Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vestur dienoraštis
2014-03-14 16:02:30
Vestur, aš čia naujokė, tai nieko nežinau:( man smalsu - kokios kaloringumo jūsų dieta? ar uoliai laikotės nurodytos? man šnd sudarė, tai man ji atrodo labai normaliai, netgi, sakyčiau, per daug, atrodo, teks valgyti:) 1700 kc, o sveriu 90:( o kaip su sportu? gal labai sportuojate, kad taip sėkmingai krenta svoris:) o kaip šiaip? ar smagu, ar sunku?:)
2014-03-16 09:15:01
Labas Roberta, zinok man sudaryta dieta 1800 kcal, bet man svoris labai didelis, stengiuosi saziningai laikytis sudaryto meniu, bet as daugiausiai einu i sona savaitgaliais.... su sportu man sunkoka,stengiuosi daryti, bet ne visada iseina.... As jau cia 2 men. rezultatai nuostabus - 12 kg. Siandien man nepavyks laikytis savo meniu, tai planuoju rytoj daryti iskrovos diena. Tikuiosi pasieksiu savo tikslo, Sekmes tau, man ir visiems cia esantims. :)
2014-03-17 17:17:26
wow vestur daug jau numetei,saunuole,taip ir toliau
2014-03-17 18:49:45
kaip su iškrova? :) aš galvoju per savo lucy dieną pasidaryti grikių dieną:)
2014-03-18 15:37:26
Sveiki, iskrova paviko, nors buvo momentas, gal truputi suvalgyti???? bet ne, atsilaikiau, labai daug geriau vandens ir suvalgiau 5 obuolius. Tikrai labai fajna, stengsiuos daryti kiekviena pirmadieni. Aciu marioks uz palaikyma. Rytoj sverimuosi diena, paziuresim kaip praejo savaite, sekminga buvo ar nelabai. :)
2014-03-19 09:07:40
Sveikuciai, siandien rytas buvo nuostabus, nes atsitojus ant svarstykliu buvo nuostabus puokiciai. Per savaite dingo 3 kg, tai is viso - 15 kg. lalalalalalala esu labai patenkinta. Sekmes visiem. :)
2014-03-19 09:22:45
kiek kc suvalgai?:)
2014-03-19 09:52:09
Saunuole Vestur, taip ir toliau !!! Tikiu, kad jautiesi labai gerai sitiek palengvejusi. Jau ir garderoba gal pakeitei ?
2014-03-20 08:58:10
mano dienai 1800 kcal, zinok daiva dar nepakeiciau, nes turiu labai daug antsvorio, tik drabuziai jau daug laisvesni, Dar nieko naujo nepirkau, dar po keliu menesiu isigisiu :)
2014-03-20 12:57:57
per savaitę 3 kg valgant 1800, neįtikėtina...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS