Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 66 kg
2015-11-18 11:25:06
Sveiki visi. Aš čia nauja, prisijungiau tik vakar... Nebegaliu į save tokią žiūrėti, todėl nutariau nieko nelaukti ir pradėti veikti. Šiandieną yra mano pirma pilna diena, nes vakar planą gavau tik pavakariams atėjus. Pusryčius pasidariau tik ką atsikėlusi, todėl problemų dar neturėjau. Gyvenu Anglijoje, todėl laikas pas mane truputį skiriasi. Atsikėliau 7, pavalgiau 7:20 ir kritau į lovą prie kompo, nes šiandieną laisva diena. SAvo cheat day pasirinkau trečiadienį, tai kaip ir šiandieną turėtų būti ji, bet jos nenoriu, tai valgau pagal pirmadienį. Tikiuos, kad seksis gerai. :) Pasidalinkite savo pradžiomis, kaip sekėsi laikytis plano? Daug sportavote? Labai dėkoju iš anksto!!! :)
2015-11-18 14:47:29
Sveika prisijungusi, mojukass. Pasidalink su mumis savo siekiais, taip pat, koks Tavo ūgis? :)
2015-11-18 15:34:56
Sveika GiedreM :) Mano ūgis 168cm. Norėčiau bent 58 kg (pradžiai). Kiek jūs laiko jau čia? Kaip sekasi laikytis mitybos plano? Kaip savijauta? :) Sunku ar lengva?
2015-11-18 16:18:48
Aš čia esu jau mėnuo laiko ir skaičiukas ant svarstyklių sėkmingai mažėja ;) Esu pradėjusi savo temą "Mamytės kelionė link tobulo kūno", ten smulkiai esu aprašiusi savo įspūdžius ir rezultatus. Yra tų nusižengimų, yra, bet ką darysi :D Kilo.lt dėka išmokau stebėti, ką ir kiek valgau, susiradau naujų skanių ir lengvų receptų. Kol kas vien pliusai :)
2015-11-18 16:23:08
Sveika, Mojukass :) As cia irgi su panasiu tikslu kaip tavo. Mano tema Rezultatu skiltyje- Mano pradzia - 60 kg, isijunk i diskusija ;)
Esu programoje nuo 2015-10-02. Labai letai judu i prieki :)
2015-11-18 17:31:51
Ateinu pas jus!
2015-11-18 21:34:41
Super :)
2015-12-14 15:43:31
Labas.
Aš čia esu nepilna savaitė (nuo 2015 12 10). Ūgis 168 cm, svoris 70kg (gėda pelėda, kad taip apsileidau). Tiklas - 58-60kg.
Pradžia man asmeniškai sunki, nes esu pratusi valgyti 3 kartus per dieną. O čia dar užkandžiai prisideda. Pirmom dienom maniau, kad nesuvalgysiu tiek, kad per daug, net virškinimas sustreikavo. Dabar jau kažkiek lengviau.
Sportavau porą kartų, tai dar ir dabar raumenis jaučiu :D Jausmas nėra iš maloniausių, bet širdį paglosto, nes judu tikslo link.
Laikysiuos planų toliau ir pasidalinsiu, kaip sekasi :)

Šiaip iš draugės teko girdėti, kad labai gerai, jeigu į mitybą yra įtraukiams ir KILO kokteilis. Jį draugė geria per pusryčius ir vakarienei. Rezultatais, nors ir minimaliais, jau džiaugėsi po 2 savaičių.
2015-12-14 16:20:00
Sveika mojukas :-). Tikimės šnekios pašnekovės. Seksime kaip tau sekasi. Mano tema "Man pavyks". Jei netingėsi paskaitysi. Šiap aš čia senbuvė, jei jau nepabėgau, vadinasi viskas čia gerai :-).
2015-12-15 18:10:28
Sveiki, prisijungiau siandien, rytoj tureciau gauti savo sporto ir mitybos plana laukiu nesulaukiu :). esu 177cm, 75kg, nera taip jau blogai, tik pries gera pusmeti sveriau 68 tai noriu ir grizti prie ju :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS