Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-03-22 10:52:02
Merė Popins! (superextramotografoultrasiautulingai, jeigu manot, kad supratot - manote klaidingai!)

ačiū, man taip smagu atėjus čia rasti laiškelių.
2016-03-22 11:01:05
kai paskaitau forumo postus... atrodo atėjom pataisyti mitybos, o užsiimam sielų gydymu ir savęs ieškojimu. va kaip viskas pasisuka.
2016-03-22 11:01:11
kai paskaitau forumo postus... atrodo atėjom pataisyti mitybos, o užsiimam sielų gydymu ir savęs ieškojimu. va kaip viskas pasisuka.
2016-03-22 13:39:47
aha, hh, pagavau tave! nieko tokio, myliu Mere Popins! va, paziurek ta filma dar karta ir isrink mums tinkancias frazes-nustebsi pati, ka uzrasysi.
su tuo ,,sielu gydymu,, nieko nuostabaus. ne as vienintele cia atsiduriau del emocinio valgymo atsiradusio virssvorio. suvokiu, kad nuo to ir reikia pradet. smagu sutikti bendrakeleiviu ir jei mes vieni kitiems galim padeti padaryt savo gyvenima grazesni, kodel gi ne?
kilo.lt duoda tik mitybos ir sporto planus, bet juk to neuztenka, ar ne?juk norim taip atsistoti ant savo koju, kad cia nebereiktu grizti.

kaip laikais dabar?
2016-03-22 13:44:31
Na, manau, visos čia esančios per tam tikrą laiką supratom, kad lieknėjimas vis dėlto prasideda galvoje :) užtat ir tas sielas reikia pagydyti...
2016-03-22 16:10:36
Būtent, mums ir reikia pradėti nuo sielų gydymo. Sutikit (arba ne) su manim, juk pas kiekvieną būna dienų, kad viskas einasi kaip iš pypkės: neįmanomi darbai padaromi lengvai ir greitai. O kartais veliesi, veliesi, net įprastinių darbų nenori ir neatlieki gerai. Nuo ko tai priklauso?
2016-03-23 13:22:18
šiandien liūdėjau. po darbo nuėjau ir pusantros valandos skundžiausi kolegei, kuri net nelabai gali patarti. žinoma, kartu su kita kolege jos man patarė. visų pirma patarė atsipalaiduoti, nespausti savęs taip labai, nebūti tokia perfekcioniste. tada mažiau spausiu ir kitus. bet nelengva atsipalaiduoti.

galvojau, gal suvalgyti tą išsvajotą sūrio pyragą, gal čia ne emocinis valgymas, o tiesiog meilė sau. bet pasvarsčiau, kad gal visgi emocinis. manau taip - negerai gert, kad pralinksmėtum, bet ok su drauge taurę vynelio ar alaus bokalą įmesti pleptelint; taip pat negerai eiti ir guosti save sūrio pyragu. priešingai - reikia valgyti sūrio pyragą, kai džiaugiesi.

atsakymas į mano bėdas yra gana aiškus, o kartu atrodo sunkiai įgyvendinamas - tai meilė sau. kaip gali duoti meilės kiti, jei pats savęs nemyli? bet tą meilę sau - kaip ją užauginti? kartu, jaučiuosi labai kalta, jei bent kiek meilės sau pajuntu. man daug kartų pasakyta buvo gyvenime, kad "galvoju tik apie save", ir katu pratusi prie aplinkos, kur reikia save žeminti, kad kiti pagirtų. atrodo, jei žmogus patinka pats sau - su juo kažkas iš esmės negerai.

meilė sau. atrodo toks didelis tikslas, kaip "susitvarkyti gyvenimą". atrodo - nieko nesako ir neaišku, iš kokių dalių susideda. kaip čia pradėjus po trupuka to mokytis?
2016-03-23 18:45:44
hh, skaitau tavo postus ir matau save. Visą gyvenimą dariau, kad tik kitiems būtų gerai, vyrui, vaikams, viršininkei. Ko pasekoje visi prie to priprato ir ėmė reikalauti iš manęs vis daugiau ir daugiau. Bet...... atėjo minčių prašviesėjimas (turiu pasakyti šito forumo dėka :-)), kad užteks, gana krauti darbus man vienai, kad aš irgi žmogus ir turiu teisę į geresnį gyvenimą, kad turiu žiūrėti, kas man gerai (aišku proto ribose), kad galiu ir sugebu dirbti ne prasčiau už kitus, ir pareiškiau, kad......... išeinu į kitą darbą.
Dabar prasidėjo darbdavių neigiamos emocijos: nesugebėsiu, negabi, su kitu darbu nesusitvarkysiu ir t.t. Ir kaip tik tuo momento atsirado meilė sau: o kodėl nesugebėsiu, kiti susitvarko, o aš ne? Na jau ne, aš tikrai sugebėsiu, susitvarkysiu ir jiems tai įrodysiu. O gal yra paprasčiausia baimė darbdavių paleisti gerą darbuotoją, kuris uždirbdavo jiems atlyginimą?
Dabar gyvenu emocijų sukūry, valgyt visai nesinori... Reikia pažiūrėt iš teigiamos pusės, gal pagaliau pajudės svoris:-)
2016-03-23 21:31:00
gavau kaip tycia is biciules nuoroda i DalaI Lamos laimingo gyvenimo taisykliu.uzkraunu si puslapeli ir kopijuoju

1. Gerbk save. Iš pagarbos kyla ir pasitikėjimas savimi, kas yra tiesiausias kelias į sėkmę.
2. Gerbk kitus žmones. Tik taip ir pats gali būti kitų gerbiamas. O žmonės, kuriuos tu gerbi, bet nesulauki iš jų tokios pat atgalinės reakcijos, tiesiog nėra verti tavo dėmesio.
3. Jausk atsakomybę už savo jausmus. Turi galią kontroliuoti savo gyvenimą, tad niekada nieko dėl nieko nekaltink. Viskas priklauso tik nuo tavęs.
4. Prisimink, kad kiekvienas pasiekimas yra pagrįstas rizika. Riziką priimk kaip malonumą, kelią link tikslo. Gyvenimas be rizikos nuobodus ir pilkas.
5. Prisimink, kad kiekviena nesėkmė yra pamoka arba, kitais žodžiais tariant, sėkmės pirmtakė.
6. Jei suklydai, nedelsiant imkis būtinų priemonių klaidai ištaisyti. Prisiimk visą atsakomybę už tai, kas padaryta. Aplinkiniai tai akcentuos labiau nei padarytą klaidą.
7. Kiekvieną dieną praleisk šiek tiek laiko vienas. Nesvarbu, ką darai, stenkis bent 30 minučių praleisti tyloje ir ramybėje su savo mintimis. Tai padės labiau suprasti save, savo veiksmus ir norus.
8. Keiskis nekeisdamas savo vertybių. Nesikeičiantis drauge su laiku žmogus gyvena labai varganą gyvenimą. Tačiau susiformavusias vertybes privaloma išlaikyti.
9. Nesutarimuose su mylimais žmonėmis kliaukis tik esama padėtimi, nesigręžiok į praeitį. Ji yra pastovi, nekintanti ir dažnai barniuose atnešanti tik skausmą.
10. Būk rūpestingas Žemei, kurioje gyveni, ir orui, kuriuo kvėpuoji. Tai turėtų būti akivaizdu, kad kenkdamas jiems, kenki sau ir savo artimiesiems.
11. Taip dažnai, kaip tik gali, lankykis vietose, kuriose dar nė karto nebuvai. Atsidurdamas skirtinguose Žemės taškuose, sutikdamas skirtingus žmones, gali tapti daug laimingesnis nei buvai iki tol.
2016-03-23 21:43:32
o dabar mano trigrasis, kaip be jo...
hh, kuo toliau tuo daugiau man kyla itarimas, kad esi talentingas zmogus, savo talenta paslepus po penkiais uzraktais.nepazistu taves, bet...galiu tik paspeliot, ar ta ,,nemeile sau,, susijusi su vaikyste, kai per mazai girdejai, kokia esi sauni ir verta meiles ir dabar ieskai vis dar ieskai patvirtinimo-kad taip Esu Verta? Ar buvo kas pakankamai ugdo tavo pasitikejima savim? Ar savo vaikyste isgyvenai kaip vaikas, ar dar tebemegsti vaikiskus filmus? Tebeieskai juose gyvenimo tiesu?
Apie talenta- daugelis ji turinciu nepasitiki savimi ir jiems pastoviai reikia ivertinimo- na, juk visiems zinomas ypatingas menininku jautrumas- ar nebus jis ir pas tave?
tik spelioju, ko nezinau tai nezinau, bet pasvarstyti galime.
islipk is leliukes kokono, anot Leliumai, ir isskleisk sparnus!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS