Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Chia tikslas -10 kg :)
2016-02-03 06:50:34
Po savaitės mitybos, lucky day ir keturių sunkių kardio treniruočių.
Svoris 78.1 (buvo 78,8)
Krūtinė 91 (buvo 92)
Liemuo taip ir liko 71
Klubai 101 (buvo 103)
Šlaunys 60 (buvo 61)
rankos 27.5 (buvo 29)
Na rezultatų tikėjausi geresnių. Bet turbūt Lucky day buvo per daug smagi :D
2016-02-03 10:33:41
Chia, Tavo rezultatai puikūs, ilgiau čia pabuvojusios paantrins, kad iš pradžių nuo visur taip, kaip ir Tau, cm tirpsta, paskui jau lėčiau ir sunkiau. Nekelk savo svorio kritimui per didelių reikalavimų. Pasidžiauk!!!
2016-02-03 11:25:42
Sveikos, merginos,

aš prie kilo.lt komandos taip pat prisijungiu nebe pirmą kartą. Pradėjau sportu ir asmenine mitybos balansavimo sistema iš knygų, interneto ir pan. Kai pradėjau svėriau 72 kg., pačiai pavyko numesti netgi iki 63 kg., tačiau tada.. O tada Kalėdos, Naujieji ir paprasčiausias atsipalaidavimas, kurio dėka pabėgau nuo griežtos mitybos, kurią dabar pavadinčiau tik kūno alinimu, kadangi valgiau vienus ir tuos pačius produktus pakankamai mažomis porcijomis, ko dėka kilogramai grįžo pakankamai greitai. Tačiau sporto nemečiau, bėgiojau ir prie kilo įsijungiau vėlgi turėdama 71 kg., tačiau jau su tam tikra raumenine mase. Šis procesas vyko vasarą, prieš mokslus, taigi sugebėjau per 3 sav. numesti iki 67 kg., kuriuos rugsėjis, darbas, mokslai, stresas ir kilo.lt narystės pabaiga grąžino vėl į pradinį tašką. Plius nebebuvo laiko sportui.. :( Ir ką Jūs manot? Po pusės metų mokinimosi derinti laiką aš vėlgi čia su tuo pačiu 71 kg. Tikslas - 60 kg., taip galbūt per daug užsibrėžiau, tačiau manau, jog tai įmanoma. Antrą kartą laikantis kilo.lt mitybos plano viskas žyyyymiai lengviau. Net negaliu patikėti, kaip tai paprasta. Jau esu čia 2,5 sav. atsikračiau 3 kg., nesinori nieko nesveiko, net cheet day neišnaudoju pilnai, nors ir nevaržau savęs. Kokia išvada? Ogi ta, kad taisyklingai laikantis mitybos plano tikrai susiformuoja nauji valgymo įpročiai.. O siaubas, kaip tikiuosi, kad lieknėju paskutinį kartą.. :)
2016-02-03 14:14:32
Skaitau Rtaskis eilutes ir juokas ima ,Sveriau 71 kg./zinoma man jau 66 -ne studente...As bandau viska nukrenta 3 kg. ir vel gryzta i ta vieninteli skaiciuka 71.Numeciau per 3 savaites cia budama 2 kg.,o siandiena svarstykles rodo ,jau 100 gr.daugiau....toks jau matyt turi buti mano svoris ,nors ugis 164...
2016-02-03 14:46:12
Kodėl juokas ima? Kad per daug užsibrėžiau? Taip. Galbūt tai nerealistiška, tačiau laikas parodys. Jei buvau 63 pasiekus, pamaniau, gal ir iki 60 įmanoma. Žinoma augant raumenims ir svoris kyla, bet ar tame esmė iš kitos pusės, svarbiausia riebalų sluoksnį sudegint, kurio pas mane uoj daug. O jeigu Jūs sportuojanti daug metų moteris, tada natūralu, jog ir sveriate daugiau. :)
2016-02-03 15:10:39
Va pagaliau radau Ritaskio zinute, kuri jau patirties turi metant svori. Visu pirma dideles tau sekmes! Labai noretusi, kad papasakotum placiau savo pastebejimus susijusius su mityba-kada gaunasi ,,stopai,, kaip reaguoja organizmas i koki maista ir pan ir kokias isvadas pati padarei.Nepastebejau dar tavo ugio, parasyk, bus lengviau isivaizduoti. Taip pat ar tau zinoma tavojo virssvorio priezastis? Ar tai tik itempta dienotvarke, stresas ar dar kokie dalykai? Dar karteli sekmes ir istvermes ir tikrai lauksim tavo pasakojimo.
2016-02-04 09:47:50
Dėkoju Piesinys už palaikymą! Mano ūgis 172 m. visą gyvenimą po subrendimo svėriau 65 kg., tačiau riebalų ant visų kūno vietų buvo, nedaug (ką suprantu tik dabar :D ), bet tikrai buvo. Išvykus padirbėti į užsienį nesilaikant nieko ypatingo, maitinantis kaip paprastai svoris krito iki „šakaliuko“ lygio ir ką Jūs manot, grįžus į Lietuvą ir atsipalaidavus, tinkamai neprisižiūrint, šast svoris sudvigubėjo ir dabar jau nemažai metų vargstu su tuo ką turiu 70-72 kg. Rimtesniu svorio metimu užsiimu dar tik 1,5 metų (buvau padariusi pertrauką) ir tikrai gana gerai sekėsi, kol nepradėjau darbo, kupino streso, derinti su studijomis, tada nei griežtai subalansuotai mitybai, nei sportui laiko paprasčiausiai neliko, taip ir įsimaišė ta beveik 6 mėn. pertrauka.. Realiai negaliu pasakyti kur pagrindinė problema mano mityboje - riebalų, miltinių produktų praktiškai nevartoju, bulvių, kiaulienos nemėgstu, košes, pieno produktus dievinu, kebabai, picos ir kitas greitas maistas retenybė.. Tačiau.. Yra didelis tačiau.. Laaabai mėgstu saldumynus.. Jų tikrai būdavo nemažai, kas tikriausiai ir daro mane „putlesne“ :D Kai pradėjau laikytis kilo.lt pirmą kartą buvo itin sunku daryti pertraukas tarp valgymų, porcijos atrodė mažos, o saldumynų trūkumas.. jis iš vis neįtikėtinai veikė mano organizmą - jaučiausi silpnai, neturėjau jėgų tam tikrą laiką, bet įveikiau tai ir vualia!, antrą kartą laikantis kilo.lt manęs jie net nebetraukia! Negaliu kartais pati tuo patikėti.. :) Esu laiminga, puikiai jaučiuosi, apimtys mažėja, pati tiesiog lengvėju, tačiau vis bijau, kad prireikus grįžt į mokslus viskas nutrūks.. Ir vis suku ir suku galvą, kaip šią problemą išspręst.. Bet juk MES puikiai žinome, kad viskas priklauso nuo noro! Argi ne? :)
2016-02-04 09:50:34
Taip tikrai, pamiršau paminėti, kad laikantis šios mitybos iš tiesų labai svarbu sverti visą maistą ir nedėti visko „iš akies“, kad ir kokia ji įgudusi atrodytų. Kiekvienas gramas kažkaip tai sugeba kilstelti svorio kartelę aukštyn.. Nelabai pati suprantu kaip taip paprastai kartais jis palypėja, tačiau yra kaip yra. :) Reikia netingėt ir svert produktus. :)
2016-02-04 13:21:33
tai va... man irgi visai nieko sekas :D
2016-02-04 13:23:30
Ritaški, po kurio laiko išsivysto tokie įgūdžiai :D, paėmus į ranką maišelį su produktu, galiu pasakyti kiek gramų. Draugė juokėsi iš manęs, kaip kaip iš Bridžitos Džouns dienoraščio. panašiai, manau ir skrandžio reakcija vystosi. kai gauna savo dozę - apsiramina :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS