Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vestur dienoraštis
2014-04-06 19:16:04
Aciu labai uz pagirimus :) :) :) Tikrai labai stengiuosi, noriu dar 20 kg numesti, tikiuosi man uzteks jegu. :)
2014-04-06 22:25:43
o koks pradinis tavo svoris buvo
2014-04-09 09:45:36
Sveiki visi, na sia savaite buvo man nelabai sekminga, nes nenumeciau svorio nei vieno gramo..... bet tikrai nepasiduosiu. Jauciu, kad reikia daugiau sportuoti, bet man tikrai labai sunku save priversti. Pratesiau savo naryste, tai gal dar per trys men pavyks 20 kg atsikratyti.
Sekmes visiems, nepasiduokim :)
2014-04-09 10:11:50
Saunuole Vestur !!!! Sveikinu atsikracius tiek daug. Laikykis ir nepasiduok! O tau nepakeite dietos, vis dar valgai tas pacias 1800 kkal? Man irgi 1800, bet man kazkaip atrodo kad per daug maisto. Labai letai, bet krenta ir man per men ir savaite numeciau 6 kg. Kol kas nesportuoju.
2014-04-09 14:52:37
Oho kaip puikiai viskas einasi :)
Įdomu kame paslaptis, kad vienos taip viens du ir smarkiai palengvėja, o kitos stengias, stengias, laikosi mitybos, daug sportuoja, o svoris nejuda iš vietos? :( Genai galbūt tai..?
Sveikinimai, Vestur ! Ir toliau tau ne ką mažesnės sėkmės :)
2014-04-12 15:58:34
saunuole vestur,tu esi mums pavyzdys,as irgi pratesiu naryste dar 3men,dar draugausim:) sekmes
2014-04-14 14:15:59
Labai aciu marioks uz tokius zodzius :) Ir as 3 men. pratesiau, tai tikrai draugausim :)
2014-04-16 08:54:51
Labutis, siandien buvo mano sverimosi rytas. Rezultatai.......nuostabus - 2 kg, tai jau turiu - 20 kg. VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :)))))
Esu labai patenkinta savo pasiekimais:) Visiem geros dienos ir geru rezultatu :) :) :) :):)
2014-04-16 09:04:50
saunuole,tikrai valio,isivaizduoju kokia esi pilna emociju ir laimes,dziaugiuos uz tave,sekmes,
2014-04-16 10:50:22
Šaunuolė, Vestur! Kai tokie tikslai, manau, ir stengtis lengviau :))) Labai linkiu sulaukti gandrų! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS