Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vestur dienoraštis
2014-03-20 17:59:07
Man iskarto gerai krito svorix, po to 3 sav stovejo vietoje, dabar vel pradejo judeti, As galvoju, kad man sia savaite padejo iskrovos diena. :)
2014-03-26 09:04:01
Na va dar prebego viena savaite, sios savaites rezultatai tokie: - 1 kg. Noretusi daugiau, na bent gerai, kad nesustojo ir nedaugiau :) Visiems geros dienos ir geru rezultatu :)
2014-03-26 20:57:07
Vienas kg per savaitę yra nemažai. Paimk į ranką kilogramą pvz. apelsinų maišą, kilogramą kruopų. Visgi tai yra svoris. Sveikinu!:)
2014-03-26 21:06:33
o koks pardinis svoris buvo?
2014-04-02 11:31:08
Sveiki, na sios savaites rezultatai - 2 kg. Is viso esu jau atsikratusi 18 kg:) Esu labai patenkinta rezultatais, sekmes man ir visiems :) :) :)
2014-04-03 08:01:21
Vestur, papasakok, kaip tau taip gerai krenta svoris? Ar visiškai laikaisi meniu sąžiningai ir per lucky day visai neatsipalaiduoji, ar sportuoji pagal programą? Nes esu nevilty, kai aplink visi plonėja, o aš stoviu vietoje :((((
2014-04-03 09:48:16
Diusia, nezinau kaip man taip iseina... Meniu stengiuosi laikytis grieztai. Per lucky day as atsipaliduoju, valgau ka noriu. Su sportu man daug sunkiau, labai tingiu. Dabar dar darau iskrovos diena. Stegiuosi jau po sesiu nevalgyti.
O dar mano labai didelis svoris, tai gal del to taip sekmingai krenta. Koks tavo svoris? Gal tau nereikia liekneti?
2014-04-04 09:01:54
Reikia, ir dar kaip! Esu 173 cm, o sveriu 95 kg :( Man yra skydliaukės problemų, todėl lėta medžiagų apykaita, bet vis tiek norisi, kad tie kg kristų žemyn..
2014-04-04 09:14:50
sveika vestur,nu tu tikrai saunuole ,uzsispyrimo manau galim pavydet tau daugelis,man pavyko per ta pati laika numest tik puse tavo numesto svorio,atleidau vadeles visai,pradzioj taip gerai sekesi,saunuole,sveikinu,gal ir as kaip nors vel susigriebsiu,taip ir toliau,sekmes,
2014-04-04 12:12:05
SAUNUOLE SAUNUOLE SAUNUOLE VESTUR :) Lenkiu galva uz istverme :) Man pavyko tik 9 kg numesti nuo sausio 20 dienos. Taip pat nesportuoju, nes nerandu laiko, o svoris musu labai panasus. 6 kg mano daugiau :D pradzioje buvo . Paskaicius tokias dziugias naujienas tiesiog ir as igaunu daugiau uzsispyrimo. Stengsiuosi pavyti :) :) :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS