Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-03-23 21:55:10
apie nepakeliamai apkrautus darbus
stai ka as ismokau is savo vienos buvusios truputi akiplesos seseles-isreze ji karta-as negaliu uzuosti ka tu galvoji!
taigi-koki kruvi mes panesam tegalim pasakyti tik mes pacios- kiti negali ,,uzuosti,, kad per sunku, per daug ir.t.t nudirbus sizifo darbus ir tiketis kad kazkas susipras ivertins ir uzjaus...neteko to dar matyti.niekada niekas nesusipranta kol pats nepasakai.jei nieko nesakai vadinasi viskas tvarkoje.ypac vyras ir vaikai to nemato.
belieka nubrezti ribas-iki cia ir ne daugiau.ir apie darbus pasakyti Pries juos atliekant- darau ta, o to ne-nes-per daug, dalinkimes ir kazko nenudirbti. Tyliai atidirbus ir pasakius Po viskam-sukeliamas tik kaltes jausmas kitam ir tai tiesus kelias i konflikta.
Tokia mano patirtis, gal kitos forumietes irgi pasidalins..
2016-03-24 09:41:44
Čihita, ačiū už palaikymą ir įkvėpimą pavyzdžiu.
Piešiny - tu mane jau imi gąsdinti :) o gal kaip tik džiuginti. atrodo, kad matai mane kiaurai. Taip, aš užaugau nuolat stengdamasi būti pati geriausia, bet tokio įvertinimo nepamenu niekada išgirdusi iš artimos aplinkos. ir atrodo tęsiu tą savo vaikiška misiją būti pačia geriausia, pačia protingiausia mergaite, būtinai gauti tą negautą įvertinimą. Žinau, kad jau negrįš tai, ir laimingos vaikystės nesusikursiu (ir taip, aš mėgstu vaikiškus filmus, o ypač anime, kur šaunios mergaitės gelbėja pasaulį :) , prieš miegą skaitau knygas vaikams). ir tie palinkėjimai - prisiimti atsakomybę sau už savo jausmus už labai svarbūs. bet tą žingsnį tarp supratimo ir veiksmo kažkodėl labai sunku padaryti.
2016-03-25 10:27:13

Kai pradėjau mylėti save: Ch. Chaplino kalba, pasakyta jo 70-mečio proga.
http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/zmones/kai-pradejau-myleti-save-ch-chaplino-kalba-pasakyta-jo-70-mecio-proga/
2016-03-25 16:37:56
sprintere, nuostabus tekstas!butent jo mums ir reikejo.aciu!
2016-03-25 16:41:50
pasidejau ji pas save, skaitysiu ne karta
2016-03-25 19:15:19
Sprintere, ačiūūūūūū! Visą šitą aš norėjau pasakyti, tik nemokėjau išsireikšti! Dabar kai man yra iš tikro sunku, šitą tekstą skaitysiu kiekvieną dieną.....
2016-03-25 19:17:43
Piesiny, ačiū ir tau už laimingo gyvenimo taisykles. Taip pat pasidėsiu į stalčiuką ir kiekvieną dieną skaitysiu :-)
2016-03-26 09:50:09
geri dalykai paskutiniuoju metu:
šviečia saulė ir nuotaika puiki, gavau komplimentų (sakė: "iš karto matau, kad graži, tai ir pasakau"), darbai visai stumiasi, miestas bunda pavasariui.
2016-03-29 13:30:02
šiandien susiduriu su iššūkiu. gavau darbo įvertinimą. absoliuti dauguma komentarų labai pozityvūs ir du - blogi ir dargi radikaliai priešingi aniems. pastebėjau, kad kreipiu dėmesį tik į negatyvius komentarus. Pozityvius komentarus priimu kaip savaime suprantamus. dėl negatyvių komentarų kyla mintis - a) mesiu šį darbą; b) neteisybės jausmas - kiek pastangų įdėjo negatyvieji komentuotojai, ko iš manęs tikisi - kiek tie lūkesčiai pagrįsti? ar aš turėčiau juos pildyti?

viduje nėra protingo balsiuko. jaučiu, kad vis dar esu gana priklausoma nuo absoliučiai pozityvaus vertinimo. užduotis sau 0 gerinti savo darbo kokybę, bet tik ta linkme, kuria pati manau jog turėčiau. suprasti, kad neturiu stengtis permaldauti negatyvių žmonių; bet kartu turiu dėti pastangas nesukurti negatyvumo savo aplinkoje.
2016-03-31 18:23:15
zinai kas man tokiais atvejais padeda?nelabai grazus dalykas- ogi paziuret kaip kitiems sekasi, kurie daro ta pati darba- juk jie irgi susiduria su problemomis. galima butu tai ivertinti kaip ,,valio kaimyno namas irgi dega,, bet realiai tiesiog pamatai savo vieta-kad tikrai nesi blogiausia o galbut ir geriausia. negali visiems patikti. o ar tau visi patinka?irgi ne. palik tuos neigiamus komentarus ramybeje-tai tavo darbo ir gyvenimo dalis-pasiimk is ju tik racionalu gruda, padedanti tau tobuleti, o tai apvelkancias emocijas ismesk i siuksliu kibira.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS