Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradžia
2016-02-01 16:30:43
aš bandžiau kokteilį, bet jokio pastebimo, skirtingo rezultato nebuvo. išgėriau jo dvi pakuotes. man geriausia tiesiog sistemingai laikytis plano.
2016-02-01 18:27:56
sveiki as taip pat naujoke ...man kova bus 27m. 176cm 86kg. pagimdziau pries 9men. su pirmu vaiku buvau priaugus +30 per metus juos numeciau daba po dukrytes kazkaip nebeliko valios tai nutariau istoti i kilo.lt.cia esu jau savaite numeciau 3kg.tuom labai dziaugiuosi.o kaip jum sekas ?
2016-02-06 11:24:01
Sveiki, prie kilo.lt grįžau jau antrą kartą. Pirmą pavyko pasiekti tikrai neblogų rezultatų, patiko savijauta, bet gyvenimo pokyčiai (pakeistas darbas) pakoregavo planus. Šiemet man Palmira sakė sveikai maitintis, sportuoti, susirūpinti sveikata, tad taip ir padariau! Sausis buvo intensyvus :) Man 27 m., ūgis 171 cm, svoris buvo 87 kg. Baisu, tiesa. Taigi, pradėjau nuo... roll shaper. Kartu derinau high care vakuuminės kapsulės procedūras. Valio, celiulitas apmažėjo, bet svoris nekrito. Po roll shaper dar prijungiau pilvo masažą galvaniniu aparatu, valio, mažėja apimtys, svorio nukrito gal keli šimtai gr. Nu ką, reikia sportuot, užsirašiau į sporto klubą, tai visa diena prabėga akimirksniu: roll shaper, pilvo masažas, sporto salė, dar gumbuotą lanką pasuku. Nu ką, geriau jaučiuosi, bet efektyvaus rezultato nėr. Šią savaitę pradėjau laikytis kilo.lt mitybos plano, išsitraukiau iš spintos kilo.lt kokteilį ir vualia, per savaitę -2,5kg, pilvas -7 cm. Kitą savaitę grįžtu į darbą, tad bus šiek tiek sudėtingiau. Vieną dieną vakare po darbo roll'as, kitą dieną sporto salė. Tikiuosi spėsiu valgyt dar pasigamint :) Šiaip esu silpnavalė, bet tikiuosi, kad šįkart nepaslysiu :)
2016-02-17 13:30:37
Labukas. Na, ką, jungiuosi ir aš prie valios išbandymo :) Esu 34 m. 172 cm, 90kg!!! Skaičiai baisūs. baisu ir pagalvoti, kaip reikės sumažinti svorį bent iki 70 kg - kažkada tokia buvau ir labai jau pasiilgau tokio svorio ir tokios savijautos. Svorį užsiauginau, nesiteisinant, per tingėjimą ir valios trūkumą. Darbas sėdimas. 2 vaikučiai - tai pretekstas sau bėgti kuo greičiau namo ir nepalikti laiko sau. Dabar susiėmiau, labai tikiuosi, jog atsilaikysiu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS