Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano dienoraštis/pasiekimai
2016-02-17 08:51:50
Oho, netgi zumba :)) girdejau, kad tai intensyvus sokiai, taigi gero judesiiuko! :))
Man tai noretusi sutvirtejimo, nes turiu stuburo ties juosmeniu problemyciu. Programoje turiu is pirmo zvilgznio lyg ir lengvu pratimu, o is tiesu jie tokie veiksmingi ir man labai tinka :))

Merginos, ar darot pratimus is programos? Ir kaip?
2016-02-17 18:36:19
Nauja savaitė, TREČIADIENIS!

Nežinau nuo ko pradėti. Kuo nesididžiuoju tuo, kad pirmadienį į ZUMBA nenuėjau, nes ... (na gal teisintis nereikėtų) ... bet viskas dėl nemokėjimo planuoti laiko (kokį šimtąjį kartą tą sakau)
Todėl įspūdžiai bus vėliau...
Taip pat buvo nemažai nusižengimų mityboje ... jau nekalbat apie dienos valgių praleidinėjimą. Pirmadienį susirinkom su kolegomis, tai buvo nemažai kokteilių, kurie ne į naudą taip pat...
Tai kaip ir pasidžiaugti nėra kuo.

Tačiau įkėlusi savo nuotraukas, supratau, kad susiimti tikrai reikia... ką dar supratau? kad visai nebloga stilistė esu, mokanti slėpti tūkumus po drabužiais :D nes ką išvydau nuotraukose, mane labai labai nustebino (iš blogosios pusės)

Šiandien trenerės laiškas kažkuo labai sumotyvavo ir vėl jaučiuosi daug geriau ir rįžtingiau.

Vis permąstau ką darau ne taip, ir kodėl taip lengvai kyla noras nusižengti? ar jūs nusižengiat naujiems valgymo įpročiams ir kaip su tuo kovojate??? (jei jums kovoti reikia)

Gika, darau pratimus namuose pagal sudarytą trenerės programą... turiu svorelius, kamuolį ir kilimėlį, to man pilnai pakanka mankštoms namuose :)
2016-02-17 20:59:02
Jei niekas JOKIŲ nusižengimų nedarytų, tai narystę greitai baigtų ir nebegrįžtų. Bet akivaizdu, yra kitaip. Juk tik žmonės esam. Levanda rašė: lygink save su savimi. Gal taip lengviau. Prieš savaitę ir šiandien, prieš metus ir dabar. Ką padariau, ko dar ne.

Kokteiliai provokatoriai, sugundo, suvilioja ir palieka su išpampusiu pilvu ir veidu. Esu visą naktį šventusi su vandens taure, ryte sėdau į mašiną, visi apstulbo, nes manė, kad man linksma buvo nuo .... Šis dalykas nebūtinai linksmina, ypač po to...
Tik nesustoti, judėti pirmyn ir sulaukti sėkmingos dienos, jei tokią turit.
2016-02-17 22:05:07
Cami, pirmiausia turi susitarti su savimi. Jei nori pasiekti rezultata, turi nustatyti sau taisykles, kad nusizengimai tik per lucky day. Daugumai padeda kasdieniai atsiskaitymai cia,arba viesas seimoje pasakymas, kad jokiu nuodemiu nedarysi (taip suveikia isipareigojimas ir geda pries kitus :) Bet kiekvienam savas metodas, vienoms lengva nustacius ribas, o kitoms atvirksciai, jaucia spaudima ir nori is to issivaduoti.
2016-02-18 09:22:45
Va, butent, pritariu Norai, kad mes per daznai gyvenam pagal kitus, o kad sau padeti, tai.... Kazkaip tikriausiai mes cia visos mokinames gyventi sveikiau ir energingiau pakeisdamos mityba, itraukdamos pratimuku ir nepamirsdamos vandens. Zingsniuokim, kad ir paslysdamos, bet ta linkme
2016-02-18 17:02:32
KETVIRTADIENIS.

Pilnai sutinku, kad lengviausia gyventi pagal savo išsikeltus tikslus, bet aš mėgstanti paskutiniu metu save nuvilti, tad savimi nepasitikiu...

Bet iššūki priimu... ir pirmiausia čia pažadu garsiai... Kad lygiai iki kito ketvirtadienio, išskyrus lucky day (kuri bus rytoj) pelnytai suplanuota, nes ryt grįžtu į namus, bet vistiek planuoju laikytis, jei ne griežtos bet ... protingos mitybos ir mankštos dienotvarkės!!! žiūrėsim kaip seksis... ir žinau, kad tik mažais žingsneliais reikia judėti į priekį....

Vakar diena ir ši diena iki dabar buvo be jokių nusižengimų, ir jau baiginėju 2 litrą vandens, kas jau yra mano atveju sveikintina (dėl vanends!!!)

IR šiaip šiandien jaučiuosi lengvesnė!
2016-02-22 08:18:35
O savaitgaliai tai ko gero issiderina?
Mes kepem kalaluto dali, tai oi... nu tikrai ne 100g porcija :-D
2016-02-29 21:17:05
o PIRMADIENIS!

Savaitgaliais, t.y. šeštadieniais tai leidžiu sau viską tikrąją to žodžio prasme, aišku, ten neapsiriju iki blogumo... bet dažniausiai tai būna metas draugams, tai tenka nuklysti nuo doros kelio, nemeluosiu :) beje, kartais mažas nuodemes darau ir penktadieniais, jei jaučiuosi po sunkios darbo savaitės....

Tiesa, praeitą savaitę buvo konfliktas darbovietėje su šefu, tas grįžusi nusižengiau visam savo dienos režimui, tai vadinu stresiniu valgymu, nes tame randu nusiraminimą, niekaip savęs nesukontoliuoju, bet tuomet taip viskas VIENODAI ... kas turi tokią problemą manau supras... tai buvo vienintelė priežastis kodėl per anuos metus priaugau beveik 6 kg., buvo baigiamieji magistratūros metai - egzaminai, stresas - vienintelė paguoda, kada galėjau atsipūsti buvo prisėdimas pavalgyti, dėl laiko stokos tas valgymas taip pat būdavo tragiškas! Bet šitą problemą bandau spręsti...

Kuo galiu išties pasidžiaugti - tai tuščėjančiais akyse vandens buteliais!!!

Taip pat po tuputi ugdausi ir valią, pastebiu, kad vis dažniau sau pasakau ne, tiksliau NE užkandžiams... darosi vis lengviau lakytis numatyto grafiko, valgyti 5 kartus per savaitę :)

IR žinoma, kas svarbiausia džiugina ir rezultatai:

Savo antrajame etape t.y. nuo 2016 metų sausio (čia būtų jau koks menesiukas) - atsikračiau kiek daugiau nei 4 kg :) db svoris 68,5 kg, o buvo 73 kg. Taip pat tirpsta ir riebaliukai nuo įvairių kūno vietų, vis mažyn po 1-2 cm. :)

Bet kas labiausiai motyvuoja, tai geresnė savijauta !!!

NA ir pabaigai, tam, kad dar labiau tobulėčiau ir nesuklupčiau, keletą pastabų MAN:
*nepamiršti mankštos (nes namuose po varginančios darbo dienos, tiesiog neprisiverčiu dar ir pasimankštinti)
* atrasti judėjimo būdą, kuris padėtų eiti tikslų link...
*pagaliau atrasti laiko PRADĖTI JUDĖTI

Štai tokio mano naujienos :))))))
2016-02-29 21:19:40
*pasitaisau 5 kartus per dieną, 6 dienas per savaitę :D
2016-02-29 21:19:44
*pasitaisau 5 kartus per dieną, 6 dienas per savaitę :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS