Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pozityvumo iššūkis sau
2016-02-19 12:43:07
ši tema bus mano dienoraštis apie pastangas išlikti/tapti pozityviai. Mane dažnai įkvepia spontaniškai už akių užkliuvusi informacija. Pvz., prieš mėnesį atsitiktinis straipsnis fb paskatino visiškai nustoti vartoti alkoholį. Vakar už akių užkliuvo straipsnis "Norite laimės? Nustokite skųstis". jame rašo, kad nuolatiniai skundai menkina mūsų gebėjimus spręsti problemas. Ir štai aš pagalvojau - man labai lengva laikytis mitybos plano, nepatiriu nei jokių šokolado traukų, nei bado, o va nesiskųsti, būti pozityviai - sunku. kaip iki kilo.lt nesugebėdavau susitvarkyti su valgymu - atrodydavo, koks skirtumas, jei šiandien daugiau suvalgysiu - vis viena nėra jokios apibrėžtos sistemos, vis viena nežinau nei kiek valgiau vakar, nei ką valgysiu ryt - taip, be sistemos ir vienai, sunku siekti ir pozityvumo. tad pagalvojau sau mesti straipsnyje pasiūlytą iššūkį - 21 diena be skundų.

vakar - pirmąją dieną, supratau, kad skundai sudaro didesniąją dalį bendravimo su žmonėmis. tiesiog kaip bendravimo forma. ir kartu, kai pagalvoju, kad tiek ilgai nesiskųsiu, imu jaustis, kaip žmonės, kurie nori pradėti dietą nuo kito pirmadienio. (atrodo, dabar nėra kada nesiskųsti ir būti pozityviai, nes yra tiek daug darbo, ir visi tie žmonės ištisai nori, kad skirčiau jiems visiems laiko) bet, jeigu galiu laikytis mitybos plano, vadinasi galiu ir pozityvumo plano.

šiandien skaičiuosiu pirmą dieną.
2016-02-19 13:32:28
super tema! dar tokios nebuvo. dziaugiuosi, kad pradedi uzrasus ir tikiuosi kad tobulesim visas forumas kartu- pozityvumo trukumas yra labai ryskus, tai tape nacionaliniu bruozu-atrodo, pasidziaugti, kad tau gerai sekasi- ,,nepadoru,, o va pasiskusti- kaip ir priimta. esi saunuole ir laikau abu kumscius uz tave.
2016-02-19 13:44:27
ačiū Piešiny!
2016-02-19 16:15:18
hh, sveikinu užvedus šią temą! Tikrai įdomi, aktuali ir neeilinė tema :)
Manau, šis dienoraštis Tau padės siekti pozityvumo. Ir ne tik Tau, bet ir jį lankantiems. Sėkmės!

Net paprastų ir, rodos, elementarių dalykų tenka mokytis. Tarkim, aš vis sau primenu, kad bendraujant su kitu žmogumi pirma reikia pasidžiaugti tuo, kas jam pavyko, pagirti pastangas, skirti dėmėsio tiem dalykams, kurie kitam žmogui aktualūs, o paskui jau pereiti ir prie savųjų aktualijų (jei išvis verta). Prisipažinsiu, vis dar būna (ir ne taip jau retai), kad pastebiu pradedanti nuo savęs.

Pozityvumo irgi reikia mokytis. Savo vyresniojo sūnaus (8m.), kai pastebėjau krintančią savivertę, ėmiau kas vakarą klausti prieš miegą, kas šiandien nutiko geriausio. Stebėjau, kaip sunku būna atsiriboti nuo neigiamų potyrių. Bet žingsnis po žingsnio pavyko. Vėl pasitikėjimas savimi grįžo, išmoko pastebėti daug dalykų, kurie jam puikiai pasisekė.

2016-02-19 17:27:13
va ir as parasysiu prisiminima is savo studiju laiku-padariau darbeli, destytojo nuomone pavyko, o as lietuve budama, emiau kabinetis- ir tai galejo but geriau ir anai. juk negalejau imti ir priimti komplimento-atrode, neuzsidirbau. Tai destytojas ir sako-prasom savo darba ivertinti pozityviai! kas cia per neigimas. juk ir tai ir tai ir tai pavyko, tai geriausias rezultatas siam atvejui .destytojas buvo olandas. va ir uzduotis, kaip kad Leliumai savo sunu moko-kas pavyko Geriausiai?ta ir reikia pabrezti.net tame darbelyje/uzduotyje.reikale kuris apskritai nepavyko, yra ir teigiamu momentu-mokomes juos pamatyti.
sakysim prisvilo pusryciu kose...Na, forumietes?Konkursas, kas pamatys tame pozityva?
2016-02-19 18:45:54
1) proga dar kartą plačiai praverti langą ir įsileisti gryno oro;
2) neprisvilusios liko mažiau, vadinasi, mažiau ir kcal;
3) puiki proga kitiems šeimos nariams imti ir patiems išvirti fantastišką (juk bet kokia geriau nei prisvilusi) košę;
4) galima imti ir nemėgstamą puodą nurašyti į amžinai kažkodėl prisvylančių puodų kategoriją bei ta proga įsigyti naują;
5) puiki meditacijos bei atsiribojimo nuo aplinkos forma - gremžiu prisvilusį puodą, o visa kita... šrimmmmmmm....
2016-02-20 10:19:21
6) košė įgyja lengvą paskrudinimo skonį :)

patarimas - pakalbink kitą, tada eik prie savęs, jei iš viso - puikus.

yra visokių netenkinančių situacijų (pvz., nuomoju butą su žmogumi, kuris nekalba su manim, nesitvarko ir t.t.). galvoju, kad pozityvumas gal net yra ne tik įžvelgti, kas tame gero. bet - ne skųsti visiems, koks nevykęs kambariokas, bet imtis ieškotis kito buto. (va to ir imsiuos, tik nerimauju, kaip pasakyti jam :) )

ha, kyla nemenkas noras jums pasiskųsti :) pvz, nemačiau draugių nuo pavasario, dvi savaites tarėmės, kad jau šiandien. šiandien rašo fb grupėj, ai visos čia šiaip matėm vienas kitas neseniai (aš nemačiau nuo pavasario), tai nesitinkam. aš nuliūdau valandėlei, galvoju, kokia čia pozityvaus reagavimo strategija. manau, gal verta nebedėti lūkesčio į tokius žmones ir daugiau dėmesio tiems, kurie nori bendrauti.

(paskutinis pasiskundimas: aš esu iš labai negatyvios šeimos, kur skundimasis yra pagrindinė bendravimo strategija , ir manęs per visą gyvenimą niekas nepaklausė, kas man geresnio nutiko, o aš uždavus tokį klausimą sulaukiu tik mamos dūsavimų ir skundų. va ir sunkoka tą pozityvumą vystyti, sunkiau negu tvarkingai maitintis :) )

ups, 2 diena, o aš va jau jums pasiskundžiau. šiandien valingai sulaikysiu visus skundus.
2016-02-20 10:20:28
ir labai ačiū jums už palaikymą!
2016-02-20 11:30:56
super tema! as beskaitynedama ivairius straipsnius, atradau kazka idomaus apie tam tikru zodziu naudojima. Pvz pabandykit is savo snekamosios kalbos isbraukti zodi "bet" ji galite keisti zodziu "ir". Jei ateinate i darba ir kazkas Jums pasiulo, ka nors nuveikti po darbo, jus aisku galite sakyti "labai noreciau, bet namie turiu daug darbo- maisto gamyba, sportas ir t.t.." arba galite sakyti "labai noreciau eiti ir dar noreciau issiplauti indus namie bei pasportuoti..", taip isvengsite skundu ir pati jausites pozityvesne:))
2016-02-20 15:00:37
matai hh, kokia gera tema pasiulei.
o as pasidziaugsiu uz tave tuo, kad tik 2 dienas teparasius savo dienorasti jau padarei 2 geras isvadas. tai, kad aprasai savo ,,skundus,, turiu pasakyti- kad tai ne skundai. aprasai problema ar rupesti, kuris dabar tave kamuoja ir pati sau netiketai turbut ir parasei,kaip ja issipresti! ar pastebejai?
-problema su nesitvarkanciu ir nebendraujanciu bendranuomininku-teisingai, ieskai kito buto. o kam jam pries laika pranest? juk nebendrauja? pasakysi, kai tases susidesi.
-drauges, kurios nesilaiko zodzio. zinai hh, as esu taip pat su tuo susidurus, padariau ta pacia isvada kaip ir tu- neverta deti lukesciu ir eikvoti laiko santykiams be perspektyvos. skirk energija kitiems dalykams
tu padarei 2 auksines isvadas, issiskaityk pati i tai ir-veik! saunuole!
del mamos- pabandyk ja suprast, nes jai teko isgyventi permainu laikais,kas yra vienas sunkiausiu dalyku gyvenime. gal ji kiek ir paluzo. tu, budama kita karta, tampi ismintingesne.taip ir turi buti. As pati auginu 17 ir 10 metu dukras ir mokausi is ju! Nauja karta turi buti protingesne! Zinok tai!
Pirmyn, hh, esi teisingam kely.
-
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS