Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-03-17 16:50:36
šiandien vėl piktnaudžiavau riešutais. bet jie jau baiginėjasi, tai bus ramu. namie daugiau jokių riešutų nelaikysiu (kaip nelaikau duonos, nes būna net silpna, kol visos nesuvalgau).
2016-03-17 20:21:02
zinai, hh, as apie save kai kuriuos dalykus irgi tik dabar suzinojau, o atradau Cekuolienes knygose- jau kelioms forumietems apie tai rasiau. visai atsitiktinai perskaiciau viena jos knyga, uzsikabinau, po to susiradau dar kelias...raso gerai, ji -daug metu dirbanti psichologe. pavartyk kokia knygyne budama- gal irgi rasi atsakyma i tave kamuojancius klausimus. ir raso ji idomiai!
2016-03-18 07:32:45
ačiū, planavau tą knygą paskaityti. reiks tikrai nusipirkti.
2016-03-18 09:04:07
svoris auga, o apimtys ne. gal tada stiprėja raumenys sportuojant?
apimtys:
ūgis 171
krūtinė 83,
liemuo 57,
klubai 85,
šlaunis 43,
ranka 23.

vakar per treniruotę juokėmės su partnere, kuri sakė, kad mano rankos ir kojos eina atskirai. labai džiaugiuos, kad galiu iš to tiesiog juoktis, o ne sėdėti kampe ir verkti. dar džiaugiuosi, kad paprašiau labiau patyrusios partnerės mane mokyti, ir stengiausi įgyvendinti tai, kas man sakoma, nesijausti dėl to nei prastesne nei pažeminta. požiūris požiūris požiūris.

dabar turiu siunkią (man :)) dilemą. darau darbą su kitu žmogumi, kuris nebendradarbiauja ir arogantiškai su manimi bendrauja. tai gana stipriai paralyžuoja mintis. bet, manau, žiūrėsiu į diplomatijos, savigarbos ir pasitikėjimo savimi ugdymo pratybas, neieškosiu teisybės. :)
2016-03-20 20:51:45
suintrigavai- paziurejau ir as i ,,greipfrutus,, radau liekna ir dailia mergina, i kuria paziurejus niekaip negaleciau pasakyti, kad ji iskele sau pozityvumo issuki. vaizduotei kartais suteikiami pernelyg dideli sparnai. vienas dazniausiu sakysim kabliuku, apie mane kalbant,kad zmones galvoja, kad jei as daug rasau tai esu nemaza plepe. o gyvenime esu tyli ir nedrasi, nepzistamoje aplinkoje jauciuosi nejaukiai. ar tai galetum isskaityti mano forumo irasuose?...tikiuosi, kad man neteks netrukus atsidaryti naujo puslapio-piesinys kovoja su piesinio ivaizdziu...
2016-03-21 08:41:01
:D prajuokinai Piešiny, nereiks atskiros temos. Pažiūrėjau narių sąrašą - daug lieknuolių. jau matyt kilo.lt pasekmės :) nežinau, ar radai tikrai mane. lai lieka paslaptis :) o dėl lieknumo - paprašiau draugo, kad nufotografuotų iš visų pusių. turiu pasakyti, nors jausdama kaltę (visą gyvenimą buvau pratinama savęs nekęsti), kad pasirodžiau sau graži, ir neturėjau jokių riebalų jokioje vietoje.

mano žinios iš VB studijų yra, jog gerai besireiškiantys VB dažnai yra tylūs face-to-face bendravime. ir kartu tai nėra kažkoks dėsnis. VB atsiskleidžia kitos savybės - gebėjimas reikšti mintis tekstu, kantrybė, susitelkimas parašyti žodį. aš pastebėjau, kad rašau kaip telegrafas :D neturiu kantrybės parašyti sakinį ir sukurti visą kontekstą.
pati esu virtualaus bendravimo fanė, ir ne su artimais žmonėmis fb, bet su nepažįstamais žmonėmis. tyrinėju, kodėl tai daro kiti, bet dar nepilnai galiu atsakyti sau apie save pačią.

dėl dilemos paskutiniame įraše - turiu pasidžiaugti, ją išsprendžiau. niekam nieko nesakiau, pati apgalvojau, kaip padarysiu darbą ir pagrįsiu ir jį pristačiau. atitinkamai tada pasiūliau klausimus, kuriuos reikia sutarti/patikslinti; ir nurodžiau ką iki kada padarysiu toliau. paprasti dalykai, bet po to tą dieną jaučiausi labai laiminga. nieko ypatingo neįvyko, aš tik išsprendžiau paprastą klausimą ir išvengiau negatyvumo.
2016-03-21 11:19:35
Eisiu ir aš hh paieškoti tavęs :-). Tiesą pasakius jau žiūrėjau, bet panašiu laiku prisijungė 2, tad ko gero neatseksiu tavęs, jeigu nepristatysi :-).
Aš labiau už gyvą bendravimą. Kai Piesinys svečiavosi pas mane, tai jai beveik nebuvo kada įsiterpti :-).
Paprastuose dalykuose ir yra laimė :-).
2016-03-21 11:43:53
Be galo džiugu, hh, taip imt ir perskaityt, kad nuoširdžiai džiaugiesi savomis (idealiomis!) apimtimis :))) Ir darbe viskas rutuliojasi į gera. Ar esi kada stebėjusi, kaip iš lėliukės išsirita drugelis ir išskleidžia sparnus? Užsukus į šią temą jaučiuosi, lyg stebėčiau panašų virsmą ;)
2016-03-21 13:17:51
taip, hh, esi teisi tuom, kad israiskos priemones pas zmones gali skirtis, ir kad vienas gali buti labai iskalbingas, kitas raso daug, o kazkas atskleidzia savo pasauli pvz fotografijomis.
na ne visi gi gali buti kaip Mere Popins-supercalifragilisticexpialidocious...
2016-03-21 15:20:57
Virtualaus bendravimo aruodai išties pilni intravertų.
Ir žmonių, kurie jiems aktualia tema norėtų, bet neturi su kuo savoj aplinkoj pasikalbėt dialogu, monologas juk nepatenkina visų poreikių :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS