Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Trukt už vadžių -vėl iš pradžių
2015-11-02 13:44:52
Sveiki visi, prisijungiau prie kilo lt rugsejo menesi.. buvo visai nebloga pradzia, taciau jau kuri laika esu nuklydusi nuo rezimo.. Ar jum nekyla sunkumu? kaip paskatinat save judeti i prieki,o ne atgal..?
2015-11-02 13:58:05
rezultatai geriausias paskatinimas :) nereikia tikėtis, kad kažkas privers ir motyvuos tave, visų pirma turi labai norėti pats... Ir aš kai pradėjau buvo visko. Prieš metus susidomėjau sveika mityba, valgiau sveikai, bet kada norėjau ir ką norėjau...aišku svoris nukrito, tada džiaugiausi ir atsipalaidavau... dabar praėjo lygiai metai, turiu -10 kg ir aktyviai sportuoju salėje, džiaugiuosi kūno pokyčiais ir savo ištverme... Nereikia tikėtis greito rezultato, nes taip nebūna, čia ilgas darbas visam gyvenimui, o jeigu nori tik numesti svorio ir vėl grįžti prie senų įpročių tai geriau iš vis net nebandyti ir nesimaivyti...
2015-11-02 14:14:53
Magnolia paskaityk temą : Praradau motyvaciją (ją rasi skiltyje "Apie viską"). Ten merginos labai daug gerų dalykų yra parašę. Pažiūrėk, gal padės kuris nors patarimas.
Man buvo sunku maždaug 8-10 savaitėm. Nors kaip tik tuo metu pasimatė akivaizdūs kūno pasikeitimai, tačiau ta pirminė euforija dėl naujo gyvenimo būdo jau buvo pradėjusi blėsti ir prireikė daugiau pastangų laikytis režimo. Po grubiai pusės metų buvimo čia, galiu pasakyti, kad tas užsispyrimas ir darbas su savimi buvo labai naudingas. Laikykis ir tau viskas pavyks!
2015-11-05 21:32:58
Va va, as galvojau kad man vienai taip...
2015-11-06 14:43:55
Na taip pati geriausia motyvacija-rezultatai.. man asmeniskai yra lengviau is peties papluseti sporto saleje,negu gaminti 5 kartus per diena.. tas man tikriausiai yra sunkiausia.. maisto sverimas ,gaminimas ir dar prie to paties atskiruose puoduose gaminti seimai..
2015-11-06 14:44:47
Gyyrta tikrai ne tau vienai, manau ne mes vieninteles susiduriam su tuo..
2015-11-06 16:56:24
Suprantu tave, dėl tų skirtingų patiekalų gaminimo tau ir šeimai. Kai pasakiau vyrui, kad planuoju laikytis dietos ir pradėt sportuoti, jis pasakė, kad gal tu laikykis viena tos dietos. Pačioje pradžioje gaminau sau, mažylei košeles ir vyrui su sūnum "normalų maistą". Žodžiu, po 3 skirtingus patiekalus kaskart. Pradėjus laikytis dietos duodavau vyrui paragauti to, ką valgau. Vėliau jau jis pats prašydavo, kad gaminčiau ir jam. Dabar jau grįžęs skundžiasi, kad per pietus kokių cepelinų ar kugelio pavalgė ir visas apsunko :DDD Paaugusi dukrelė noriai valgo mano maistą. Tik va 6 metų sūnui niekaip neįtinku. Tenka dar papildomai gaminti jam... Guodžiu save tuo, kad niekas juk nežadėjo, kad bus lengva...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS