Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vestur dienoraštis
2014-05-05 12:07:41
Aciu Mju uz palaikyma. Man dabar sito labai reikia, zinau, kad jau daug pasiekiau, kad neturiu pasiduoti puskelyje. Tikrai stengsiuos laikytis ir jus visus pradziginti savo pasiektais rezultatai :)
Sekmes jums ir man :)
2014-05-06 08:52:52
Mergaite - nosyte aukstyn !!! Kas dabar nutiko, kodel praradai upa ??? Juk tu musu pati didziausia saunuole :) gal bus ramiau jei pasakysiu,kad ir as laaaabai mazai sportuoju, tik mankstele padarau, bet svarbu svoris krenta;) arba bent jau neauga. Laikykis ")
2014-05-06 14:16:48
Daiva aciu labai uz palaikyma, man tikriausiai reikia pailseti nuo darbu, reikia eti atostogu. Jauciuosi labai pavargusi.
Geros dienos jums visiems :)
2014-05-07 13:24:54
Sveika, Vestur :) Paskaičiau, kiek jau esi numetusi " bagažo" :) Labai džiaugiuosi už Tave. Tai įkvepia! O jau buvau truputį benusivilianti savo pirmos savaitės rezultatais...
2014-05-11 15:54:52
sveika Vestur,man irgi siuo laikotarpiu yra sunku,jau kelios savaites neislaikau,kad kasdien laikyciaus saziningai,bet nemesiu visko,reik judet,pasistengsim ir busim grazios ir sveikos,blogos dienos visada praeina ir vel kylam pirmyn,sekmes tau ir visoms mums:)
2014-05-21 14:55:28
Sveiki visi, kaip seniai cia rasiau.... Siandien kazkaip atejo noras nors kazka parasyti, tikrai nieko gero na ir nieko blogo :) Praeita savaite buvo - 0,5 kg sia savaite jie grizo. Tai dabar stoviu vietoje, is viso turiu numetusi 22 kg, tikrai daug, bet dar turiu tiek numesti. Zinokit pradedu nusivilti kilo. lt, mane labai erzina tie taskai ir ju sveikinimai kiekviena savaite. Tikrai nera kuo mane sveikinti, taskai mazeja, bet cia ne apie taskus reikalas. Dabar is ju puses negaunu jokio palaikymo. Na bent gera palaikyma gauna cia forume, del ko tikriausiai ir pratesiau naryste pries men :)
Turiu susiimti ir pradeti sportuoti, labiau laikytis valgiarascio. Sekmes jums ir man tik nepasiduokit :)
2014-05-21 20:17:34
sveika Vestur,man irgi tas pats,bet nuo vakar vel pradejau sportuot ir maista vel valgau kaip reikia,nepasiduokim,juk zinom kad mes stiprios ir galim,nekreipiu as demesio i tuos taskus,man svarbiau kaip as jauciuosi ir numesti kg,sekmes tau ir visoms mums
2014-05-21 21:21:38
Tai as nekreipiu, tiesiog erzina. :) Tikrai stengiuosi nepasiduoti ir pazadu tau, siandien sportuosiu :)
2014-05-22 08:40:53
Vestur, esi šaunuolė, jau esu kažkada rašiusi :)
iš kilo.lt palaikymo negauname turbut nei vienas, nes mano galva, tai žmonės nesitikėjo to, ką gavo ir nebuvo pasiruošę :)
tie taškai apsuoliuti nesamonė, bet visa kita juk visai neblogai :)
aš jau seniai valgau ką tik noriu, tik pagal sudarytą valgiaraštį vadovaujuosi kalorijų skaičium, valandom ir sudėtim (angliavandeniai ryte, baltymai vakare). Sportą pagal programą pakeičiau į aktyvią jogą, ten man ir mintis susidėliot padeda.
manau, tau, pasiekusiai tokių šaunių rezultatų, šiuo metu yra tylos zona - tai reiškia kad turi nustoti save "plakti ir prievartauti", pasidžiaugti tuo, ką jau pasiekiai ir užtvirtinti esamus rezultatus. t.y. neleisk sau "nutrūkti", nedrausk sau nieko, mylėk save ir būk dėkinga už tai ką jau pasiekei.
tik nuo sąmoningo elgesio priklauso kaip mes jaučiamės, kuo mes tikime ir kaip mums sekasi. o tau sekasi :) Kai stipriai save riboji, arba draudi sau ką nors, kyla nenumaldomas noras elgtis priežingai, tada atsiranda noras atsivalgyti į priekį, nes po to (kai vėl imsi laikytuis dietos) dus negalima. žalingas toks elgesys ir jis nieko gero neduoda, tik nusivylimą ir nepasitenkinimą. jei per tiek laiko, kai esi kilo.lt narė nepripratai valgyti pagal ekomendacijas ir su sportu nesusidraugavai, vadinasi kaltas netinkamas mąstymas tu fizinėmis pastangomis griauni kalnus, o tavo protas tau krečia pokštus :) - kuria ir kuria tau kalną po kalno ... kai nustoji priešintis sau ir suderini mintis su veiksmais, ir kai vietoj reikia,aš privalau, atsiranda aš noriu, nes man patinka - kalnai ima virsti patys :)
Nu prirašiau, atsiprašau, jei "ne į temą", galbūt šios rašliavos reikėjo labiau man, nei tau :) tačiau mus visus vienyje bendras tikstas, todėl visiems sėkmės ir jokių rankų nuleidimų :)
2014-05-22 16:01:42
sveika Vestur ,nu ir kaip ar ispildei pazada:) ar sportavai?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS