Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-03-10 11:11:21
pozityvūs pokyčiai:
susiradau naują butą;
minimizavau bendravimą fb;
prieš norėdama pasiguosti/pasiskųsti, gerai pagalvoju, ar tas žmogus padės išspręsti problemą, ar aš tik padauginsiu blogos jausenos; jei tik padauginsiu - nutyliu.

nepavykimai:
ne visada pavyksta patarimo klausimus suformuluoti pozityviai ir ieškant sprendimo.
pastaruoju metu kankina liūdesėlis dėl darbo, jog kiek besistengčiau, atlieku nepakankamai gerai. sprendimas - susikaupti ir dirbti toliau, tikiuosi, kad taip jis gerės; bet taip pat priimu sprendimus, kuriuos turiu vykdyti (supaprastinti tai ką darau, nuleisti kartelę sau ir kitiems; mažiau rūpintis kitų jausmais; mažiau norėti kitų pripažinimo);

emocinis valgymas. net nežinau, ar realiai tai galima taip pavadinti. pasakius kitam žmogui - pasijuoktų, bet aš pati žinau, kas tai yra. kai kankina liūdesys dėl mano pačios sumanymu/nuomone prastai atliekamo darbo, daugiau valgau. kyla minčių, jog jei valgyčiau saldumynus, gal būčiau geresnis žmogus, malonesnė, linksmesnė; kad gal tokia nesu, nes nevalgau nieko riebaus ir saldaus, ir gal tas liūdesys yra mano organizmo cheminė reakcija? kas vakarą pasvajoju apie sūrio pyragą coffeeinne.

taigi, ką aš valdau, kai užsiimu emociniu valgymu: pvz., riekė duonos ir 6 riešutai. arba - papildomas obuolys. Normaliam žmogui skamba kaip anoreksikės kliedesiai; bet aš pati žinau, jog tai reakcija į liūdesį ir tai mane slegia dėl paties reakcijos pobūdžio.

sprendimai sau:
gerti daug vandens - išvalo organizmą/mintis, nutolina alkio jausmą;
toliau minimizuoti fb vartojimą, susilaikyti, kai norisi ironizuoti/kritikuoti;
susikoncentruoti į darbą - sutelkti dėmesį.
skirti sau malonumų savęs apdovanojimui. gal įsivesti lucky day? dabar to neturiu.
2016-03-10 19:39:41
Puikus darbas!
Tavieji ,,nepavykimai,, iliustruoja viena tavo savybe, kurios savy turbut neatpazisti-perfektionizma. Jis budingas talentingiems zmonems. Investuok i profesija, pasieksi daug, nes potencialo tam turi.
pripazinimo siekimas yra budingas visiems zmonems- tai normali bedrazmogiska savybe. belieka atsirinkti-Kieno pripazinimo ir ar tie zmones verti tavo pacios pripazinimo! tai svarbu!
jau vien sis tavo postas vertas dovaneles sau-pasidovanok ja!
2016-03-11 08:07:55
ačiū Piešiny, labai gera turėti palaikymą ir jaustis ne vienai.
2016-03-11 08:59:29
Apie facebuką, negali paneigti, kad kažkiek tinka kiekvienam: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-03-10-ka-is-taves-vagia-feisbukas/141536

Saikas, viskam saikas: F, maistui, kavai, liesėjimui, sportavimui, tingėjimui...
2016-03-11 12:44:17
viskam saikas, jei turi saiką. kas turi saiką, tas į kilo.lt neina ir svorio nemeta. kas turi problemų - ateina ir mokosi su jomis tvarkytis.
2016-03-11 12:59:29
vakar vakare suvalgiau tris gabalėlius sesers šokoladinio pyrago. šiandien dubenėlį riešutų. emocinis valgymas tame nedalyvauja. aplankiau šeimą, sesuo iškepė skanų pyragą, aš jį valgiau - jokios kaltės.

o už riešutus jaučiu kaltę. juos valgiau todėl, kad atėjo pietų metas, aš buvau alkana, bet neatsiklijavau nuo kompiuterio, kad pasidaryčiau pietus. pabėgo mano anoreksinė disciplina kažkur. atsipalaidavau. reikia susiimti, nes kasdien vis po 100g +
2016-03-11 13:08:02
Jei atidžiai paskaitytum savo įrašus, hh, pamatytum, kiek daug pasistūmėjai į priekį. Konkretūs sprendimai, struktūros, pageidaujamo elgesio modeliai, problemų suvokimas. Eini plačiu tiesiu keliu į tikslą ;) Sėkmės Tau!
2016-03-11 14:56:06
žingsnis į priekį, du atgal. atsidariau fb, ir kilo bent keletas noras agresyviai pasielgti. ironiškai pakomentuoti buvusio vaikino darbus; išsakyti požiūrį į žmones su kuriais/kuriems dirbu; požiūrį į kolegę/ir atiitnkamai savo požiūrį kolegei, ką apie ją galvoju, u tai, kad yra labiau mylima, nes pirmenybę teikia ne rimtumui ir darbui, o žaidimams ir anekdotams. tieisog atsidarau fb, ir jaučiu kaip ima į mane plūsti nuodai. O vakar po treniruotės jaučiausi lyyg šviesus gerų emocijų kamuolys būtų priartėjęs ir jau tuoj tuoj su juo susiliesiu.

telieka suprasti pačiai: ar tai kažkas būtent su tai žmonėmis negerai, jog mane apima nuodai prie jų priartėjus, ar su manimi. Aišku, kad su manimi, bet man reikia tai kažkaip išsiaiškinti/spręsti, valdyti. Noriu ne valdyti pyktį, noriu neturėti pykčio. Pvz., nepykti ant kolegės už jos pupuliarumą einant lengvu keliu. Pati pasirenku sunkiausią kelią ir pykstu ant kitų. atrodo ieškau kaip "užsirauti", kaip agresyvūs vaikinai prašantys cigaretės. iš kur manyje tas noras pasimušti???
2016-03-12 22:09:13
Jei taip nutinka ribojant angliavandenius ir atsisakius cukrų, ar tai nesusiję su gliukozės trūkumu?
Pozityvumo paieškos puikios, užveda, nuteikia, primena apie ydas. Pagaunu save, kur galėčiau pasitempti
2016-03-13 13:26:44
mityba. Aš kilo/lt jau 10 mėnesių. Beveik visą laiką (su nutrūkimais pas ką svečiuojantis ar panašiai), laikiausi mitybos kaip laikrodis, anoreksikė, kitaip tariant - griežtai iki paskutinės detalės, net jei tai keldavo konfliktą šeimoje (kuris nebekyla. ilgalaikis laikymasis svo keičia kitų žmonių požiūrį ir jie nustoja reikalauti to, ko akivaizdžiai pamato negausiantys. mano atveju - atsisako, bent dalinai, siekio mane prikišti maisto). tačiau, kažkas nutiko paskutiniuoju metu. Visiškai dingo valia laikytis sistemos ir grįžo noras VISĄ LAIKĄ UŽKANDŽIAUTI DIRBANT PRIE KOMPIUTERIO. Tai darydavau anksčiau - visą laiką dirbdama valgydavau. Ir tai buvo vienas sunkiausiai atsisakomų dalykų. Ir dabar aš nebeatsisakau. pavalgau pietus, pasiimu dubenėlį, prisipilu riešutų ir razinų ir juos valgau. Tas dubenėlis riešutų mano svorį kitai dienai padidina minimum 1 kg. iš to suprantu, kad teršiau savo organizmą. Dalis manęs priešinasi, kad migdolų riešutai ir razinos yra labai naudingi organizmui produktai. bet aš puikiai jaučiu, kokia sunki jaučiuosi, kaip sunku išsitiesti ir kaip atsisakau minties apsivilkti prigludusią suknelę, pradėjau vėl lįsti į džinsus ir plačius megztinius ir net mažiau rūpintis išvaizda apskritai.

man įdomu kas tai yra. gal tai koks ciklinis momentas visoje šioje mitybos epopėjoje? Matau kaip keičiasi mano požiūris į mitybą ir panašius ciklus, pakilimus ir nuosmukius atpažįstų kitų postuose.

taigi klausimas sau: kaip susigrąžinti valią, kuri buvo geležinė, o dabar tapo veikiau aliuminine?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS