Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Arba dabar-arba niekada
2016-01-13 10:41:31
Nora manai, kad sportas pakelia spaudimą? Tada turiu prisiversti daryti pratimus, nors tam visai kartais nėra jėgų...
2016-01-13 11:15:05
tikrai pakelia, o ypac sportas su svoriais, nes jei pasirenki per didelius svorius, galva tvinksi ar skauda
2016-02-29 09:01:13
JEE, esu laiminga, nes laimejau kelione i Paryziu :) lemtinga diena sveriau tiek kiek buvom sulazine pries metus, tai teko pavargti paskutinias dienas kad tikslas butu 68 kg :) bet po visos kontroles reikejo ir siek tiek poilsio :) stengiausi maitintis gerai per si menesiuka kaip buvau iskritusi is rutinos, bet nuodemiu tikrai buvo :D taigi pavasaris prasideda :D isikeliau nauja tiksla nors ir maza, bet geriau nei nieko, noriu liepos menesi per savo tortadieni sverti 63 kg :) tad reiks pradeti darbuotis toliau :)
2017-01-19 02:37:45
Trukt uz vadziu ir vel nuo pradziu.... pasiekusi savo tiksla, tiesiog atsipalaidavau, ir pasiekiau vel savo 73kg.....nervas ima negaliu..bet pati ziopla pati kalta..isikeliau nauja sau tiksla iki atostogu sverti 66kg iri rugpjucio menesio. Nezinau kiek tai realu, nes siuo metu minimaliai ka ir sportuoti turiu nes truko meniskas ir atsipalaidave kojos raisciai, tai reik susiimti bent su maistu ir pradeti normaliai maitintis.
Jei kas skaitote mano posta, prasau spirkite man i sikna ir suteikite kokios motyvacijos!! buciau be galo laiminga..
Na ka Indre nauji metai nauja pradzia... 2017.08.01 = 66kg.
2017-01-19 09:12:19
Indraja, man irgi taip dažnai būna, kad tik pasieki tikslą ir taip apsidžiaugi, kad greitai viską paleidi :) man kol kas labiausiai padedantis dalykas, kad kai pasieki tikslą iš pradžių reikia kasdien svertis, o po to kas antrą, kas trečią dieną, kad būtų galima greitai susiimti, kai grįžta bent vienas kg ir nesugadinti viso triūso. Ir nepamiršk, kad net jei su kojom sportuoti negali, vistiek gali atsisėdus daryti pratimus viršutiniai kūno daliai, sustiprės, pečiai, rankytės o ir kalorijų daugiau sudeginsi. Laikykis! Mums visoms reikia stiprybės ir motyvacijos, taigi imk manąją ir man duok savąją :) (nes sau į šikną neįspirsi)
2017-01-19 10:14:01
pritariu tau Lamesta, judeti reikia butinai.
Del to atsipalaidavimo esu pastebejusi, kad pasiekus tiksla atrodo, kad va dabar jau galiu sau leisti, ta ar ana, juk nieko neatsitiks jei viena diena suvalgysiu kazka... ir pan. Tada nukrypsti viena diena, kita diena, zadi susiimti nuo pirmadienio, bet pirmadieni kaip tycia atsiranda proga nusideti ir pamatai, kad jau kg kila aukstyn. Geriausia atsisakyti visai tu nuodemiu, tik pasilikti 1 diena per savaite, kai gali suvalgyti kazka, ko labai nori. Jei ispuola kokia proga ir nukrypsti, tai ta savaite jokiu lucky day
2017-01-19 16:06:35
oi aciu moterytes :) kaip smagu, kad yra kas palaiko, nes pastebejau kad vyras veda mane is kelio :D vakar iskepe zagareliu na ir kaip ju nevalgysi kaip pries nosi pastatytas indas su jais... na ta proga padariau vakar savo lucky diena :) kokie jusu tikslai?
2017-01-19 18:14:03
sveika sugrizus Indraja,man irgi jau naujas startas ,bet susiimsim ir viskas pavyks,juk mes stiprios ,norim but grazios ir sveikos,sekmes tau siekiant tikslu;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS