Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano dienoraštis/pasiekimai
2016-02-11 16:51:48
160cm :)
2016-02-11 17:03:46
tai pasiekete labai graziu rezultatu! sveikinu :)))
2016-02-11 20:15:08
Antroji diena dienoraštyje.

Šiandien mitybos planas vingiavo kartu su intensyvia darbo diena. Pusryčiai 7:00 val buvo skanūs ir labai sotūs (duona, natūralaus jogurto šlakelis, avokada ir pomidoras) beje nuteikiantys geram dienos startui :) Tačiau darbe dėl intensyvaus tempo vėl pamiršau priešpiečius... Pietus valgiau apie 13:00 , kadangi nepavyko pagal planą ir negrįžau į namus, iškeičiau vištieną į salotas su feta (kalorijų suskaičiuoti nepavyko, nes buvo ir pagardų), bet po pietų jaučiausi lengva ir kartu soti :) Ir vėl darbai darbai, vietoj pavakarių pasičiupau pora avižinių sausainių su džiovintom uogom (nelabai buvo iš ko rinktis, ir vėl pamiršau savo užkandžius...), užsibuvau darbe, grįžau daug vėliau nei planavau...

Bet kadangi energijos nepritrūkau... grįžusi šokau į treningus ir padariau mankšta su svoriais ... ATSAKAU prie to pačio į Gika tavo klausimą, aš taipogi sporto klubo nelankau, nees ... ta pati istorija.. nusipirkau abonimentą ir dėl nemokėjimo planuoti laiko, nuėjau vos 3 kartus, labai gaila į balą išmetų eurų... bet nuo pirmadienio užsirašiau į ZUMBOS užsiėmimus, visada mėgdavau šokius ir nekantauju išbandyti kažką naują (būtinai papasakosiu savo įspūdžius!)...

... ir kadangi šiandien teks panaktinėti dėl nesutvarkytų reikalų, vėlyvai vakarinei virsiu kiaušinį :)

TOKS MANO KETVIRTADIENIS!

Merginos, džiaugiuosi jūsų rezultatais!!! Motyvuojat judėti į priekį! Beje kaip jums pavyksta planuoti dieną taip, kad spėtumėte su laiku? gal turite savų paslapčių???

Mano pradinis tikslas 62 kg... tad yra kur pasistengti!
2016-02-11 20:36:54
na tu saunuole! su laiku susideliosi viska taip, kad spetum ir prisimintum viska! as labai paprastai viska susiplanuoju, pavalgau pusrycius per 30min nuo pabudimo, priespieciams renkuosi vaisius, nes lengviausia isimest i tase, kai begu i darba, pietums valgau tai ka pasigaminu is vakaro, tada priesvakariukam valgau varskyte arba naturalu jogurta arba obuoliuku pagriauzu, na ir vakariene valgau jau namie, likis 2val iki miego:)
2016-02-11 20:49:30
Sveika, Cami,ir kitos naujokes, malonu pamatyti dar viena 170cm klubo nare! Tikimes, kad graziai pradejus ir toliau sekmingai sieksi savo tikslu , o ir kartu viska aprasysi! Buvo idomu perskaityti pirmuju dienu ispudzius, lauksim tesinio!
mano ugis irgi 170cm, tik pradejau sverdama visus apvalius 90kg~!
numeciau jau 23kg su trupuciuku, iki mano tikslo-65kg, liko nedaug, bet atsirado ir nauju detaliu.,..
viskas cia imanoma, viskas pasiekiama. Sekmes!
2016-02-11 21:09:32
Pamąstymui . . .

Tiesa, turiu prisipažinti tai mano antrasis bandymas su kilo.lt, pirmąjį kartą startavau 2014 metais pavasarį, buvau užsispyrusi keisti gyvenimo būdo, bet tąkart rįžto nepakako ... dingau nuleidusi galvą... tuo nesididžiuoju, o to pasekmė aiškiai matoma per porą metų +5 kg. Iki čia ateidama maitinausi siaubingai, tikrąją tą žodžio prasme... sportą taip pat buvau nustumusi į šalį... aišku, sugalvodavau milijoną įvairiausių pasiteisinimų, kodėl 3 kartus per savaite galiu sau leisti užsisakyti didžiausią picą, kodėl kitas likusias dienas galiu po darbo prasukti pro greito maisto užkandinę ... kodėl šiandien neturiu jėgų mankštintis, bėgioti ar važiuoti dviračiu... bet turbūt ne vienam iš čia esančiam tas jausmas iki skausmo pažįstamas...

bet kai atsigręži į save, pasiteisinimai dingsta, o tada lieki labai labai savimi nusivylęs...

tad labai noriu visko kitaip!!! IR žinau, kad kelias bus sunkus

Bet kaip ir bet kokią kitą priklausomybę turinčiam žmogui, manau vienas iš pirmų žingsnių pripažinti problemą...

Nenoriu drastiškų pokyčių, nes žinau tokiu atveju greit grįšiu prie seno, bet norisi išmokti gyventi sveikiau ir save labiau pamilti!
2016-02-11 21:12:28
Piešinys koks tavo kelias? nes tavo rezultatai stulbinantys . . . ar ir gyvenime esi labai rįžtingas žmogus? kaip viską pradėjai? Kas privertė kažką daryti kitaip..

Įkvėpei.
2016-02-11 21:13:53
Oi Cami, man irgi tai antras kartas! tik ne su kilo, bet tai nesvarbu. buvau 22kg numetus, jie grizo, tad atejau i kilo naujai pradziai.Labai gerai, kad nusiteikei rasyti dienorasti- man jo rasymas labai padejo.
2016-02-11 21:14:49
Cami, jei turesi laiko, mano dienorasti gali perskaityti temoje ,,vis dar jauna,,. bet tam tikrai reikia laiko!!!
2016-02-11 21:20:13
Jau užmačiau tavo dienoraštį, ir jau norėjau rašyti - jau žinau, kur ieškoti tavo istorijos :) būtinai paskaitysiu radus laisvesnių minučių, nes tai tikrai įkvėpia...

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS