Mityba / Sveika mityba / Maisto toleravimo testas
2015-11-17 16:15:20
Pamiršau paminėti apie svorį... Per pirmas tris savaites numečiau 4kg ir sustojau ties 65kg riba. Kadangi, kiek skaičiavausi toks svoris mano ūgiui yra optimalus, tai likau patenkinta, o svoris paskui kažkaip daugiau ir nekito. Bet išvaizda savo buvau patenkinta, tada net nelabai man dar rūpėjo mesti svorį, svarbiau buvo sveikata. Dabar aš esu su kitais tikslais. Žinoma, sveikata yra pirmoje vietoje, bet dabar aš noriu atletiško kūno.
2015-11-17 16:55:36
Saunuole! GiedreM, o koks jusu ugis?
Tik dar toks klausimas iskilo, jei tiek daug produktu yra draudziami, tai ka isvis valgyti belieka??? :D

2015-11-17 17:02:10
Mano ūgis - 172cm :) Oi, žinokit, tikrai daug :D Pasirinkimo yra netgi nesuvalgant to paties produkto ateinančias kelias dienas :D
2015-11-17 17:06:21
Nes taip pagalvojau, gal zmones nustoja laikytis programos po to testo, nes fantazija issenka gaminant is riboto produktu skaiciaus.. :)
2015-11-17 17:11:48
Vieniems pasiseka, kitiems - mažiau. Mano atveju iš 150 produktų man tinka nepilni du trečdaliai, mano sesei - gal tik trečdalis :D
2015-11-17 17:40:28
O sesuo jau ilgai laikosi programos, kokie jos atsiliepimai apie tai?
2015-11-17 17:55:10
Nepalaikau ryšių, negaliu atsakyti :)
2015-11-17 19:03:57
Gaila ir labai liudna, kad nebendraujate su seserimi :(
2015-11-17 20:03:21
skaitau ir galvoju apie ta jusu aprasoma Tulcinos testa. atvirai- as nesuprantu jo veikimo.NAIKINAMOS KRAUJO LASTELES???? ar zinot,ka tai reiskia? pavalges zmogus susirges sloga keliauja tiesiai i kapus.nes nera lasteliu,kurios kovotu su infekcija.
ziurim toliau. kas yra maisto alergija ir kas maisto netolerancija?tai skirtingi dalykai! alergijos atveju isijungia imunine sistema, ir daugeja imunoglobilino E(kas ir nustatoma kraujo tyrime). TAS testas Ig E nenustatineja. Maisto netolerancijos atveju imunine sistema lieka nuosaly, kalbama apie fermentu trukuma(pvz lakatzes deficita- alergija laktozei) ar vazoaminus(medziagos veikiancios kraujagysles) ir pan,TAS testas siu medziagu neiesko, Tai ka jis randa????Zustantys baltieji kraujo kuneliai???
Antras klausimas- testo patikimumas. Nustatoma pvz kiek teigiamu isvadu yra is tikruju teigiamos ar neigiamu neigiamos, vienu zodziu, ar tas testas patikimas? apie tai tyrimu nera.
Trecias klausimas- koks gydymas? , eina plauti zarnu???kazkam pades,kaip ir liaudiska klizma, bet kazkam ivarys tokia beda,isplovus visus reikalingus mikroorganizmus, kad , zmogau, nebeissikapstysi...
Nieko nenoriu izeisti ar uzgauti. Tikiu tik mokslu ir jo patikrintais faktais, Sis minimas testas deja neatlaiko jokios kritikos.
Palyginimui- jei visi forumo nariai dabar isgertu po aspirino tablete, garantuoju savo galva, jis padetu absoliuciai VISIEMS. Ligos zinoti nereikia...Manot ne?
Dar vienas faktas- visos alternatyvios/biologines/naturalios medicinos centrai tarpsta tose salyse, kur sveikatos apsauga yra nesutvarkyta, neprieinama, brangi ir pan. Zmones iesko alternatyvu.
Kaip ir su tais papildais- viena panasi daktare baisiai pyko ant manes,kad niekaip man neisiule hymalaju ar kinietiskiu zoliu ekstrakto, kuriame salia viso slamsto buvo ir haliucionogeniniu grybu milteliu- atseit nuo ju taip pagereja nuotaika! garbe tuos laselius gaminantiems- etiketeje irasytus grybuis radau...nors prieparatas buvo skirtas...na, rudens nuotaikai pagerinti...pasakiau kad rudeni labai myliu ir pazintis baigesi...
Bukim kritiski! Sveikata brangiausias turtas!
2015-11-17 20:38:00
Kaip issamiai, Piesinys! Neturiu medicinio issilavinimo, taigi negaliu viso sio testo esmes suvokti, todel ir paklausiau, gal kazkas daugiau uz mane ismano ar yra ji atlikes ir zino kaip jis veikia. Nes nuomoniu ir patirciu ivairiu teko girdeti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS