Mityba / Papildai / FAT BURNERS, ka manot?
2014-01-20 15:56:09
Gal yra tokiu, kurie bande? Ka manot? Sportuoju jau ne trumpa laika ir pazistama patare pameginta siuos papildus, ale padeda greiciau pasiekti rezultatu :) gal kas bande ir galetu kazka konkretaus rekomenduoti, o gal cia tik pinigu svaistymas? :)
2014-01-20 16:03:00
Net nzn, esu ju daug visokiausiu geres, man veike gerai Animal Cuts, neblogas ir ypac merginai sakyciau AllStar Lipodex, bet siai dienai as tikrai noret noriu, bet nevartoju nieko :) Cia tavo asmeninis reikalas turi is ko vartok, nelabai turi geriau dar ne :D
2014-01-20 22:47:43
Jei tikrai sportuoji, aš rekomenduočiau L-karnitiną, bet šiaip turbūt geriausia būtų jei parašytum Andriui ;) Atsakys su rimtais argumentais, kas, kaip ir kodėl.
2014-01-20 22:55:11
Nu velgi Ingvarai, neaisku koks tikslas :D L-karnitinas is jo nauda nebent po keliu menesiu ir tai ne kazka. O tie visi varo vandeni is kuno ko pesekoja mazeja svoris ir apimptis, bet aisku isvaro ir visokius mikroelementus, bet pliusas tas kad jie duoda impulsa i smegenis, kad tu kupinas energijos :)
2014-01-22 00:28:16
Tai va, susigundziau ir nusipirkau as UNIVERSAL fat burneri, kol kas pastebejimai tokie, kad jie tikrai labaaaaai skatina prakaitavima, o tai tikrai nemalonu, nes rasoma, kad gerti kiekviena diena 2 kartus dienoj, o sportuoju as kas antra diena, tai isgerus ne sporto diena jauciausi nemaloniai, nes darbo dienai tik ipusejus, darbas ne sedimas, jauciausi pasilus kaip po treniruotes :D todel nusprendziau vartoti ta fat burneri tik pries treniruote :D
2014-01-22 13:49:33
Nu ir saunuole :) As asmeniskai kai geriau tai tik pries sporta, kitas dalykas nelabai man jo reikejo kitom dienom o ir taip ilgiau uztekdavo :D Ir kaip pasijaute, kad energija lipa per krastus? :D
2014-02-06 12:52:32
Už universal permokėjai tikrai (tikriausiai dar pirkai sporto klube ar kokioj aceit licenzijuotoi parduotuvėj?) Na bet kokiu atveju tai visi tie fat burneriai veikia, bet neveikia kaip kiti rašo vos ne nieko nedarai, o tau svoris krenta:) Laikantis mitybos ir nuolat vaikščiojant į salę tai taip. Skatina prakaitavimą ir juose labai daug kofeino būna, tai energijos tikrai prideda. Jeigu kas norės pabandyt tai siūlyčiau dyma-burn extream. Geriausi kokius teko bandyt. Iš dalies jie tinka ir kaip pre-workout'as
2014-02-10 01:07:30
man L-carnitine'as puikia veikia
2 Gnomas: gal per mazas procijas vartojai?
2014-04-03 15:15:50
sveiki :). Ką jųs manot apie Papildų rinkinys deginančioms riebalus
Purškiamas aliejus. Ant ko kepti kiaušinius, mėsą, žuvį, kad negautumėte nereikalingų papildomų riebalų? Išsikepę kiaušinienę, mėsą arba žuvį su purškiamu aliejumi, gausite 9 papildomas kcal vietoj 100-120 kcal, kurias gautumėte, jei kepimui naudotumėte sviestą arba įprastą aliejų.

L-Karnitinas. Tai natūrali, neturinti visiškai jokio šalutinio poveikio medžiaga, padėsianti Jums treniruotės metu aktyviau deginti sukauptus kūno riebalus. Daugiausia L-Kartintino yra jautienoje, bet suvalgyti tiek jautienos nėra lengva.

Baltyminis kokteiliai (So Good). Sportuojate vakare po darbo ir po to laužote galvą ką galėtumėte suvalgyti, kad atlikta treniruotė nenueitų per niek? Su vandeniu arba liesu pienu geriamas baltyminis kokteilis yra vienas mažiausiai kalorijų turintis pasirinkimas! Be to, jis užpildo skrandį ir yra puikaus braškių arba šokolado skonio. r vertas jis demesio?
2014-04-17 00:51:02
Aš girdėjau, kad Animal Cuts yra neblogas, tik ar jis moterims tinka? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS