Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-03-13 17:00:14
parasysiu kokios man mintys kilo, skaitant tavuosius uzrasus. sutikti nebutina,pasigincyti galima ir sveika...

-apie ,,teisybes ieskojima,,- hh, tai tavo savybe, su kuria teks ismokti susigyventi. su laiku ir didesne gyvenimiskaja patirtimi pavyks i ,,neteisybe,, paziureti siek tiek is atstumo ir ramiau. nepaguosiu sakydama, kad tai isliks, paprasciausiai zinok, kad esi tam jautri ir pasiruosk apsiginti is anksto.

-apie FB esancius zmones ,,su nuodais,, tai zmones, kurie nebera ar niekada ir nebuvo tavo draugais, bet jie tau (dar) rupi. todel ir reaguoji. irgi teks ismokti nuo ju atsiriboti. tai pavyks, kai pereisi ta visiems zinoma 4 etapu ,,gedejimo,, procesa-sokas, pyktis, tyla, susitaikymas. tai procesas, tam reikes laiko.

-apie uzkandziavima ir aliuminine valia-pastebejai pati teisingai- taip pasireiskia emocinis valgymas. Mano ka tik perskaitytoje Gercienes knygoje,,Liekneju paskutini karta,, apie tai labai daug ir labai issamiai rasoma. pritariu jos mintims. vertetu i jos zodzius isiklausyti. kadangi tai ir mano rupestis, uzsiimu lygiai tuo paciu.

man patinka tavo postai, hh, matau juose asmenybe, kuri auga.
saunuole
2016-03-13 18:08:29
Kad jį kur, kol parašiau, baigėsi prisijungimas
2016-03-14 15:00:29
Būsena "esu pykčio pilna" - pažįstama. Man tai - užsitęsusio nuovargio signalas. Reikia rasti laiko sau.
Aš dar neišmokau. Apsidairiau aplink pastarosiomis dienomis, kurios buvo išsunkiančios ir pareikalavusios didelio susitelkimo (abu vaikai vienas po kito susirgo, prireikė ir ligoninės). Mano antroji pusė sugebėjo netgi tokiu periodu rasti laiko sau, o aš - ne. Vadinasi, viskas įmanoma, turiu ko ir iš ko pasimoko toli nė nesidairydama :)))
2016-03-15 10:45:59
ačiū visoms labai. Piešiny, tu tikra psichologė (o gal ir esi psichilogė?), labai gerai pamatai tai, ką nuo savęs noriu paslėpti. tas noras rasti teisybę kankina mane siaubingai.

šiandien aš verkiu. Numirė vienas kolega. rašau kolega,nes čia anoniminis forumas. bet tai buvo labai daugelį įkvėpęs žmogus. na, ir gal kaip tik ne daugelį, o nedidelę grupelę žmonių toje aplinkoje, kur dirbo ir kur dirbu aš. Dalis buvo jo pakeista/įkvėpta/pakylėta, bet kitiems tai, ką jis darė, nuskambės negražiai, bet buvo perlai kiaulėms. mano santykiai matyt vėl dėl teisybės ieškojimu, su juo nuo tam tikro momento nebebuvo šilti. gal aš nesugebėjau būti šilta, o jis buvo be galo, perdėtai jautrus. kaip ir aš. ir verkiu labai savanaudiškai. ir dėl to, kad mirė, ir dėl to, kad ta masė bejausmių veidų, kuriems jis mėtė savo perlus buvo nejautri, dėl to, kad aš taip pat dirbu nuo ryto iki vakaro, be jokių savaitgalių, kad daryčiau tą patį. tas jausmas "su kuo poete tu kalbiesi?" yra labai sunkus ir išmušantis iš vėžių.

ačiū dar kartą visoms. tą jautrumą neteisybei, kaip jį valdyti?
2016-03-15 14:28:49
Žmonės neišeina, jie lieka su mumis tiek ilgai, kiek mes patys to norime. Mintyse, širdyje, atsiminimuose. Ir kartais, kai stovime kryžkelėje, prisiminę Juos (ką pasakytų, kaip darytų) lengviau randame kelią. Ir džiaugiamės, kad gavom nuostabią dovaną - susitikti.
2016-03-15 20:54:17
man įdomu, ar jūs tikit pms fenomenu? draugai feministai, žinoma - vyrai, sako, kad tai tik ideologija. bet aš šiandien tiek verkiau, kad manau, kad tai vienintelis paaiškinimas. mokytojas šiandien mane pastatė į kampą. aš buvau vienintelė, kuri nepadaro užduoties gerai. bet et, stengiuos :) sten-giuo-si.
pozityvūs pokyčiai: jie įvyko ne ką tik. bet jie įvyko. už tai dėkinga žmogui, su kuriuo esu. jaučiu, kad jis išmokė mane švelnumo, atidumo, dėmesingumo, suvaldyti (o buvau sutaipinus SUVALGYTI!!!!!) aroganciją, būti jautriai, nežeminti kitų. kaip gera, kai būni greta gerų žmonių. pati tampi geresnė, nes tai - pasirinkimas. pasirinkimas gėriui. aš jį renkuosi. renkuosi būti šilta, renkuosi išklausyti (visų pirma - išklausyti save, savęs neatstumti).

visoms, iš kurių taip gera jausti palaikymą, siunčiu širdeles.
<3 <3 <3
2016-03-15 22:43:57
buvom su saviskiu sporto klube ir kartu galvojau, ka tau, hh, parasyti apie kaip valdyti jautruma neteisybei. grizus radau jau labai grazu ir Leliumai posta ir tavo pacios zinute.visgi bandysiu kazka parasyti ka pati galvoju.
esu ne psichologe, esu medike, kaip is mano baltu kelniu nuotraukoje jau galejai nuspeti.profesija man nepadejo neiklimpti ten kur iklimpau, tad irgi vis dar mokausi.

gyvenime man labai padejo mano mamos patarimas-neklausyk kas ka sako, bet ziurek, kas uz tu zodziu slypi. buna gi visko- ir lepteli ka nors supykes, ir nepagalvoji, ir kitas nepagalvoja- o blogo nieko mintyse nebuta. ir saldziakalbiai mandagus nevisad gero linki. tad ir teisybes beieskant pravartu pagalvoti, kas lemia toki ar kitoki zmogaus zodi ar poelgi. ziu, ir dalis itampos nusiima,tai suvokus.
jei matai isties didele netiesa, gali rinktis, kaip elgsies- kisi pirstus tarp duru anot mano drauges, ismoksi diplomatiskai islaviruoti, nutylesi, ar busi visuomeneje tas sauklys, kuris netyli ir kurio deka pasaulis keiciasi i gera puse, nors paciai skaudes dvigubai.

kas tikrai padeda? zinios. kaupk jas visose srityse- tiesiogiai susijusias su profesija, taip pat domekis ta pacia psichologija, zmoniu vadyba, rinkodara, verslu ir t.t.- pamatysi, kad tuomet visai kitaip pasiziuresi i tave siandien skaudinancia situacija.nes suprasi,kas ja nuleme ir zinosi, kaip is jos isbristi. jausies tvirciau.

na o as? irgi vis dar mokausi. ikisu pirstus tarp duru, nors ir bandau to isvengti. nieko tokio.kada nors ismoksiu.juk vis dar jauna?...
2016-03-16 08:08:02
Jautrumas neteisybei. Kiek įmanoma, "susitvarkyti" aplinką. Sumažinti susidūrimų skaičių su Tau nemaloniais žmonėmis. Bendrauti su tais, su kuriais nori bendrauti, o kiti - elementarus mandagus bendravimas, kai bendravimo nepavyksta išvengti. Jei būna įkyrių smalsuolių - klausimu apsukti dėmesį atgal. Stabtelėjus ramiai šaltai pagalvoti, kada verta teisybės ieškoti, o kada ne (ko daugiau, "sąnaudų" ar "naudos", ilgu periodu). Ir niekada piktai negelti - juk ne tas lygis, ar ne?
2016-03-17 09:53:21
hm, pamąsčiau tokį dalyką: man dietologė, kai įkeliu nuotraukas, niekada nepasako komplimento, kad šaunuolė, va jau pasiekei kažką. arba rašė, jog, gerai, kad susiėmei, arba, kad su savo sporto šaka nepadailinsiu raumenuku, arba, kad neatrodau prastai. ir tai mane liūdina maždaug panašiai, kaip nepagiria už tai, kad daug dirbu, kad gerai mokydavausi ir t.t. visus tuos dalykus,kuriuos darydavau, kad tik mane pagirtų. o žmonės, kaip apkerėti, niekada manęs negyrė. geriausiu atveju sakydavo - daryk mažiau, tu persistengi, čia tik darbas. tas noras, kad mane pagirtų - be galo juokingas dalykas. galvoju, kad gal truputėli truputėli imu bręsti (senti?????), ir man ima kažkaip mažiau norėtis, kad mane pagirtų, ir daugiau imu rūpėti pati sau. man mano kūnas dabar labai gražus. ir aš savimi labai džiausiuosi. sportuoti darosi vis lengviau. anksčiau nepadarydavau nė vieno atsispaudimo. dabar padarau 8 ir po pertraukėlės - dar 8. gal nedidelis pasiekimas, bet man - visai ok. prisimenu, kaip gaudavausi be galo negraži ir prasta. o dabar apsivelku savo mėgstamiausią suknelę ir pasigrožiu savimi veidrodyje. kažkaip, kai visą gyvenimą buvau pripratusi savęs nekęsti ir save žeminti, tai atrodo kaip labai nederamas dalykas. bet irgi, gal kažkaip, kai jau daug tų metų, ir gal nebesitiki tokių dalykų kaip jauna mergaitė, pasidaro lengviau save mylėti?
2016-03-17 10:54:36
Leliumai, manau man reikia save tvarkyti, ne aplinką. čia kažkoks giliai iš vaikystės ateinantis dalykas, iki kurio dar negaliu prisikasti, kodėl aš taip tos teisybės ieškau, ir kodėl mane tai taip veikia.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS