Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vestur dienoraštis
2014-05-24 10:18:15
Vestur, tu jau vien tuom kad nepriaugi gali didziuotis. Islaikyti numestus kilogramus labai sunku,as net ne viena karta esu numetusi po 20 kg,bet jie labai sekmingai atraugdavo ir dar su kaupu. Taip kad laikykis!!!!!! O jeigu vel susiimsi ir pradesi valgyt pagal valgiarasti vel jis prades kristi.
O as savaitei buvau islekusi I poilsine kelione ir parsiveziau +3 kg, bet nezadu pasiduoti,zadu susiimti ir numesiu tai ka priaugau ir dar daugiau :)
2014-05-25 10:18:06
Sveika Vestur! Šaunuole, jau numetei tiek daug svorio!! Aš čia prisiregistravusi tik trečią savaitę. Kolkas numečiau tik 5kg. Labai sunku po "lucky day" susivaldyti, lieka + keli kg :( Sportuoti sunkiai sekasi... Bet iki vasaros atostogų, kurios bus liepos mėn, norisi numesti dar 10kg. Gal per daug reikalauju iš savęs, bet labai noriu pasipuošti suknele, kuri spintoje kabo jau du metus:D
2014-06-11 07:44:47
sveika Vestur,as galiu susijimt,gali ir tu,as ta zinau,nesustokim pusiaukelej,nepasiekusios tiksla,prisiminkim kokia buvo laime dalintis cia numestais kg kas savaite ir o kur dar vidine savijauta,lengvumas,rubu laisvejimas,aplinkiniu reakcija i pasikeitimus.... as cia rasau tau,bet taip pat ir sa:) taigi kabinames ir judam judam:) Snopa sekmes ilist i issvajota suknyte:)
2014-06-11 11:04:45
Tai kaip sekasi Vestur, pasidalink savo naujienomis. Jei labai jau pabodo meniu, as manau ji galima pakoreguoti, nes patiekalu sarasas didziulis. Viska galima daryti....svarbu, kad svoris mazetu :)))))
2014-06-30 14:07:25
Sveikutes merginos, kazkaip man neiseina laikytis meniu, tikrai stengiuosi maziu valgyti,. Svoris stovi vietoje, o kur jam kristi, jeigu nesilaikau meniu. Nezinau kaip save priversti laikytis. Mano naryste jau greitai baigesi, tai jau nepirksiu, nes gaila pinigu. Bet tikrai nepasiduosiu.... Laikykites merginos as su jumis :) :) :)
Mums reiketu kokia grupe sukurti ir bendrauti ir vienas kita palaikyti.
2014-06-30 15:50:43
sveika vestur,sakau kad kazkur prapuolei,prisipazinsiu ir man tas pats,svoris stovi vietoj,ir su maistu esu susipykusi:),nesilaikau to plano,bet bet ko irgi nededu i burna,vis galvoju,kad va va siandien vel susijimsiu ir vel stosiu i vezias,bet... nu tikiuos dar ateis i mano ir tavo kiema svente:),kad ir nebebusim cia naremis vistiek neverta pasiduot,mano naryste baigsis uz menesiuko,turbut irgi nebepratesiu narystes,sekmes visiems
2014-06-30 20:13:55
Sveika Vestur,ir as pamaniau,kad jau baigesi tavo naryste, nes dingai kaip I vandeni, o tu tiesiog apsigaubei tylos skara :) o tu ir taip saunuole daug numetei,aisku norisi dar daugiau,bet gal mes jau perdegem,nes ir man jau virs menesio svoris nebekrenta :( ir maryčiokui .... bet turim surast savy jegu ir vel pradeti kova su kilogramais, juk be ju zyyyymiai lengviau ir smagiau gyvenasi.
Nepasiduokim !!!!!
2014-07-01 08:16:15
SAUNUOLE DIJA,va tokios zinutes ir papurto smegenis,o as jau nuo ryto susirasiau matinimosi plana,pasikeiciau kai ka, ir bandysiu kilt vel,pasisveriau,visai geras skaiciukas,tai va vestur,gal kylam kartu? kai daugiau ,tai ir lengviau,einu pusryciams kepti kiausinuku,jami jami:),juk prisiminkim kai maitinomes pagal plana kokia buvo gera savijauta,lengvumas..... vestur ar tu su manimi?:)
2014-07-01 08:55:24
Vestur, o tu dar pagalvok, gal tau išeis. Juk iš esmės manau šio projekto esmė ne tik padėti numesti nereikalingų kg, bet išmokinti žmonės taisyklingai ir racionaliai maitintis. :))) Kad ir ką benuspręstum sėkmės mergyt ;)
2014-07-03 10:19:46
Merginos tikrai stengiuosi laikytis, as pusrycius valgau pal meniu, pietus irgi, bet kaip griztu namuo po darbo, tai to norisi, tai to. Bet tikrai nesustisiu pusiaukelyje, tikrai laikysiuos. Ir jus irgi laikykites, mes visi kartu tei JEGA :)))))
Reikia sportuoti, bet noro sportuoti visiskai nera.... O kaip jums su sportu????
Mano naryste baigesi liepos 12 d., tikrai jau nepirksiu. Man labai gaila bus prarasti rysi su jumis, nes mes viena kita tai stengemes palaikyti. Sito tikrai truks :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS