Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Chia tikslas -10 kg :)
2016-02-04 15:01:56
Taip, taip, žinau, kad išsivysto, labai puikiai matosi, kadangi jau ir produktus pažint pradedi, valgai dažniau tai ką mėgsti, tai automatiškai jau matai :) Taip, be abejo, ir skrandis atpranta nuo didelių kiekių :)
2016-02-04 16:31:58
Ritaski,ne, su jumis viskas gerai ,man is saves juokas ima ,kad negaliu isbrysti is 70kg.Atsiprasau ,gal skubedama ne taip aiskiai prirasiau....jus jauna grazi ,pasiseks ,sekmes visur ir visada...
2016-02-05 09:07:40
Pati pažiūrėsiu kaip čia bus, galbūt po kiek laiko ir pati juoksiuosi supratus, kad per aukšti mano siekiai buvo :D Laikas parodys juk :)
2016-02-05 09:38:50
aciu Ritaski uz pasakojima.kaip suprantu, sunkiausia yra tai, kad dienotvarke yra itempta ir nereguliari- as tokiu atveju matau tik viena iseiti- pasiimti maisto su savimi. papusryciavus namie priespieciams pasiimi bet koki vaisiu, o pietums rinkis tai, ko nereikia gaminti- sakysim as tokiais atvejais pasiimu kiausini/duona/avokada ar trapucius/avokada=pakankamai sotu ir paprasta. jei yra galimybe pasirinkti kaviniu maista- omletas, kiausiniene ar mesos/zuvies gabalelis su darzovemis atsisakant kitu priedu/padazu/bulviu ir pan. pavakariams kokia morka/agurka/pomidora isimest- va ir issisukai.vakariene turetu but lengviau. jei visa diena tenka visur begti, ypatingu kulinariniu sedevru nera laiko nei pasidaryti nei galimybes pasiimt- palik tai laisvesnei dienai ar savaitgaliui. tai vaidnama prioritetu deliojimusi. siuo metu, manau, kad studijos yra labai svarbu,jomis kuri savo darbo ateiti, jei gerai suprantu. Nuosirdziai linkiu tau sekmes! Laikant egzaminus, isimesk riesutu! Ir labai linkiu grazaus tavo jaunystes zydejimo!
2016-02-10 12:35:25
Po dviejų savaičių ;)
Svoris 77.8 (buvo 78,8)
Krūtinė 90 (buvo 92)
Liemuo 70 (buvo 71)
Klubai 101 (buvo 103)
Šlaunys 59 (buvo 61)
rankos 28 (buvo 29)
2016-02-10 12:40:00
Sveikos! Esu naujoke cia ir mano tikslas susigrazinti savo normalu svori buvusi iki 4 gimdymo.Reikia numest 10kg. Sveriu 69kg,ugis 164cm,man 42m. Tai darysiu pirmakart ir noretusi iki vasaros suspet,nes nesinori pirkt nauju gerokai didesniu rubu.
Bet ar tai realu,per 3men,t.y.12 savaiciu? iseina,kad vos ne po 1kg per savaite...
2016-02-10 12:44:01
va,Chia matau per 2sav. numete 1kg. O kiek sportuoji? dieta maciau kaip ir mano is 1200kcall.
2016-02-10 12:52:12
As tikrai daug sportuoju. Kas antra diena maisau kardio su jegos treniruotem. Tai minimum apie 5 kartus per savaite sportuoju. Na po 1 kg per savaitę gan daug. Sako kad per savaitę sveikai numesti reiktų max 1 procentą savo svorio. Aš mitybos taip griežtai nesilaikau kaip nurodytą. Labiau žiūriu vakaro mitybą nei ryto ar dienos.
2016-02-10 14:05:17
Spintere, man tai atrodo visai normalu, jei labai sistemingai laikomasi mitybos.
2016-02-18 16:47:48
Sveikos! per pirma savaite jau numeciau 1kg. bet tai tik pradzia,kai lengviau svoris krenta. Ziuresim toliau...Juk 10 kg uzsiauginau per 3metus,o numesti noriu per 3 men..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS