Mityba / Sveika mityba / Maisto toleravimo testas
2015-11-17 20:38:25
*medicininio
2015-11-18 14:44:56
Nežinau Jūsų specialybės, tad bijau ginčytis su Jumis, Piešiny. Panašu, kad šiek tiek esate pasikausčiusi mikrobiologijoje. Aš gal kiek per griežtai išsireiškiau, sakydama, kad kraujo ląstelės yra naikinamos, bet jos iš tiesų yra eikvojamos. Juk kraujas neskirtas vien pernešti maisto medžiagas ir dujas, kraujas atlieka taip pat ir apsauginę funkciją. Šiuo testu yra vertinamas organizmo ląstelinis imuninis atsakas. Nesu Tulčinos pasekėja ar slapta jos darbuotoja, kad pirščiau čia visiems, koks tai geras testas ir be jo gyventi negalima. Lady paklausė nuomonės, aš savo išsakiau. Šis testas žalos nesuteikia, mano atveju (ir ne vien mano) jis man davė naudos ir aš jį rekomenduočiau. Kaip ten yra su žarnyno valymais aš nežinau, nes neatlikau jų.
2015-11-18 14:58:21
Labai gerai, GiedreM, kad pasidalinai savo patirtimi. Man labai idomus visi argumentai :) Tiek uz, tiek pries :) Butu idomu jei dar daugiau zmoniu atsilieptu kurie turejo su tuo reikalu :)
2015-11-18 19:08:54
Giedre, o ko nepasigincyti? Gincuose gimsta tiesa, ar ne? Nera tokio zmogaus , kuris viska zinotu tai ir kaupiame bendra patirti. Viska tu parasei teisingai- pagal ju aprasyma alergenai NAIKINA lasteles. Stai citata is ju teksto nukopijavau.

Maisto netoleravimo testas PRIME TEST tai kraujo tyrimas, padedantis nustatyti maisto produktų ir cheminių medžiagų poveikį tiriamojo organizmui. Valgant nesuderintą su imunine sistema maistą įvyksta citotoksinės reakcijos, kurios pažeidžia ir sunaikina baltuosius kraujo kūnelius.

As esu priekabi ir man iskart uzkliuvo ,,maisto netoleravimo testas,, Juk ,kaip rasiau, esant maisto netoleravimui, IMUNINE SISTEMA lieka nuosaly! Visa kita jau parasiau, nesikartosiu.

Dar apie testo kokybe yra nusakantys 2 kriterijai- testo jautrumas ir testo specifiskumas. Kad tai nustatyti, metami milijardai tyrimui. TAS testas tokio ivertinimo neturi, todel nera priimtas medicinoje, o tik alternatyvioje jos sakoje.

Pakenkti jis negali, nes dar niekam nepakenke tvarkingai maitintis ir vengti miltu, pieno produktu ar zuvies- juose ir yra labiausiai paplite alergenai. Cia prasauti pro sali beveik nera sansu.

Tad sis testas empyriskas. Tai nebutinai turi buti blogai. Jis tik neatidirbtas iki galo. Kazkam pades, kazkam ne- beveik kaip aspirinas.

Del mano specialybes.Nelabai norejau viesintis, bet kai kalbama apie sveikata turbut tureciau islisti is pogrindzio. Atspeti nesunku- juk mes abi sokome tame paciame kolektyve! Esu baigusi 2 specialybes tavo mokykloje ir vienas studijas pakartojusi Nyderlanduose,

Paklausite, kas as cia veikiu? Mokausi is naujo abeceles,nes ja pamirsau. labai gerai,kad man kazkas pasako- ryte suvalgai kose ir isgeri tiek ir tiek vandens.

Mokysiuos iki gyvenimo pabaigos!
2015-11-18 20:12:20
Testą dariausi NATŪRALIOS medicinos klinikoje - jau vien tai nusako, kad jis tikrai pjausis su tipine taip vadinama "vakarietiška" medicina :)
Aš už žinių gilinimą! Ypatingai dirbant su medicina susijusį darbą. Jau net pati galvoju traukti lauk senus mikrobiologijos, fiziologijos, radiologijos užrašus, nes praėjo ne vieneri metai, kada juos studijavau. O dar tas sėdėjimas namie su vaiku ir nedirbant savo specialybinio darbo daugiau žinojimo tikrai neprideda!
2015-11-18 21:38:08
Merginos, viskas yra gerai. Mokytis ir gilinti zinias reikia visa gyvenima ;) O diskusijose tikrai gimsta kazkokia tiesa ir sprendimai :)
2015-11-18 21:55:38
zinoma, kad gerai, ar kas pasirode kitaip? man labai patinka Giedres nuosirdumas, bus gera daktare, kaip gris po atostogu. o visa kita ateis su laiku. Sekmes!
Lady, megeja skanaus maisto, va, parasyk man patiekala Kucioms...Gal ir as kada nors ismoksiu...
2015-11-19 15:38:30
Tai, kad as, Piesinys, megstu skaniai valgyti, bet ne prie puodu stoveti :))) Pas mane Kucioms paprasti patiekalai budavo: morku su cesnaku, burokeliu salotos, virtos bulves, duona, silke pataluose, silke su garstyciomis, silke su svogunais, zuvies kotletai, obuoliai, dziovinti vaisiai, kuciukai pirktiniai, kisielius is pakelio. Nezinau ka siais metais sveikuoliskiau teks seimai gaminti :D
2015-11-19 17:09:41
taigi, atidariau nauja tema mitybos skyriuj,,kucios ir kaledos,, ir irgi prasiau visus pasidalinti receptukais, i ji jau atkeliavo labai skaniai atrodantis minkstu kuciuku receptas(Leliumai,aciu) taip tikiuos kad ju daugiau bus. Lady, parasyk savo zuvies kotletuku receptuka,...
2015-11-19 17:37:05
Piesinys, puiku!!!! Butinai ten persikelsiu, kad toliau gvildenti sventiniu patiekalu tema ;) Visoms juk aktualu ;)
Kadangi gyvenu jurineje salyje, tai arba nusipirkdavau jau pagamintus arba is jau pagaminto zuvies farso idejusi prieskoniu greitai pakepdavau. Jokio stebuklo :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS