Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 66 kg
2015-12-20 21:08:09
Sveikučiai, ir aš prisijungiu. Užsiregistravau 2015-12-20d., vakare. Su Jumis būsiu 6 mėn. Mergina, ūgis 180 cm., svoris- 88 kg. Ne tiek noriu numesti konkretų svorį, kiek pradėti gerai jaustis savam kūne, jausti kūne energiją ir gyvybę, judėjimo malonumą, norą ir gebėjimą bėgti neuždūstant...mėgautis buvimu kūne...
2016-01-04 12:57:17
Sveiki:) Aš irgi Jungiuosi:) Dietos laikytis pradėjaunuo šiandien. Esu 168 cm ūgio, 65,5 kg svorio. Nėra blogai, bet gali būti visada geriau :) Šiaip probleminė vieta pilvo riebalai, o jų be sveikos mitybos neatsikratysi:) Žadu būti tris mėnesius, o trisdešimtmetį vasario 15 dieną pasitikti bent jau 60 kg svorio :)
2016-01-04 13:31:14
Sveikos Aivi, Vaanile, Nikorija, Vilija30 ir visi kiti šiandien pradedantys! Lauksime jūsų pasakojimų, kas atvedė jus čia. :-). Linkiu sėkmės ir jums pavyks :-)
2016-01-04 14:45:06
Ačiūūū :)
2016-01-04 16:50:21
Sveikos merginos, mano istorija ilga sudetinga ir liudna, nenoriu labai gilintis, bet trumpai papasakosiu. Visa gyvenima buvau liekna, seimos aplinkybes, sudetingi santykiai seimoje ir dar begale dalyku privede iki valgymo sutrikimu - persivalgymo/emocinio valgymo, kaip kazkuri mergina jau minejo, kad kai negali kontroliuoti aplinkos, valgymo sutrikimai tau padeda pajusti kontrole (bent jau svori galiu kontroliuoti). Psichoterapijas lankau jau pora metu, tai padeda ismokti suprasti kodel maistas ramina, rasti budu jausti nusiraminima ne tik maiste. Svoris man tai amerikietiski kalneliai 86kg, tada 65kg ir vel is pradziu, pora metu svoris laikesi apie 68kg, padejo terapijos, tam tikra literatura, sia vasara turejau daug streso, daug pokyciu, ko pasekoje aplinkybes vel stumtelejo i atkryti, vel pradejau persivalgyti, nuo 68kg iki 75kg soktelejo svoris, esu auksta 178cm tai nera jokios tragedijos, taciau jausmai toki kaip geda, saves nemylejimas, jautimasis stora, jie persekioja, atejau cia tiesiog vildamasi numesti svorio, nors suprantu, kad viskas yra del streso, liudesio ir kitu sunkiu jausmu, kuriuos slopindama as tiesiog valgau. Tikslas ismokti valgyti sveikiau, pradeti mankstintis, daryti tai nes sportas, sveika mityba padeda gerai jaustis, svorio metimas yra tik antrame plane, nors tikrai noriu vel sverti 68kg :). Aciu merginos uz palaikyma, busiu su Jumis dar 3men :) per juos tikiuosi pradeti atrasti vidine ramybe, pamilti savo kuna is naujo ir pamazu vel pajusti tikraji sotuma ir alki :)
2016-01-05 13:11:57
Vaanile, sėkmės Tau! Ir rašyk, kaip sekasi kelyje link tikslo :) Viską, kas rūpi ir kuo gyveni. Taip lengviau ;)
2016-01-05 13:23:45
Sveika Vaanile atvykus i musu kluba. Pradzia yra, sekmingo kelio toliau. Is kilo gausi programa, kaip maitintis ir kaip sportuoti, Ar numatei kaip zadi iveiktii stresa ir liudesi? Kokie tavo pomegiai?Ar turi laiko jiems?
2016-01-05 14:57:07
Taip taip Vaanile, turi viską rašyti :-). Užsivesk savo dienoraštį, taip lengviau save kontroliuoti ir mums bus lengviau stebėti tavo pokyčius :-).
2016-01-06 17:40:00
Sveikos :) as cia nuo siandien, dar kol kas tik sporto plana gavau, ryt bandysiu :)
Mano ugis 163 o svoris 63.. niekada nebuvau pati kudziausis, bet visad nesiojau 36 dydi ir jauciausi pusetinai, o dabar jauciuosi meska.. pogimdymo ne tik kad liko plius 3 kg bet ir dar 3 priaugo :/ o drauges visos kudos, geda ir pries jas kad storeju :D einu i sporto kluba, bet retai, nes sunku rasti kam palikti maze, o beto ir valios viskam truksta, tikiuosi prisijungimas cia man iseis i nauda ;) iki vasaros reik pasiekt 54 kg :D
2016-01-06 19:23:57
Sveiki visi. Jungiuosi ir as I kompanija. Kazkada buvusi rimta sportininke, uzmigau ant lauru ir atsipalaidavau. Ir taip jau 10 metu. Po atostogu, supratau, kad esu banginis ir istaskau vandeni baseine, tad reikia kazkoki imtis. ugis 180 svoris 98. Iki vasaros noreciau koki 10 kg nusikratyt. Tikiuosi valios uzteks , ir nebegrisiu prie senu valgymo iprociu

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS