Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vaikinų ir merginų motyvacinė tema
2015-11-08 19:59:42
Laba diena gerbiami Kilo.lt nariai ir narės :) Kadangi esu naujas šios bendruomenės narys norėčiau visiems palinkėti didelės motyvacijos ir kantrybės siekiant užsibrėžtų tikslų. Mano kelionės pradžia prasidėjo nuo 100,6kg o tikslas sumažinti kūno svorį iki 82 kg :) kadangi nesu labai aukštas (182cm.), todėl šiuo metu esu nepatenkintas savo kūno išvaizda ir esu pasiruosęs keistis į gerają pusę :). Praėjo savaitę kaip laikausi Kilo.lt sudarytos mitybos ir sporto programos bei matau stulbinančius pokyčius kurie dar stipriau motyvuoja :D. 1 Savaitės sporto bei mitybos rėžimą įvykdžiau visu 100 % svoris pasikeitė nuo 100,6 iki 96,2 jaučiuosi nuostabiai. Pasidalinkite savo pokyčiais nors ir mažučiai jie bebūtų :) Pasistengsiu į temą užsukti kasdien ir neleisti jai numirti bei pabendrauti su jumis visais kad nepasimestumėte šioje kelionėje:)
2015-11-09 16:28:07
ohoho, sveikinimai! baltas pavydas už tokį ryžtą :)
2015-11-09 21:51:58
Ačiū Lauraa tokie žodžiai tik dar labiau motyvuoja mane :D Šiaip pasistengsiu įkelti nuotraukas po kurio laiko, kad visi galėtų matyti pasikeitimus :) Kokie jūsų norai Lauraa? :)
2015-11-09 23:20:27
Na savo programą pradėjau nuo 94kg, maisto režimo stengiuosi laikytis, bet vakarais kartais tenka atsisakyti arba antro užkandžio arba pačios vakarienės, nes ją tektų jau naktį kimšti :) su sportu sudėtingiau - tinginukas kartais apima :D tačiau rezultatais nenusiviliu, skaičiukai krenta žemyn, nors ir nelabai greitai.
2015-11-10 21:42:20
Esi šaunuolė, kad sieki savų tikslų aš tikiu, kad tau pavyks. :) O aš jau pradėjau jausti laisvėjimą kelnių srityje ties pilvuku ir kojomis esu laimingas bei tikiuosi ir toliau nepalūžti savoje kelionėje :)
2015-11-11 08:36:00
Į mūsų bendruomenę įsiliejo naujų, aktyvių narių :-). Linkiu jums didžiausios sėkmės. Tikiu, kad jums pavyks :-). Seksime pokyčius :-).
2015-11-11 16:45:59
Ačiū pradėjau tai nepasiduosiu, nes žinau kad galiu :) Jums taip pat sėkmės savo geresnio gyvenimo kelionėje :)
2015-11-11 22:06:13
sveikas, jaunime, smagu, kad prisijungete. linkime sekmes , islaikyti ryzta ir upa! o mes lauksime pasakojimu, kaip jums sekasi!
2015-11-13 00:18:02
Jaunimas sako laaaaabas :) pradėjau savaitę su didžiule širdgėla.. per cheatday susiviliojau kebabu, na nežmoniškai norėjosi, galvojau vis geriau nei kokie vafliai šokoladiniai. Ir ką jūs manot - per naktį kažkaip +1,5kg parbėgo :D susimildami, nedarykit šitaip jūs :)
2015-11-13 00:18:30
Bet čia magija - pats kekabas tiek svorio gal net neturi. o lašiniai kažkaip dauginasi many :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS