Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-02-23 15:29:16
ne ką, eina 4 pozityvumo diena. labai gerai pastebiu, kai tik noriu pasiskųsti, tada nutyliu. Bet tada būna keista situacija. pvz, draugas sako - na, tai papasakok savo dieną, ir aš tyliu. nes negaliu skųstis - tai negaliu ir pasakoti.

skundimosi kiek sumažinau, bet viduj jaučiasi toks degėsis - ta vieta, kur turėtų būti džiaugsmas ir pozityvumas kažkaip nesiaktyvuoja.

paskaičiau straipsnių how to be positive, ir mane sudomino, kur buvo parašyta, kad pozityvumas - tai pasirinkimas. pasirenki šypsotis ir būti pozityvi - sąmoningai. stengiuosi tai praktikuoti, bent pirmoj pusėj dienoj šypsotis žmonėms. bet jausmas toks, kaip anksčiau būdavo galvojant, kaip "reikia kažką daryti dėl svorio", kuris virsdavo tik gailia aimana "aš stora", bet ne veiksmais. ir matau, kad čia panašiai.

yra tokia situacija: yra daug darbo, aš daugelį darbų vėluoju. Kol darau vienus, man prirašo kitų. atitinkamai atrodo, kad negaliu būti pozityvi, nes tai rodytų, kad aš nesistengiu, kad nevargstu darydama darbus, kad net esu įžūli, nes galiu būti pozityvi, kai tiek daug darbų, o jų padaryta 20 proc. ir kas dieną priauga.

hm, kol kol kas net nežinau, kaip geriau rašyti apie savo pastangas.
2016-02-24 08:58:15
Mieloji, hh, Tu esi jauna, ir didžioji dalis jaunų žmonių darbe susiduria su tuo pačiu - jiems darbus neša, deda, o jie galvoja, kad ir turi tiek padaryti. O jei nepadaro, graužia save, viršvalandžiai tampa "savaime suprantama" kasdienybe, per kuriuos taip pat darbai dauginasi. Auksinis patarimas - kai paskiriamas naujas darbas, o jam objektyviai vertinant laiko kaip ir nėra, klausi savo vadovo - turiu tą, aną ir trečią užduotį, kuri prioritetas, nes visom laiko gali ir neužtekti. Ir, kai laiko pritrūks, būsi padariusi tai, kas svarbiausia. Ir vadovas aiškiai matys, kiek yra realu. Jei neišmoksi šio klausimo, "kas prioritetas", ilgainiui perdegsi, ir nusivylusi savimi, matydama vienintelę išeitį, imsi ieškosi kito darbo. Nors to galima ir išvengti ;) Sėkmės!
2016-02-24 09:18:53
Kitas aspektas - įgūdžiai ir žinios. Skyrus savo asmeninio laiko jų tobulinimui, ne tik investuoji į save (kas paskui sugrįžta keliagubai), bet ir padarai savo darbą efektyvesnį. Ir pats darbas tampa įdomesnis :) Sustok akimirką ir pagalvok, ką vertėtų išmokti, paieškok tam būdų - knygos, kursai - tiek nuotoliniai, tiek gyvi, o gal ir ilgesnės darbo valandos pradžioj. Bet čia turi savęs paklausti, ar tos papildomos valandos tiesioginiam darbui tikrai Tau neša pridėtinę vertę, jei ne - auksinį klausimą jau žinai ;)
2016-02-24 11:14:38
ačiū Leliumai. šiandien pastebėjau kitą dalyką - kai jaučiu neigiamus jausmus kitiems žmonėms - bumerangu grįžta man, ir imu pati jaustis labai blogai. atitinkamai, kai kitiems jaučiu gerus jausmus, imu ir save labiau mylėti, geriau jaustis.

2016-02-24 11:14:44
ačiū Leliumai. šiandien pastebėjau kitą dalyką - kai jaučiu neigiamus jausmus kitiems žmonėms - bumerangu grįžta man, ir imu pati jaustis labai blogai. atitinkamai, kai kitiems jaučiu gerus jausmus, imu ir save labiau mylėti, geriau jaustis.

2016-02-25 16:07:27
atsijungiau su fb, pasinėriau į knygas. jausmas kaip pagirių ir nuolatinis noras tikrinti fb, kaip kad norėčiau išgerti, ar ieškočiau šokolado. užtat emocinė būklė, netikrinant fb daug geresnė. taip pat nėra pagundos kokiai draugei pasiskųsti žinute.
nusprendžiau bendrauti tik su tais žmonėmis, su kuriais ryšiai nenutrūksta, kai atsijungi nuo fb.
2016-02-28 09:17:06
pozityvus pokytis. vadovaujantis minėtu straipsniu - reikėtų nesiskųsti žmonėms, kurie tiesiogiai neatsakingi už problemą ir negali padėti jos išspręsti. "pasiguodimas" ne palengvina naštą, o augina negatyvias emocijas. pastarąsias dienas nesiguodžiau niekam (mamai, draugėm, vaikinui) dėl sunkumų darbe - tik sau apmąsčiau, kaip maksimaliai galėčiau sau pagerinti situaciją. pokytis pozityvus - situacija gal ir ne super gerai išspręsta, bet nėra besivelkančio zyzimo šleifo ir nesijaučiu niekam skolinga.
kitas aspektas - pasirinkimas gerai leisti laiką, nors esu pavargus. pvz., būnant su vaikais ar susitinkant su drauge - nusprendžiau nerodyti nuovargio, įsijausti į jų gerą nuotaiką ir gerai leidau vakarą.

labiausiai padeda užblokuotas fb, nes valdo pagundą eiti kam nors pasiguosti ar su kuo nors pasipešti.
2016-03-03 11:40:38
vakar nepavyko išlaikyti ūpo ir užsiėmiau emociniu valgymu. šiandien +2kg.
2016-03-04 22:32:28
labai reiketu tavo irasuose pasibraukti auksines mintis, savo pacios atrastas. ir sikart, jei paslydai del emocinio valgymo, uzrasyk del kokio, koks buvo ivykis, del kurio pasirinkai valgyma o ne sprendima?
2016-03-05 11:08:55
ačiū Piešiny.

kažkaip ir norisi sekti savo kaitą, bet ir drovu rašyti, bet pabandysiu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS