Mityba / Sveika mityba / Maisto toleravimo testas
2015-11-16 01:08:18
Sveiki, labai idomu ar kazkas bande atlikti maisto toleravimo testa, kad ir pas Tulcina? Labai idomios jusu nuomones.
Bendravau su viena mergina, kuri turejo svorio, spuoguotos odos problema, o pasidariusi testa ir nustacius kokie produktai tinka ir atsisakius tu produktu kurie netinka, bedos dingo.
Gal kazkas galetu papasakoti kaip ten viskas yra ir ar tikrai tai veikia? Kokia jusu patirtis jei tai bandete?
2015-11-16 10:21:40
Dariausi lietuvoje, mokejau nemazai dar litais buvo uz maziausia kieki maisto produktu. Deja, nusivyliau, nes nieko labai naujo nesuzinojau. O ir taip manau visi zinom, kas per daug tas nesveika. Lankiausi taip pat pas Tulcina, ji man siule pasidaryti pilna m/n testa, bet kai pasakiau kad jau dariausi ir tai nieko neparode - tai ji labai susimete ir pradejo aiskinti kazkokias pievas. Zodziu, mano nuomone, nereikalingi jokie testai, organizmas parodo kad netinkama maista valgai. Su tinkama mityba ir nevartojant chemijos priemoniu viskas susitvarko. Spuogai tai tik organizmo reakcija i netinkama maista ir toksinu pasalinimas is organizmo jau su tinkama mityba. Pvz man asmeniskai atsirado spuogu ant kaktos, nors niekada gyvenime neturejau jokiu spuogu ant veido. O atsirado tada kai pradejau ziureti ka valgau.
2015-11-16 11:27:19
Sveiki. Maisto netoleravimo testą dariausi ne pas Tulčiną. Buvo pas mus atvažiavusi kraujo laboratorija. Ko netoleruoju daug maž žinojau ir tą patvirtino kraujo tyrimas. Apie tai plačiai rašiau savo temoje "Man pavyks:-)". Šokas buvo, kad netoleruoju karvės pieno produktų. Varškę labai mėgstu :-). Kurį laiką buvau atsisakiusi, dabar vėl po truputį įvedinėju.
2015-11-16 13:58:35
Kiek teko girdeti, tai praktiskai visiems draudzia baltu miltu patiekalus, pieno produktus, alkoholi, liepia mazinti mesos vartojima, didinti darzoviu vartojima, vaisius galima ne visus... pati isbandziau savu kailiu, taciau su kuo teko pabendraut, tai praktiskai identiski nurodymai visiems buvo :)
2015-11-16 20:19:15
Aciu uz jusu komentarus, merginos. Labai idomu :) Nes vis galvoju nuo to laiko ar verta ar ne ji pasidaryti :) Nes jei pvz tavo organizmui kelia kazkokias reakcijas: kiausiniai, pieno produktai, o tu pagrinde juos naudoji dabartineje savo mityboje, nes nezinau kaip pas jus, bet dabartineje lieknejimo mityboje, tai pas mane dominuoja..
2015-11-16 20:52:14
Nieks nesako kad nedaryk :) pasidaryk jei noro yra. Prisimenu kaip man Tulcina aiskino vieni produktai sukelia iskart reakcija kiti net savaite gali delsti ir po to islysti. Tai va del idomumo manau verta. As pati nuo mazens buvau labai alergiska ir daug maisto produktu negalejau valgyti. Bet dabar viska valgau su saiku ir nejauciu jokiu reakciju :)
2015-11-16 23:26:33
mano trigrasis...

maisto alergijai ar intolerancijai nustatyti galimi sie testai
1. endoskopija su biopsija(paimamas zarnu gabalelis ir tiriamas po mikroskopu) itin patikimas
2.kraujo testas-tiriamas IgE vertes- mazai patikimas
3.Odos provokaciniai meginiai(alergenai sukelia paraudima)
4.Dienorastis-cia aisku, viska uzrasineji
5.Maisto alergenu provokacinis testas- uzima daug laiko ir darbo, pats patikimiausias- geriamos kapsules su kazkokiu zmoguis nezinomu maisto alergenu, po 2 val tiriama reakcija, po to kita kapsule kito alergeno ir .t.t.

dazniausiai yra netoleruojama gluteinas ir laktoze.

...ar jau galvos susisuko?....
2015-11-17 08:51:19
Labai issamus trigrasis :)
Man dare kraujo testa - vadinasi mazai patikimas :)
2015-11-17 11:18:15
Idomu.. bet kai kurie tai skamba labai baisiai :D
2015-11-17 11:41:34
Sveiki, dariausi maisto netoleravimo testą pas Tulčiną, tik Kaune. Likau labai patenkinta. Dingo nemiga, taip pat oda, plaukai susitvarkė, dingo meteorizmas (nuolatinis pilvo pūtimas), kadangi buvau prieš metus nuo testo pasidarymo labai sunkiai sirgusi (grėsė pavojus gyvybei), testo dėka labai sėkmingai pavyko atstatyti organizmą ir atsigauti. Visapusiškai pagerėjo sveikata. Kartais paprasčiausi dalykai, kurie mums atrodo kasdieniški (pvz., skauda galvą) rodo kažkokią bėdą, o atsisakius to, kas mums netinka, jūs net nesuvokiat, KAIP gera pasidaro :) Iki šiol nesuprantu, kodėl nustojau laikytis tos mitybos, studijų ir darbo ritmas mane buvo išmušęs iš vėžių.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS