Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mamytės kelionė link tobulo kūno
2015-11-28 11:10:39
Šeštoji savaitė. Svėrimosi ir matavimosi diena.

Ūgis - 172cm
Svoris - 74,7kg (-0,3kg)
Rankos apimtis - 28cm (išliko)
Krūtinės apimtis - 96,5cm (+1cm)
Liemens apimtis - 78,5cm (-1,5cm)
Klubų apimtis - 103cm (-1cm)
Šlaunų apimtis - 60,5cm (-0,5cm)

Šią savaitę apsirgau, tad buvau blogos nuotaikos. O kadangi buvau blogos nuotaikos, ketvirtadienį vyko apsiėdimas. Stebiuosi, kad svarstyklės rodo minusą. Net pradėjau galvoti, negi mano toks didelis antsvoris, kad tas svoris su minimaliom pastangom vis vien krenta. Na, bet jau trečia para beveik puikaus miego turbūt irgi duoda savo. Rezultatai džiugina :)
2015-12-01 14:09:47
Sveiki.
Puikūs pasiekimai! Jungiuosi ir aš prie jūsų, pradedu nuo šiandien. Sūneliui ryt bus 6 sav. Po gimdymo liko 5kg, šiuo metu sveriu 82kg, ūgis 170cm. Norėtųsi pasiekti 70.. Nemažai aišku, kaip pavyks taip, bet norėt reikia daug :D
Pati jau nebemaitinu, tad bus gal kiek lengviau su maistu.

Sėkmės ir atminkim, kad 'Rome wasn't built in a day!'
2015-12-01 16:23:05
Sveika prisijungusi! Man šiuo metu taip pat apytiksliai 5kg liko iki priešnėštuminio svorio, tad esame ten pat :)

Jums tikrai bus lengviau su mityba, nes nebemaitinat, iš dalies pavydžiu. Pati noriu išmaitinti bent iki 9 mėnesių, o nuo tada jau noriu pradėti atjaukinimą. Penktadienį minėsim pusę metų, laikas taip greitai bėga...

Išties, kaip Roma nebuvo pastatyta perdieną, taip ir svoris neužaugo per dieną, brandinom jį beveik metus, tad nėr ko norėti, kad jis ištirptų greičiau nei atsirado. Sėkmės ir valios stiprybės!
2015-12-02 22:29:07
Sveikos mamytės ir ne tik:) Jungiuos prie jūsų. Mūsų mažyliui greit 9mėnesiai, per nėštumą priaugtų 18kg atsikračiau, dabar noriu atsikratyti ir likusių nereikalingų kilogramų:(( kurie niekaip nenori tirpti! Ir badavau, ir ilgą laiką buvau atsisakiusiu miltinių patiekalų ir saldumynų, tačiau visa graži stora ir likau. Svoris nė krust! Pradėjau su kilo.lt, tikiuosi progreso! Skaitau kitų istorijas, džiaugiuos ir kartu pavydžiu, kad kitoms sekasi geriau:((
Štai mano duomenys:
Ūgis 169
Svoris 72
Krūtinė91
Liemuo 80
Klubai 101
Tikslas 63kg!
Po pirmos savaitės su kilo.lt -0,200gr :((( Narystę pirkau 3 mėnesiams, tikiu, kad pavyks!
2015-12-07 15:16:30
Sveika prisijungusi, Gintare :) Ar pirmąją savaitę teisingai laikeisi mitybos plano? Dažniausiai pačioje pradžioje svoris krenta labiausiai. Gal vandens per mažai suvartojai?

Aš pati neturėjau galimybės kurį laiką prisijungti. Taigi, nuodėmingoji septintoji savaitė.

Ūgis - 172cm
Svoris - 75kg (+0,3kg)

Prasirgau visą savaitę ir tik dabar beveik pasveikau. Bandysiu atsistoti ant kojų.

Sulaukiau pastebėjimų, kad atrodau sukūdusi :)
2015-12-08 14:58:52
Tik pradejus su kilo.lt pirmas 6 dienas svoris lipo i virsu, bet bendras rezultatas -200g. antra savaite sekesi geriau -1kg. sveriuosi kasdien nes tai siek tiek motyvuoja, o kelias dienas praleidus be sverimosi paleidziu vadzias visiskai. Sunku man tvarkytis su emociniu alkiu. Akys vis kliuna uz kokiu skanumynu. Namie karaliauju su mazyliu tai tik ir speju save gaudyt, kad ko neisidet i burna. Pagaunu save kosyte ragaujant ar ranka link kokio skanesto tiesiant. Turbut sis jausmas nedings niekada. Del mano svorio kritimo, tai labai jis nenoriai krenta. Su sportu problemu neturiu, einu kaip i svente 3 kartus per savaite. Noreciau ir daugiau, bet neturiu tokios galimybes. Bet nepasiduosiu, kada nors vistiek nukris!
2015-12-08 15:36:35
Gintarytenew, ar tavo kunas siuksliu deze? Jei ne, tai prisimink visada tai, pries dedama i burna ka nors :) Man toks mastymas padejo, dabar jau nebereikia apie tai priminti. Kitas dalykas, isivaizduok, nusipirkai brangia masina, i ja rekomenduojama pilti 98 benzinas, geri tepalai ir t.t. Ar piltum i ja dyzeli, nes jis pigesnis, ar piltum pigius tepalus? Jei ne, tai nedek viso to slamsto ir i burnyte :)
2015-12-09 13:27:54
Neveikia man sitas saves lyginimas su siukliadeze, Nora, nes nevalgau nei greito maisto ar kokiu saldumynu, nors ju namie netruksta. Silpnybe jauciu pacios gamintiems patiekalams, gal todel nesulyginu ju su slamstu;) Gaminu savo liekniems vyriskiams, kuriu vienas paauglys, o kitas itin lieknas, todel daznai renkuosi kaloringesnius patiekalus. Bijau, kad vyras dar nesukustu, nes jau dabar visa apvalute salia jauciuosi, nespesiu vytis;((
2015-12-09 13:38:41
Okey :) Bet tu valgai viska kas lieka... Juk tai irgi siuksliadezes simdromas :) Dedi tai, ko kiti nebevalgo... Viena alternatyva suvalgyti (imesti i savo kuna kaip i siuksliadeze), kita alternatyva ismesti i siuksliadeze. Kuria renkiesi? Palyginus su automobiliu irgi yra panasiai: pili i ji kura (tebunie geros kokybes ir brangu), pili tik tiek, kiek jo telpa i baka, juk nepili per virsu? Pili tam, kad jis vaziuotu, o ne kad malonu i ji pilti?
2015-12-09 15:35:00
Likuciu as nevalgau, jie ir keliauja kur turetu keliaut. O smaguriavimas-be galo didele mano silpnybe, kuri teikia malonuma pilve, taciau nepasitenkinima ziurint I veidrodi. Del sios savo silpnybes uzkandziauti ir kreipiausi i kilo.lt. Uzkandziavimas ant tiek man iprastas, jog kaip ir minejau, net paciai negalvojant ir esant nealkana pagaunu save automatiskai ji darant. Tai ir yra mano tikslas, teorija perkelt i praktika ir isgyvendinti uzkandzius is mitybos raciono. Tas manau man ir kiso koja metant svori! Dabar belieka stiprint valia!;))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS