Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vestur dienoraštis
2014-04-23 10:27:36
Na ka, siandien atsistuojau ant svarstykliu ir rezulatai puikus - 1 kg.
Esu labai [atenkinta, kad per sventes nieko nepriaugau :)
Visiem sekmes :)
2014-04-24 08:17:22
sveika vestur saunuole,zinai norisi pacituot tokius zodzius,,, ir is kur mergaitei tiek drasos ,tiek valios gelezines>>>:) kazkada mokykloj mokiausi,nu saunuole esi,o as sporta apleidau,nu maista stengiuos derinu,bet bijau ryt lipti ant svarstykliu,jauciu bus pliusiukas,sekmes tau taip ir toliau,
2014-04-24 08:26:26
Saunuole !!! Matyt per Velykas nepasileidai per daug, ir svoris krenta.Tai tu dar pratesei naryste kilo.lt ? Tau cia patinka ?
O as jau nusimeciau pusantro kilogramo, is priaugtu dvieju, bet dar nepasiekiau to ka jau buvau numetusi. Bet is principo as vis vien dziaugiuos tuo, kad cia patekau, ir tuo, kad pagaliau svoris krenta, o ne auga.
Sekmiuko visoms !!!! :)
2014-04-24 09:35:40
Aciu merginos uz gerus zodzius. Taip pratesiau naryste, nes tada turiu daugiau motyvacijos, paskaitau foruma, pasidalinu savo pasiekimais, gaunu cia gera palaikyma.
Marioks, as sporta irgi apleidau, mazai kada sportuoju, bet reikia, pastebejau kaip nesportuoju, tai mano apimtis labai lietai juda. Nezinau, kaip cia save priversti sportuoti....
Sekmes visiems ;)
2014-04-30 07:59:52
manau mityba yra pirmoj vietoj vis delto,svarbu nemest visko,o as vel pajudinau kg is vietos,sulaukiau si ryta skaiciuko ,kuri seniai bemaciau,gal pries 5metus,89:)
2014-04-30 08:57:09
Saunole marioks, sveikinu, na mano dabartinis svoris 98 kg, irgi seniai tai buvo, turiu jau - 22 kg . Taigi sekmes mums. :)
2014-05-01 14:50:36
ogogo daug jau nuridenai,saunuole,geras jausmas,kai lengveji,grazeji ir rubai darosi laisvesni,sekmes tau:)
2014-05-04 08:24:59
Super !!! Tu Vestur turbut labai tiksliai laikaisi nurodymu,nes taip stabiliai krenta. Man tai su sustojimais, nes savaitgaliais vis kokia proga, o tada ir pavalgau daugiau ir vyniuko paragauju. Tai po ju visada svoris soka I virsu. O koks tavo ugis ? Ir tavo cia pirmas bandymas mest svori?
2014-05-05 09:14:20
Mano ugis 1,68, svori bandau mesti jau ne pirma karta, tik si karta daugiau stengiuosi. Na istikruju, nevisada ir man iseina tiksliai laikytis nurodymu. Labai sunku man savaitgaliais, bet bandau kontruoliuoti save, ir ziuriu, ka valgau, kad nebutu per daug :)Svoris krenta, bet apimtis jau beveik 2 men nejuda, tai man labai pikta ir pikstu ant saves, kad nesportuoju.
Nezinau, kas dabar man yra prapuola mano motivacija, zinau, kad reikia, zinau, kad busiu daug grazesne, bet..... nuotaika siaubinga, nieko jau nenoriu.....
2014-05-05 10:14:01
nepasiduok, Vestur, labai jau daug pasiekei - 22, tai jau visas mano tikslas būtų :), na o tavo tarpinis rezultatas SUPER. mano ūkis toks pat (1,68) dabar aš sveriu 88, pradėjau nuo 93 :) čia Kilo.lt, o pati pati pradžia buvo 98. kai pradeda matyti, kad sekasi ir jau matosi - norisi atsikvėpti, bet juk nėra nuo kvėptis - taip turėtų būti visą likusį gyvenimą - sportas ir sveika mityba :) laikykis esi šaunuolė.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS