijaudinti dėl smulkmenų, bet kartu išlaikyti savo poziciją ir nesistengti įsiteikti kitiems. visa tai nėra labai paprasta, bet dedu pastangas. nors ir, pripažįstu, ne visada. na, ir mano pastebėjimas sau - atsipalaiduoti. trys pavyzdžiai, kaip atsipalaidavimas padeda: a) mano sportas - jame, kad bet ką atliktum, turi labai atsipalaiduoti, nesipriešinti, neatsakyti agresija į agresiją; b) vakar atlikau pratimą su koučere, reikėjo leisti jausmams, kurie labai mane spaudė, tiesiog būti. būti ir leisti jiems mane spausti. ir aš taip buvau, kol jie tiesiog išnyko. c) gerasis Hario Poterio pavyzdys su velnio raizgais, ar kaip vadinasi tas augalas, kur visi veikėjai turėjo atsipalaiduoti, kad jų nepasmaugtų. kitų žmonių žodžiai yra žodžiai, o ne akmenys. labai sunku tai sąmoningai suvokti ir išgyventi. tai, kas pasakoma - neturi tiesioginio poveikio gyvybei. bet kai pasakoma - atrodo, kad turi.

mityba:
pusryčiai - varškėtukai;
priešpiečiai - riešutai pamaišyti su razinom. pasirinkimuose tokios opcijos nėra, tad nežinia ar gerai.
pietūs - indiška vištiena. bet tada kažko trūko gyvenime ir suvalgiau riešutų su razinomis.
pavakariai - obuolys.
vakarienė - svečiuose pas šeimą, blynai. (atsisakiau pyrago, ledų, uogienių ir t.t.)

beje, kadangi į kilo.lt sistemos maistą cukrus bei kitoks saldinimas neįeina - labai atsigavę skonio receptoriai. kai valgau blynus darytus šeimoje, jaučiuosi lyg semčiau šaukšteliu cukrų ir valgyčiau. bet šeima tai dar apkrauna uogienėmis. ir baisisi, kaip aš galiu valgyti tokius blynus (įdarytus riebia varške su daug cukraus). taip pat- juos pakepa aliejaus vonioj, kad apskrustų. taigi - vakarienė minusas. bet nusprendžiau nejaudinti šeimos, nes net ir trečio pyrago gabalo atsisakymas juos labai sujaudina.
2016-04-09 11:38:04
geri dalykai:
nuėjau apsipikti į turgų - toks nuostabus jausmas. visi prekeiviai su manimi paplepėjo, taip paprastai ir nuoširdžiai.
nuėjau į nuostabų filmą, seniai nebuvau taip giliai paveikta kino.
užėjau į dvi parduotuves paieškot suknelių, man buvo pasakyta "gerai lieknam žmogui, viskas tinka" (nutylėjau, kad čia darbo rezultatas);
nuėjau į treniruotę - tai visada sukelia daug laimės.

maistas - jovalėlis :)
pusryčiai - avižinė košė su bananais;
priešpriečiai - bananai;
pietus - valgykloj paėmiau vištienos kepsnį su grikiais ir burokėliais; o tada užsukau į mėgiamą kavinukę ir sulapnojau karamelinio pyrago gabalą.
pavakariai - bananas prieš sportą.
vakarienė - (po sporto buvo pasisėdėjimas, visi valgė šakotį, šokoladinius sausainius ir panašius dalykus. paėmiau vieną mažą sausainį) grįžus jau gal buvau peralkus. suvalgiau 3 kiaušinius - mano tipinė vakarienė. o tada paėmiau kokius 200 g turguje pirktos varškės (32 proc. riebumo, čia rimtai), ir suvalgiau su trim ar keturiais sriubiniais šaukštais medaus.
taigi kalorijų gauta savaitės norma per dieną.
vis dar nesisveriu, nes neguvo per mėnesį dviejų dienų, kad praeitų žaliai. tai ir nežinau, kiek jau apaugau.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS