Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Chia tikslas -10 kg :)
2016-01-27 10:37:33
Sveiki,
N-tąjį kartą bandau pasiekt trokštamų rezultatų :)
Pradedu su tokias duomenimis:
Ugis 183 cm
Svoris 78,8 kg
92-71-103
Šlaunys 61
rankos 29

Tikslas sustiprinti visą kūną, sumažinti riebalų kiekį kuris pagrinde kaupiasi ant leškučių ir šiknos ;) ir du pagrindiniai tikslai sporto rezultatų gerinimas (žaidžiu krepšinį mėgėjų lygoje) ir gerai atrodyti su vestuvine suknele liepos mėnesį :)
2016-01-27 10:46:18
Sveika Chia, kiek matau jau esi anksciau cia buvusi? Kaip tada sekesi?
2016-01-27 11:24:28
Sekesi gerai kol nesibaige naryste ;) ir neatejo vasara :D -5 kg buvo ;) po to grizau prie buvusio svorio... daugiau kaip ir nepriaugo bet ir nesumazejo :)
2016-01-27 11:25:28
o kiek laiko buvai pries tai cia?
2016-01-27 12:04:05
Tris menesius ;) per juos labai sutvirtejo kunas ir isryskejo raumenys ;) bet deja...
2016-01-27 13:20:30
Pasirodo lengviau pasiekti rezultatus, nei islaikyti :) Kai tik nera kontroles ir atsipalaiduojama. Gabaliukas pyragelio, daugiau sviestuko, mazas sokoladelis ir pan. atrodo mazos nuodemeles, bet pasirodo jos kraunasi ant kuno :) As jau 8 men. cia, jau daugmaz susiformave mitybos iprociai, nebesinori draudziamu produktu, bet dar nesu pasirengusi palikti kilo.lt, kaina nedidele, o gaunu tikrai daug :)
2016-01-27 21:51:37
Nora, jūs viena iš nedaugelio žmonių, kuri po 8 mėn. taip teigiamai atsiliepia :) aš čia išvis jau esu praleidusi virš metų, nors aktyvaus dalyvavimo gal 6-7 mėn. Atsikračiau daug, įgijau irgi. Ir be kilo.lt laikiausi ganėtinai puikiai, svoris laikėsi arba krito, tik žiemos sezonui atėjus, šiek tiek pasileidau.
Daugeliui žmonių laikytis griežto plano psichologiškai yra lengviau nei gyventi pagal save - didžiulė dalis padėta ant lėkštutės, telieka pasigamint, suvalgyt, suvirškint ir indus išsiplaut.
Visgi man asmeniškai svarbiausia išmokti gyventi be kilo.lt. Absoliutus kalorijų skaičiavimas mane varo į neviltį, tuo labiau, kad tai man įmanoma daryti tik kai jos jau yra suskaičiuotos. Kadangi kilo.lt maistu maitintis nebelinkus esu (nebevalgau mėsos, ieškau įdomesnių, maistingesnių variantų ir patiekalų), ištisai skaičiuoti, sverti, rašytis - tikrai ne man. Žiūriu griežtai į maistingumą (baltymai, angliavandeniai, riebalai), porcijas (čia didžiausia mano bėda), maisto "švarumą"; neleidžiu sau nei išalkt, nei persivalgyt, intensyviai sportuoju... Ir tik šitaip įsivaizduoju likusį savo gyvenimą. Normalus, logiškas balansas.
Žinoma, žinau ko vengti, ko negalima ir t.t., to laikausi, bet tai jau į kraują pliusminus įaugo, tad nebereikalauja didelių pastangų.
Čia būti gerai, jei veikia. Vis tik kartais pravartu atsitraukti ir pabūti su savim ir pasistengti pagyventi realesnio gyvenimo rėmuose. Jei matai, kad neveikia, arba KOL neveikia, grįžti vėl. Aš matau, kad man su kiekvienu kartu (trečias prisijungimas) kilo pagalbos reikia vis mažiau, o tai laikau laimėjimu. Visoms linkėčiau, kad kilo.lt būtų tik mokykla, o ne gyvenimo filosofija, nes filosofiją sudaro kur kas daugiau nei gramai, kalorijos ir centimetrai :) Linkėjimai!
2016-01-28 09:45:13
Siryt uzlipau ant svarstykliu 77,7 kg :) mistika kazkokia
2016-01-28 10:01:38
M.M. man kilo.lt dave labai daug, pradejau sportuoti (niekada to nedariau ir net nesuvokiau to naudos), padejo suprasti ka ir kada valgyti. Pradejau daugiau ieskoti apie tai informacijos, dometis. Sporto programos laikausi grieztai be jokiu nukrypimu, nes pati neturiu tiek ziniu ir supratimo, kad galeciau susidaryti pati. Mitybos plano "laikausi" t.y. tik tiek, kad valgau kada kas reikia ir 5-6 kartus. Uzmetu aki pries diena, paplanuojant ka nusipirkti, ka pasigaminti, bet nesilaikau 100 % aklai. Neskaiciuoju nei gramu, nei kaloriju, tad manau ir be kilo.lt issiversciau. As M.M. irgi bandau tai paversti gyvenimo budu, o ne laikinu projektu. Atsisakiau bloguju produktu ir jiems nebeturiu jokio poreikio. Net lucky day ne kiek nelaukiu, galeciau gyventi ir be jos. Bet buna tokiu dienu kai suvalgau kazka netinkamo, bet ne del noro, o del aplinkybiu (tai gimtadienis, tai darbe tortas ir t.t.)
Chia, pirma savaite gali buti didelis svorio kritimas ir tai normalu, nes kunas patiria soka, galbut pasisalina skysciai ir t.t. Tik nesitikek tokio kritimo visda ir nenusimink del per savaite nukritusiu tik keliu simtu gramu. Visa tai yra normalu :)
2016-01-28 11:14:58
Nora, viskas labai panašiai, išskyrus tai, kad visą gyvenimą su pertraukom sportavau tai tą, tai aną. Aš gal tik į ekstremalumus labiau puolus, jei pradedu laikytis, tai turiu ir sportuoti, ir mitybos žiūrėt. Jei vieną apleidžiu, kitas irgi nebeveikia. O kai pradedu, tai puolu stačia galva ir laikausi sąžiningai.
Man irgi kilo.lt davė daug supratimo apie dicipiliną ir ryžto svarbą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS