Mityba / Sveika mityba / Maisto toleravimo testas
2015-11-17 11:50:05
GiedreM, labai idomu! Gal galetumete papasakoti placiau kaip tas testas jums buvo atliktas, poer kiek laiko suzinojote rezultatus, kiek tai jums kainavo, kiek produktu buvo istirta. Ir kaip buvo apribotas jusu valgiarastis, kaip keitesi jis veliau ir kaip reagavo organizmas? Ar atlikusi testa daretes ir zarnyno valymus?
2015-11-17 12:16:00
Lady, bandysiu prisiminti, mat testą dariausi prieš penkerius metus :) Buvo iš tiesų labai įdomi patirtis. Pačioje pradžioje nusivedė į kabinetą, kuriame specialiu aparatu priglaudus prie delnų ir pėdų odos, ekrane išmesdavo duomenis, NEĮTIKĖTINAI tiksliai nusakančius problemas organizme (tada kaip tik tiksliai nusakė bėdas žarnyne bei kepenyse ir blužnyje - ligos pasekmės - ir dar keletą negalavimų, kurių jau nebepamenu, bet buvo kaip pirštu į akį), tada paėmė kraujo ir po kelių dienų gavau rezultatą. Mano kraują tyrė su 150 produktų, beje, kol nepamiršau, mokėjau apie 850Lt (buvo akcija tuo metu), kiekvieno iš tų produktų komponentus maišo su mano krauju ir stebi reakciją. Yra žalia zona - produktas tinkamas, ir yra raudona zona: pirmoji, antroji, trečioji ir ketvirtoji - eina blogyn nuo pirmos iki ketvirtos, naikinama vis daugiau raudonųjų ir geltonųjų kraujo kūnelių. Produktai, papuolę į trečiąją raudoną zoną man buvo: soros, kviečiai, sojos pupelės, tunas, sardinės, eržketas, kardžuvė, skumbrė, žąsiena, aviena, kiauliena, vynuogės, karvės pienas, karvės pieno sūris, pistacijos, žemės riešutai, migdolai, vištos kiaušiniai, juoda ir žalia arbata, tabakas, saulėgrąžos, kava, kepimo mielės, bekofeininė kava, vegeta, pelėsiai. Į ketvirtąją zoną papuolė, ožkos pienas ir šokoladas. Sąrašas yra visiškai individualus, taip kad tinka TIK MAN, taip kad susilaikykite visi nuo komentarų, kad kaip čia dabar žalia arbata nesveika :D Pirmos ir antros raudonosis zonos produktų nevardinsiu, nes juos po truputį vis buvo galima įtraukti atgal į mitybą, o trečios ir ketvirtos zonos produktų aš buvau pasiryžusi atsisakyti. Reik paminėti, kad žarnynas taip puikiai tvarkėsi su nauja mityba, kad gyvenime nebuvau turėjus tokio plokščio pilvuko, o nebuvau nei truputį nesportavusi :D Žarnyno valymų nesidariau :) Mačiau ir kitokių nuomonių čia, bet iš savo asmeninės patierties aš rekomenduočiau atlikti testą visomis keturiomis :) Kaip sakiau, organizmas reagavo puikiai, gyvenime nesijaučiau geriau, nereikalingas svoris taip pat nukrito, kepenys ir blužnis iki galo atsistatė. Pavyko susikaupti labiau, nemigos nebeliko. Žodžiu, viskas buvo idealu su sveikata :) Blemba, tiek čia užsikalbėjau, laikau savo lapą prieš akis su testo atsakymais ir mąstau, kad reikia vėl grįžti prie mitybos :D
2015-11-17 12:27:18
Va ir as Giedre galvoju, jeigu tau taip tiko ir puikiai jauteisi, svoris krito, tai kodel jo dabar nesilaikai?
2015-11-17 12:30:47
Ką aš galiu pasakyt... Durna :D Reikės prisėsti prie savo mitybos plano čia ir prie testo atsakymų. Su Kilo pagalba išmokau subalansuoti mitybą, tad bandysiu derinti su ten esamais produktais iš testo :) Gaila, kad pamečiau pavyzdinį savaitės mitybos planą iš ten :(
2015-11-17 12:36:59
Pirminis planas nera pavyzdinis. Tu susidaryk viska pagal save ir paprasyk dietologes, kad perziuretu. Surasyk produktus, kuriu nenori, kad butu plane ir nepamirsk parasyti koks tavo tikslas
2015-11-17 12:44:05
Aš turėjau omeny pavyzdinį - tai iš natūralios medicinos centro, kurį man sudarė dietologė pagal testo rezultatus :) Nagi tikrai, išleidau pinigus, net pikta pasidarė kad jis tik guli stalčiuj nenaudojamas. Tiesa, daug metų praėjo, netoleravimas su laiku keičiasi, būtų įdomu iš naujo pasidaryti ir su daugiau produktų. Bet baisiai jau didelė prabanga :)
2015-11-17 13:13:34
Ką tik sutikrinau savo Kilo mitybos planą su leistinais produktais iš testo. Viskas tinka, net nustebau! Išskyrus ryžiai - jie man yra antroje raudonoje zonoje, bet košė tik kartą per savaitę, tai idealu viskas :) Aišku, kai laikiausi testo mitybos, buvo labai daug žuvies, nes iš mėsos vienintelė man visiškai tinkama yra tik kalakutiena, bet žuvies, kol žindau, turiu privengti. Bet šiaip iš esmės, viskas atitinka :)
2015-11-17 13:30:46
Na va ir puiku, vadinasi ne veltui isleisti pinigai :)
2015-11-17 15:10:38
GiedreM, labai idomi patirtis. Dziaugiuosi, kad pas tave kilo.lt mityboje butent tau tinkami produktai dominuoja. Kas liecia tos 3 ir 4 zonos produktus, tai kaip cia kazkas ir rase, daugumai netinkamas gliutenas ir laktoze. Nes su kuo kalbejau butent isvardino vos ne tuos pacius produktus: kiausiniai, tunas, kvieciai, miltai, kiauliena ir t.t.
Iskeliau sau toki klausima ar nestabdau savo organizmo vartodama butent netinkamus produktus. Nes kaip ir rasiau, pas mane net pasirinkimuose vien beveik tokie produktai kurie yra is siu grupiu. Tik kaip Nora ir pastebejo, jeigu tau buvo tinkamai parinkti produktai po testo, kodel susiradai kilo.lt? Kaip tavo svoris keitesi laikantis vienos ir kitos programos?
2015-11-17 16:11:16
Kilo.lt man reikėjo kaip spyrio į sėdimąją - kad kažkas nuolatos skatintų ir vertintų, nes valia yra mano pagrindinis priešas. Nuoširdžiai sakau, jeigu nebūčiau čia, pasidavusi jau būčiau antrąją savaitę, nes dabar kaskart jei netinkamo maisto užvalgau, iš karto mintyse pradeda suktis ratukai, kas čia kaip dabar bus, ką čia padarius, kad nepadaugint vienokių ar anokių maisto medžiagų, nes juk nesinori atsižymėti už praėjusią dieną neigiamai, gal čia vandens daugiau išgert ar dar kažką... Nuolatinis rezultatų suvedimas, grafikų stebėjimas - kažkaip visai tai veikia mane, ir į gerąją pusę :)

Iš tiesų, kaip man ir aiškino gydytoja, mes suvartodami sau netinkamus produktus tikrai stabdome savo organizmą. Viskas veikia taip: suvalgome kažką, kas mums netinka, organizmas pradeda kovoti su tomis maisto medžiagomis, tad jam nebelieka nei laiko, nei energijos kovoti su mūsų organizmo negalavimais. Kitaip tariant, su netinkamu maistu mes slopiname organizmą daryti tą, ką jis privalo daryti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS