Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vestur dienoraštis
2014-02-26 11:54:57
labai gerai,kad krenta pamazu,kuo greiciau krenta tuo greiciau atauga,kai pradedi maitintis,kaip anksciau.Kai pasieksit norima svori,reikes ji stabilizuot,reiskia labai sekti,kai tik priauga 1ar 2 kg iskart seskit ant dietos.Taip gali tekt laikyt iki puses metu o gal ir visada.Mano pazystamai kuri mete letai o paskui nebesilaike ataugo tik per trejus metus.Nesenai per rusu tv apie dietas vienas pofesorius pasakojo,kad norint pagreitint ar paskatint medziagu apykata,reikia viena ar du kartus per menesi pabadaut nors po 24 val,nes kai mums jau virs 25 organizme sustoja augimo hormono gamyba o pabadavimas paskatina organizma vel iskirt.taip pat toki pasnika propaguoja Amerikos mormonu bendruomene ir pas juos sirdies kraujagysliu susirgimai tris kartus mazesni nei amerikoj ar pasauli tik reikia tom paciom dienom.Kas augina raumenis tam netinka))sekmes!
2014-02-26 13:52:18
Labai aciu uz patarimus ir palaikyma :) man dar labai daug reikia numesti, kad pasiekciau tuo ko noriu. Tikiuosi man pavyks, nes turiu viena labai dideli tiksla.
2014-03-06 17:58:15
saunuole vestur,daug numetei,dziaugiuosi uz tave,sekmes taip ir toliau
2014-03-10 06:37:24
Aciu marioks uz palaikyma :)
2014-03-10 19:51:05
Blin siandien suvalgiau puse bandeles, taip dabar blogai jauciuosi. Taip pikstu ant saves.....
2014-03-10 21:04:04
kaip tik nepyk,pamirsk ir judek toliau juk su tuom nesibaigia viskas,laikykis,nepasiduok,man irgi buvo nuopoliu,bet susijemiau ir judu toliau
2014-03-10 21:46:19
Pažystamas jausmas :) Svarbu, kad tik puse, nes man tai būdavo po pusės ko nors dar kita puse :DDd
2014-03-12 09:12:52
Sveiki,
esu cia jau 2 men, na ir mano rezultatai nuostabus - 12 kg :) :) :)
Esu labai patenkinta rezultatais.
2014-03-12 12:05:56
super! sveikinu ir sekmes toliau :)
2014-03-14 15:55:36
Eina sau,super :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS