Mityba / Sveiki receptai / Geresnis maistas - geresniam kunui
2016-02-25 15:12:11
Kokias dar knygas skaitote be Tobulas kunas?
Beja, galiu pasidalinti jei kam labai reikia, turiu ivairiu pdf formatu.

Na su manim buna kartais sudetinga susitarti :) buna uzsidegu beveik pasiekiu tiksla o tada vel viskas sugriuna, motyvacijos 0 ir vel kg kyla. Na ir vel viskas is naujo. Bet vis del to nenuleidziu ranku nes sveikai maitintis man patinka ir tinka. Labai gerai kunas reaguoja i sveikesne mityba ir sporta. Tik labai kisa koja saldumynai :D
2016-02-25 15:19:35
Kad atitiktu tema parasysiu savo nauja savo atradima. Seniai kazkada bandziau ragauti saldzia bulve ir kose dariau ir kepiau tarskucius, bet paragavus supykino abu variantai. Bet dabar atradau kazka tokio kad ji man labai skani garuose virta. Super skonis. Ar cia mano receptoriai pasikeite ar apdorojimas garais padejo. Pati nesuprantu :) O taip pat naminis riesutu sviestas. Sveikesnis ir skanesnis variantas, be papildomu priedu :D Gal jus esat ka atrade naujo ar seno?
2016-02-25 16:53:03
Mano atradimas is keliones po Maroka, tai kokteilis is avokado ir pieno su cukrum,viska sublenderiuot. Nu labai skanu,gryze dar ilgai abu su vyru gerem. Dabar galvoju reikia pasidaryt su 0,5proc. pienu,o vietoj cukraus,gal datule?
2016-02-26 09:04:41
Labai idomus variantas kokteilis - avokadas ir pienas. O kokiom proporcijom dedama? Teisingai cukru galima pakeisti datule arba kokosu cukrum. Reikes butinai isbandyti :)
2016-02-29 08:50:57
Modestute gal galetumei su manimi knygomis pasidalinti :) pdf. [email protected],lt buciau dekinga :)

Pameginkite kokteili avokadas, obuolys ir spinatai su bananu dar kiwi galima ideti + vanduo:) man tai labai skanu :) jei norite saldziai tikrai galima drasiai saldinti datule :)
2016-03-02 23:16:01
O as uzsisakiau Almos Mieliauskienes knyga Valgau ir liekneju kalendorius.Rasytoja pati buvus storule,dalinasi savo patirtimi.Laukia kada galesiu perskaityt,nes girdejau labai geru atsiliepimu,kad ji padejo daugeli moteru.
2016-03-03 18:47:53
Isbandziau kokteili avokadas+pienas+ siek tiek cukraus ir dar kita avokadas+avizu pienas+medus. Abu labai panasus bet pirmas skanesnis :) siaip super, siek tiek primena ledus :P Labai skanu

Kiekviena knyga turi savo principa ir motyvacija, kaip tik neseniai perskaiciau Ievos Gerčienės knyga. Atrodo viska zinau ir moku kaip ir ka daryt, bet puikiai pritaikau butent jos patarimus, net paciai keista bet daug kas liko galvoje is jos.
2016-03-03 19:08:48
Siek tiek paguglinau :) Almos Mieliauskienės knyga jos pacios sekmes istorija - numete 60 kg kazkada seniai. Principas - problema ne leksteje, o galvoje. Idomu butu pavartyti, nes suprantu butu kalbama apie psihologini valgyma.

http://valgau-liekneju.lt/wp-content/uploads/2014/07/Klubo-VALGAU-IR-LIEKNĖJU-paslaptys-visiems.pdf
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS