Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano dienoraštis/pasiekimai
2016-02-10 16:04:59
Labas visiems!

Rašau kaip ir sau, nes kitos vietos čia tam nesuradau, tai kam neįdomu neskaitykite, o kam įdomu galite sekti mano mintis judant tikslo link. Gal tapsime vienas kitam motyvuojančiu! :)

Šiuo metu sveriu 73kg (tiksliau per savaite kilo.lt pavyko numesti 1kg i šią akimirką tas svoris 72 kg, nors bijau juo džiaugtis, nes mano svoris vis svyruoja nuo 73 iki 71 kg, taip ir anksčiau būdavo)
Kitos aspimtys: liemuo 78 cm, klubai 100 cm, šlaunys po 60 cm, rankos po 29 cm :) Tai štai tokia aš starte!

Kas mane pastūmėjo užsiregistruoti Kilo.lt? valios stoka! Atrodo žinai, kaip sveikai maitintis, žinai, kad reikia reguliariai sportuoti, kad sutvirtėtum :) bet visos pastangos veltui... nes po kelių dienų/savaičių meti šį reikalą ir grįžti prie senojo... Reikia disciplinos, tad labai tikiuosi, kad čia Kilo.lt man ir pasitarnaus. Šiuo metu laukiu naujojo savo valgiaraščio... nekantrauju. Prisižadėjau sau (o dabar ir Jums) mankštintis reguliariai :)

Disciplina!!! Čia bandysiu aprašyti tai kaip sekasi judėti į priekį, stengsiuosi rašyti ir kaip jaučiuosi, ir kaip sekasi susidraugauti su nauja progama ir nauju gyvenimo būdu :)

Labai norėčiau išgirsti ir jūsų išgyvenimus, siekiant tikslų ir nepasiduodant arba pasiduodant ir vėl grįžtant į kovą, turbūt teisingiausia būtų sakyti, SU SAVIMI (bent jau mano atveju)
2016-02-10 16:55:21
Cami, atrodo busim vienodo svorio, tai bus palyginimui kiek skirsimes sveikos mitybos ir sporto kelyje. Bet mano tikslas sutvirtinti kuna, jaustis energingesniai, zvalesniai. Beje, kokio ugio esi? mano tai 172cm
2016-02-10 23:31:17
Labukas, Gika :) mano ūgis 170 cm :)

Ar seniai pradėjai narystę Kilo.lt? gal jau pavyko pasiekti tikslų?

Kaip su mityba? sportu? ar intensyviai sportuoji? sportuoji pagal sudarytą programą namuose, ar sporto klube?

Labai įdomu:))
2016-02-11 10:33:46
Labas, Cami. Uz triju dienu bus menuo kaip as prisijungiau kilo.lt, o numeciau kilogramuka ))) bet uz tai vandens vartojimas padare mane lankstesne, grieztas sudarytas meniu sutvarke alki, o nuo pratimu esu zvalesne. Tik man kaloriju mazoka, gal kad neipratus. Sportuot man geriau namie, kazkada sumokejau uz sporto kluba bet nuejau tik pora kartu, cia kiekvienam individualiai kaip patogiau. Eini I sporto kluba?
2016-02-11 15:41:20
Sveiki. As irgi startavau pries menesiuka. Pradejau su 60kg. Apimtys buvo tokios- liemuo 66, sedmenys 91, slaunu apimtis 50, ugis 173.
Tai po menesio negaliu labai dziaugtis rezultatais, bet ir negaliu sakyt, kad ne tobuleju. Siuo metu sveriu 58kg, liemuo 62, slaunys 49, sedmenys 94:) na o kas liecia mityba, tai man kuo toliau, tuo sunkiau pasakyti ne sokoladukui ar pyrago gabaleliui, bet laikausi, mes galim!:)
2016-02-11 15:48:55
Na dar karta isitikinom, kad tau per mazai maisto. Jei uztektu visu medziagu, sokolado nebesinoretu :) O rezultatai tavo juk puikus, kodel nesidziaugi? Juk neturi tu virsvorio, liemuo idealus :) Neziurek i kg, raumuo sveria daugiau nei riebalai, juk daug sportuoji. Valgyk daugiau, kad raumenu neprarastum (na aisku ne saldumynus ;)
2016-02-11 15:58:57
as nekreipiu demesio i kg, o rezultatais as dar nelabai dziaugiuosi, nes mano tikslas yra sutvirteti, to dar nepasiekiau, todel dar ir nesidziaugiu labai, bet as dar tik menesiuka laikausi programos, tai viskas dar pries akis, manau:)
2016-02-11 16:24:47
Nora, Jus cia kiek matau, jau ilga laika esat, kaip Jums sekasi siekti savo tikslo? :)
2016-02-11 16:33:58
Per menesi sutvirteti neimanoma, tai ilgas procesas :) bet sportuoji, sveikai maitiniesi ir tau pavyks :)
As numeciau 8 kg iki 56 kg, toks svoris laikosi jau kokius 5 menesius. Is pradziu tikslas buvo numesti iki 53 kg, bet paskui apsigalvojau pamaciusi kai kuriu zmoniu pasiekimus, kai publikuojamos sekmes istorijos -10 -20 kg, bet lieka tokios beformes, kaip as vadinu - pakabos :D Tada padidinau kaloriju kieki iki 1500 ir fizini kruvi, buvau pasiekusi +1 kg, bet kadangi tyriuosi kas savaite su analizinemis svarstyklemis, tai matau, kad riebalu mazeja, raumenu dideja. Mano tikslas grazus, stangrus kunas, dailios formos :)
2016-02-11 16:44:29
tai jusu tikslas lygiai toks pat kaip ir mano!:) o koks ugis Jusu?:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS