Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-04-03 18:42:21
ant svarstyklių nelipau jau mėnesį. mityboje visiškai bet kas - jokios tvarkos. susidarau programą ir suimu save į rankas - grįžtu prie tvarkos mityboje.
2016-04-04 19:45:14
kaip su pozityvumo issukiu dabar? ka atradai?
2016-04-05 10:46:48
labas Piešiny. aš rimtai svarstau, ar reikia man rašyti tokia tema forume, kuris yra gana viešas (ir nebūdamas kilo.lt nariu jį matai). manau, kad rašydama taip kaip rašau atskleidžiu ne geriausias asmenybės puses. gal net visa tema yra tarsi noras pasiguosti. o mano tikslas - nenorėti pasiguosti.
buvau mokymuose, beveik viena klausinėjau. atrodė, kad lektores tikrai "užknisau". pagalvojau, kad kiti žmonės gal irgi nori paklausti, bet neklausia. daugybę dalykų žmonės gal norėtų pasakyti, bet nesako. o aš sakau. imu ir pasakoju viską. ir bandau suprasti, kiek čia negerai, o kiek gerai. matyt kaip visada - atsakymas per vidurį. reikia jausti, kiek plepėti, o kiek ne.
vakar darbe nusprendžiau kaip per treniruotes - atsipalaiduoti prieš pradėdama, suprasti, su kokiu partneriu turiu reikalą. buvo lengviau negu paprastai, bet nebuvo ir gerai. ir gal mano lūkesčiai yra neadekvatūs ir man reikia tai stipriai įsisąmoninti ir nustoti juos kitiems kelti.
Piešiny, esi gydytoja ir rūpiniesi pacientų sveikatą, o jie, tarkim, savo sveikata nesirūpina, ar jaustum kažkokį nusivylimą? aš jaučiu tokį nusivylimą. bet nenoriu į jį įsijausti apie jį kalbėdama. keliauju susitelkti į kitą darbą, kur reikia dirbti su tekstais, ne su žmonėmis.

taip pat - gavau savo darbo įvertinimą. buvo daug gerų ir vienas blogas. jis man atrodė labai neteisingas ir mane nuliūdino, bet reikia gal palikti atsakomybės ir kitiems, neprisiimti visko sau.
2016-04-05 13:56:39
sveika, hh. forumas ,,viesas,, visai neseniai, kai buvo bandoma pakeisti jo formata, as apie tai iskart parasiau kilo(supratau, kai tapau ,,sveciu,,) ir jie yra pazadeje tai istaisyti.palauksim.
zinoma, ka nori rasyti ar sakyti, priklauso tik nuo taves, bet vis delto si tavo pasiulyta tema yra labai gera, ta jau ne is manes vienos girdejai.berasant paciai ir paskaicius reakcijas, daug kas issisprendzia- o tai juk visada pozityvu, ar ne?
o del mano darbo- issukiu daug. ir jie skiriasi nuo darbo Lietuvoje. Visu pirma turejau studijas baigti is naujo, visu antra turiu irodineti kad esu ne kupranugaris- nes esu is Rytu Europos, moteris ir su komunikacinemis komplikacijomis(turiu silpna klausa del ko olandu k ir tartis yra neideali).tad ,,nugaleti,, solidu olandu vyriski nera paprasta. kodel turi zmogus rinktis mano klinika, ar ne? turiu pasistengti. ir skaudziausia buna tada, kai zmogaus neitikinu,maniskis mane ramina tuo, kad pas mane ateina visokio kirpimo zmoniu is ivairiu sluoksniu- tad nors absoliuti dauguma yra labai saunus pacientai,kuriu istorijas ir ju seimu istorijas zinau atmintinai ir seku jas, pasitaiko, ypac per budejimus ir is ne itin patrauklaus sluoksnio zmoniu-aferistu, vagiu,melagiu ir pan. Tenka islikti profesionalui. O zmones savo sveikata cia rupinasi, man didesnis issukis juos perprasti, kad suprasti ko jie is manes tikisi ir iveikti visa biurokratine vadybine klinikos puse- daug energijos kainuojantis reikalas.
gera zinia tai, kad su patirtimi ateina ir pusiausvyra, tiesiog zinai kas ir kaip ir gali i viska paziuret is atstumo.
geru ir idomiu zmoniu yra labai daug, o kad juos atrasti reikia visu pirma kaip tik paciam kalbeti, nes kaip kitaip juos atpazinsi?
Rasyk ir kalbek, hh, !
2016-04-06 17:05:24
ačiū Piešiny, kaip visada motyvuoji sunkią minutę.
šiandien darbas praėjo gerai. pritaikiau darbui savo sporto principus (atsipalaiduoti, nešvaistyti visų jėgų vienam priešininkui); tačiau vis viena jaučiausi labai pavargusi po to. darau tai, kas man atrodo teisinga, bet kai tai darau - imu įsivaizduoti, kad žmonės tam nepritaria ir tada pavargstu. taip išvarginu pati save. kiti tuo metu - niekuo dėti, aš jiems priskiriu mintis. ką aš manau jie mąsto apie mano darbą.
po darbo laukiau susitikimo ir nuėjau padirbėti į kavinę. žinoma tą, kurioje tobuliausi pyragai. kaip tyčia buvo pilna žmonių, visi šlamštė sumuštinius ir pyragus. taigi, dietologės sako, kad jeigu mes psichologiškai sveiki ir mityba subalansuota - šokolado neturėtume norėti. kavinės pilnos pyragų, darbo valgykla pilna pyragų, parduotuvės pilnos šokoladų ir saldainių - visi juos valgo. tai mes dvaselės čia kilo.lt jų nevalgom. ar taip išeina, kad visi yra psichologiškai sutrikę, nesubalansuotos mitybos ir tt? kyla man klausimas ir dėl to, kad tos merginos kavinėje šiandien valgančios pyragus buvo kuo liekniausios. čia turbūt tenka padejuoti, kad vieni turi gerus genus, kiti ne...
mano draugas minta cukrumi ir riebalais. bet jei as sakau - norėčiau šokolado, jis man sako - bet tau skaudės pilvą, ir tikrai nereikia ir t.t. neturi nė gramo antsvorio. tai, ką jis valgo aš tiesiai suversčiau į šiukšlių dėžę. pvz.: fritkės riebaluose su riebiu sūriu ir traškučiais, baltas šokoladas desertui ir guminukai, kurie atrodo kaip iš plastiko, užgerti kola. nesakau, kad reikia taip, bet vis viena man kyla klausimas, o koks uogienės, pyrago, duonos, šokoldo varškėčių, virtinukų su varške, sumuštinių vaidmuo mūsų civilizacijoje?
2016-04-06 17:08:34
ant svarstykių nelipau jau mėnesį. anksčiau lipdavau du kartus per dieną. psichologinės bangos.
2016-04-06 17:08:41
ant svarstyklių nelipau jau mėnesį. anksčiau lipdavau du kartus per dieną. psichologinės bangos.
2016-04-06 22:15:03
uzsisvajojau nuo tavo paskutinio klausimo.

uogiene- labai skani Cihitos becukre vysniu uogiene.gavau stiklaineli dovanu ir gardziavausi labai...tai-draugyste

pyragas-iskepe mano mielos drauges-seniai matytos ir labai pasiilgtos.tai- sirdies siluma

duona- juodoji lietuviska.atvaziavus i Lietuva pirmiausia ragauju jos-ir visada apsiverkiu. tai- Tevyne

sokoladas- garsioji,, Ruta ,,su savo unikaliais kuriniais-tai -dovana

varskeciai- mokyklos valgykloje paruosti darbsciu virejeliu-tai- nostalgija

virtinukai su varske-Mamos ruosta vakariene-tai Meile

sumustiniai- ju salyje as dabar gyvenu,tai- mano namai siandien.

vaidmuo civilizacijoje? tai- tiesiog -As
2016-04-07 09:14:41
taigi, tvarką mityboje visiškai apleidau. todėl manau, kad gerai būtų daryti mitybos prisipažinimus.
vakar: pusryčiai - graikiškas jogurtas su bananais - gerai.
priešpiečiai - bananai - gerai.
pietūs - nuėjau į valgyklą, paėmiau kalakutienos kepsniuką su brokėliais ir kopūstais. tada po neilgos kovos su savimi suvalgiau du varškėčius. grietinės ir uogienės paprašiau nedėti, bet jie vis viena buvo saldūs ir miltiniai - tai, ko mes čia nevalgom, ar ne?
pavakariai - nuėjau dirbt į kavinę su pačiais skaniausiais pyragais. po valandos kovos su savimi - monetos dydžio sokoladinis pyragėlis su sūria karamele.
vakarienė - vištiena indiškai - gerai.
tada vakare apėmė kažkokia įtampa, panika, nežinia kas. neturėjau kur pasidėti, atrodo nors kauk. nuėjau į parduotuvę, nusipirkau kepalą duonos ir jį visą suvalgiau.

va taip pavažiavo mano mityba. prieš keletą mėnesių darydavaus testus, ar man ne anoreksija nes buvau super griežta mitybos atžvilgiu, o dabar va kaip makaluojasi.

su tuo makalavimusi ateina kaltė. aš ne šiaip suvalgiau duonos. suvalgiau ją pasislėpusi.

vandens taip pat kokį mėnesiuką geriu minimaliai.
2016-04-07 23:28:56
nusiramink, hh, nieko blogo tu nepadarei. pries kepala duonos ir as neatsilaikyciau...
na o jei rimtai- dienos mityba norma, varskecius diena valgyti galima, bent mano pasirinkimuose ju yra-juk mes dabar svori palaikom, nemetam, ar ne?
o del panikos- buna. mano vyresniajai dukrai irgi taip buna-nelengva, bet, kaip jau dazniau sakau, reikia tiesiog zinoti, kas tai yra , ismokt atpazint.per pusvalandi praeis ramiai kvepuojant.tai tavo organizmo savybe, kaltes nereikia jausti, uzejo ir praejo,dabar nauja diena.
ar turi namuose dideli meski?bet tikrai laaaabai dideli? kai nerimas uzeis apsikabink toki ir ramiai kvepuok, o po to isgerk arbatos ir uzsiimk kitais darbais.tuo momentu atrodo labai baisu, bet tai visada praeina- zinok! ir nesikrimsk.Tai -jautriu zmoniu savybe.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS