Mityba / Sveiki receptai / Geresnis maistas - geresniam kunui
2015-11-07 22:16:53
Stai ir sugalvojau sukurti tema tam, kad pasidalintumeme savo idejomis ir atradimais maisto ruosime ir ne tik. Gal kai kurios ne visai vadovaujasi kilo.lt receptais ir gardina maista kaip pvz. supermaistu. Kaip pvz issaugoti ir gauti kuo daugiau vitaminu ir mineralu. Net ir mazos smulkmenos - duoda daug naudos. Gal yra tokiu kurios atrado kazka naujo ir idomaus ne tik maiste, bet ir kuno prieziurai is naturaliu produktu. Butu tikrai idomu suzinoti kazka naujo tam, kad taptumeme grazesnemis ne tik is isores bet ir is vidaus.
2015-11-09 22:37:30
Man visai patiko G.Azguridienės knyga "Maistas".

Odos priežiūrai naudoju
www.ambrozija.lt
www.aromata.lt
www.bio-kosmetika.lt
www.uogauoga.lt
www.ziede.lt
produktus, atsitrenkus tik tuos, kuriuose nėra nei emulsiklių, nei konservantų.
2015-11-09 22:38:27
Atsiprašau,
www.ambroozija.lt
2015-11-10 07:53:32
geriausia,ka man teko skaityti apie maista yra Amber Alabardos knygos.Jas skaiciau olandu kalba, versta is anglu, ir jei kam tektu pamatyti kad ir angliska varianta, rekomenduoju is visos sirdies. i kokias kalbas dar yra tos knygos isverstos, nezinau, gal kitos emigrantes pasakytu. Azguridienes straipsniai spaudoje atrodydavo neblogi, o va skaitant jos knyga manes neapleido mintis, kad kazkur kazka panasaus jau buvau skaicius....jei atvirai- tikejausi daugiau...o gal palyginau su Alabardos knygomis,kas nera labai korektiska?....tiesa sakant nepaziurejau i Azguridienes naudota literaturos sarasa, gali buti kad kazka atpazinciau,bet originali knyga tikrai nera.Bet ji atlieka gera pazintine funkcija ir liepia susimastyti, ka mes is tikruju valgome.
2015-11-11 15:16:06
Radau internete 2 puslapius pdf formatu kazkaip neuzkabino bet vis tiek butu idomu paskaityti visa G.Azguridienės knyga "Maistas". Gal ka rasciau idomaus ir kitokio poziurio. Visada domejausi literatura :) Siaip paskutiniu metu susimasciau apie ekologiska maista. Neseniai nusipirkau ekologisku avizu dribsniu, valgiau ryte pusryciams kose. Kazko ypatingo nepastebejau :) o gal tik taip atrodo, bet kunas jaucia. Na o kaip jus merginos ar naudojat ekologiskus produktus?
2015-11-11 17:49:08
Pabandau vieną kitą. Skirtumas geriausiai jaučiasi džiovintų vaisių, riešutų. Datulių įprastų jau nebeperku. Geriau mažiau, bet kokybiškesnių.
2015-11-11 22:48:03
Azguridienes knygoje rasi minciu apie ekologija. ji pamokins kritiskai paziureti i maista ir atskirti tikra maista nuo slamsciamaiscio. ar ji tau bus naudinga priklausys nuo to, koki ziniu bagaza sioje srityje jau esi sukaupusi,
as tai madai esu pasidavusi- jei galiu pasirinkti ,,paprasta,, ir ,,biologiska,, produkta, renkuosi biologiska. mane labiausiai gasdina visi antibiotikai ir hormonai, kuriu pilna paukstienoje ir mesoje. gyvenu labai industrineje salyje, tad ,,tikro,, maisto reikia paieskoti. skaniausios man yra pas ukininkus augintos bulves, tik dabar ju man negalima valgyti- sventinis patiekalas skrtas luckyday...
2015-11-13 12:10:54
Kaip tik neseniai skaiciau straipsni apie dziovintus vaisius. Siaubas ka is ju padaro pramone ir pelno siekiancios imones. Net baisu deti i burna po tokiu skaitiniu. Nors visa gyvenima maziau ar daugiau valgiau dziovintus vaisius, bet dabar manau reikes atidziau i tai paziureti. Tiesa leliumai - geriau maziau bet kokybisko maisto.
Nesu pakvaisusi del ekologisku produktu ir niekada i juos neziurejau, o jie ir brangiau kainuoja. Na bet siaip idomu padiskutuoti :) kas ir kaip geriau.
Uzsisakiau Azguridienes knyga. Laukiu nesulaukiu kada paskaitysiu :) o Piesini kurioje salyje gyveni?
2015-11-13 20:03:25
Kaip ta knyga vadinasi? Ir aš noriu užsisakyti :-)
2015-11-13 20:58:23
Guodos Azguridienės knyga „Maistas: ką mes darome su juo, o jis su mumis“
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS