Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradžia
2016-01-14 06:53:09
Sveikos mergaites.As naujoke ,man idomus kiekvienos pasiekimai.Perskaicius Judres zinute ,pamaniau ,kad mityba kalta.Sitaip sportuoti-rezultatas menkas. Kodel taip pamaniau?Pagalvojau apie save .Nemegstu sporto -man kancia ,,,lankiausi visus metus sporto saleje ,rezultatai buvo tik "gerai jauciausi"svoris nekryto.aplink kelius iskylo raumenys -sunkiai nukryto tie "balneliai"...ne tokios jau stambuoles mes ,kad pergyventume del svorio .Sveikata brangiauias turtas.Bet visos norime buti sveikos ir lieknos .Man 65 metukai 164 ugis ,svoris 71 kg.atrodo neblogai,bet kunas suglebes ,reikia kazka daryti ,pati nesugebu ,reikia palaikymo ,todel atejau cia .Kas liecia judesi-i sokio sale savaitgaliais lekiu,vasara sodo darbai...Stiprybes visosms.
2016-01-14 09:20:08
Sveika Lavanda :-). Sveikinu prisijungus prie mūsų :-). Seksime tavo pokyčius. Sėkmės !
2016-01-14 19:01:01
Lavanda, as taip pat nemegstu sporto. Geriausias judesys yra ejimas, einu po keleta km i savaite. Mano ugis 172, svoris 73, amzius 40. Ir taip pat rodos kunas toks paglebes.
Bet jei Lavanda ir sokiai ir sodas, tai lyg ir esi judesy?
2016-01-15 00:58:33
Sveikutes :)

Jungiuosi ir as prie Jusu :)
Kol salia manes esantis mazas stebuklelis miega, noriu prisistatyti :)
Man 27, ugis 1.75 m, svoris (po stebuklelio gimimo) 84... Tokius skaicius pamaciusi anksciau, liaudiskai sakant, turbut buciau "apakusi" :) visa gyvenima sveriau 55-60, o dabar va... :) Bet del to tikrai buvo verta, todel ne kiek neliudziu, esu nusiteikusi optimistiskai ir tikiuosi sekmes :) jos linkiu visiems ir visoms cia :)
2016-01-30 22:25:24
Čihita, labai malonu, kad mane prisimenate ir pasigedote ;)
2016-01-30 22:28:46
Jau numečiau 4,8 kg.
Gal kas naudojate kilo kokteilį? Gal galite pasidalinti kaip jis veikia?
2016-01-30 23:00:28
Neskaitei mityba skiltyje - kilo.lt kokteilis? Ten truputi yra atsiliepimu.
2016-02-01 13:44:37
Nora, skaičiau tuos atsiliepimus, bet noriu iš Jūsų sužinoti visą tiesą ;)
2016-02-01 14:50:36
Mano nuomone kokteiliai yra gerai tik tada, kai neturi laiko (tai geriau nei nieko) pavalgyti. Keisti juos vietoj maisto yra beprasmiska, nes ismesi pinigus veltui, o kazkokiu stebuklingu poveikiu jie nepasizymi. Geriant juos pastoviai svoris gal ir gali greiciau kristi, bet po kiek laiko jis ataugs, nes tai tik laikina organizmo apgaule.
2016-02-01 16:26:30
GTT, aš pradėjau identiškais duomenimis kaip tavo :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS