Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mamytės kelionė link tobulo kūno
2015-11-12 20:07:15
smagu, o kai nuotaika gera,tai ir visi darbai nusidirba greiciau, kada nusimato ikurtuves? isisvaizduoju, kaip laukiat sios datos!
2015-11-13 10:57:27
Oi, laukiam laukiam, įkurtuvių laukiam! Sunku pasakyti, kada tiksliai išsikelsime, faktas tas, kad tikrai gruodį, tad kas čia ir beliko! Pastarosiomis dienomis kraustymosi laukiu labiau nei bet kada, nes jaučiu, kaip mano mityba po truputį išeina iš disciplinos. Nervina, kad negaliu atsispirti pagundoms! Pirmąją dienos pusę aš išsilaikau puikiai, tiek su valgymais, tiek su tarpais tarp jų. Vakare visi grįžta namo, pagamina kokį skanų patiekalą, tai negi dabar sėdėsi atskirta kaip raupsuotoji ant sofos, kai visi prie valgomojo stalo... O ir su sportu nebe kažkas... Pirmas dvi savaites spaudžiau save sportuoti namie, dabar nu negaliu prisiversti nors tu ką. Šalia naujo buto yra sporto klubas, jau taiiip laukiu, žinokit, jau taiiiip laukiu... Pasiilgau treniruoklių salės ir visiško atsidavimo sportui bent tas kelias valandas. Šiandien pasisvėriau, tikėdamasi pliuso, tai ačiū Dievui, kad išsilaiko minusas, nors ir tik keliais šimtais gramų. Ryt matuosiu matmenis, kažkaip truputį jaudinuosi...
2015-11-14 10:41:29
Ketvirtoji savaitė. Svėrimosi ir matavimosi diena.

Ūgis - 172cm
Svoris - 75,8kg (-0,2kg)
Rankos apimtis - 28cm (išliko)
Krūtinės apimtis - 95.5cm (-2,2cm)
Liemens apimtis - 80cm (-5,5cm)
Klubų apimtis - 104cm (išliko)
Šlaunų apimtis - 61cm (išliko)

Na, liemuo mano tai kažkoks fenomenas. Mąstau, kad čia tiesiog žarnynas išsivalė, nes toks pokytis lyginant su svorio pokyčiu labai jau keistas. Krūtinės pokyčiai manęs pernelyg nejaudina, nes pieno kiekio vienodo niekada nebus. Na, o visa kita manęs nestebina. Nesidžiaugiu savimi, bet ir pripažįstu, kad mažų nusižengimų buvo vos ne kasdien, tad nėr ko norėt. Prarandu azartą...

Pirmas mėnuo: 80kg 100-88-107 (61;29)
Antras mėnuo: 75,8kg 95,5-80-104 (61;28)

Taigi, per mėnesį:
-4,2kg ir -16,5cm.

Susumavus apimtis tai atrodo įspūdingai, svorio pokytis irgi neblogas. Gal nėra jau taip blogai, kaip aš galvoju :)
2015-11-14 15:12:45
Giedre tavo rezultatai super ir nera ko prarasti azarto. Per menesi numesti desimtis kg nerealu, tad tavo numesti kg ir sumazejusios apimtys yra super rezultatas. Neatsipalaiduok ir toliau siek savo tikslu. Saunuole :)
2015-11-15 17:10:47
Na , Giedre, rezultatai vadoveliniai, nedrisk sustoti! Draudziu! Mokslus iveikei, ir cia gali. tikrai gali!!!!
2015-11-17 16:00:17
Ačiū, merginos, labai už palaikymą, man jis daug reiškia :) Nors ir rašau šį blog'ą pagrinde dėl savęs, bet žinant, kad kažkas skaito ir stebi mano pokyčius, mane motyvuoja šių skaitytojų nenuvilti ;) Praeitą savaitę buvau kiek susipykusi su vandeniu, nors šiaip jį gerti labai mėgstu, man jo nei paskaninti nereikia. Nuo vakar kažkaip vėl susidraugavome :) O ir valandos trukmės treniruotę pagal Andriaus sudarytą programą ką tik padariau. Rankos užtat dreba berašant -išprievartavau savo tricepsą ;))
2015-11-21 12:17:59
Penktoji savaitė. Svėrimosi diena.

Ūgis - 172cm
Svoris - 75kg

Grįžau į svorį, kurį pavyko pasiekti praėjus mėnesiui po gimdymo. Kita stotelė - priešnėštuminis svoris - 69kg :)
2015-11-21 18:28:40
Sveikinu Giedre, esi šauniausia jauna mamytė! Perskaičiau tavo dienoraštį. Kaip tavo mažiukas, pupuliukas? Ar praėjo alergija? Įdomu, kuo tu pati maitiniesi?
2015-11-21 22:16:36
Is tiesu, Giedre, svori mesti sekasi gerai. Gali buti savim patenkinta, gerai, kad nedideli nukrypimai kol kas dideles itakos nepadare. Belieka pakankamai sustiprinti motyvacija, kad uztektu azarto eiti iki galo. Viena stotele jau pasiekei(ar kuo nors save apdovanojai?) dabar pirmyn iki antrosios!

Labai tikiuosi, kad visu diskusiju del TO testo labai neimi i galva. Nuosirdziai papasakojai savo patirti.I alternatyvia medicina yra retas, kuris niekada nesikreipe ar bent nepagalvojo apie tai.Gal tave nuramins tai, kad ir as kazkada buvau-NL-panasu kabineta buvo atsidariusi ruse gydytoja-su ja susipazinau kalbu kursuose. Ji netgi mokslu daktare buvo ir deste Universitete. NL-e jai neuzteko kvapo is naujo baigti studiju, tad pasirinko alternatyva- pabaige echoskopijos kursus ir su ta priedanga ikure alternatyvu kabineta. Atsiveze is Rusijos pora aparatu, ir ta, kuri ir tu minejai(reklamavo, kad kosmonautu rengimo centre ji naudoja). ,,Draugystes,, vardan nuejau issitirti. Mane domino echoskopija visa kita ne- bet ikalbejo. Suzinojau, kad 1.per mazai serotonino(teisybe, ka tik buvo istikus beda)2.Per daug riebalu. 3.Skrandyje bakterija ir reikalingi papildomi tyrimai. Ligonineje tyrimai nerado nieko, skrandziu niekada nesiskundziau....Gavau ir tu zoliu ekstraktu...
Kai ji po kiek laiko prisistate pas mus i namus su lagamineliu,kad ,,pagydyti,, mano sergancia mama, kantrybe baigesi. Mama(pati gydytoja) jos atakas atlaike. O musu pazintis baigesi.
Taip ir kaupiame patirti...
O echoskopija ji atliko gerai- ka ji sake , viskas pasitvirtino. Tai ir buvo jos tikroji specialybe....

Dirbam toliau su savim- su motyvacija, mitybos ir sporto planu. Ar baigi perskaityti Supermaista? Randi sau ka gero?
Sekmes, kolege, viska tu pasieksi ka noresi!

2015-11-22 14:13:33
Ačiū! Čihita, sūnus auga puikiai, trečiadienį keliausime pas gydytoją svertis ir matuotis :) Alergiją puikiai sekasi kontroliuoti, o pati stengiuos vengti alergenų. Pusryčiams valgau arba košes, arba ekologišką jogurtą, priešpiečiams dažniausiai kaitalioju obuolius be žievelių su bananais, pietums sąrašas yra nemažas, išsikepu orkaitėje bulvių, jas valgau su kefyru, pasigaminu kalakutienos įvairiausiais būdais, tai pat mažai alergizuoja kiauliena, tad ir ją pastarosiomis dienomis pagaminu. Kelias paskutines dienas ne visiškai tvarkingai valgiau, kiauliena su bulvėmis, bet viską kepiau orkaitėje, o mėsą - savose sultyse, tai visa vyro šeimyna pripažino, kad labai skanu ir nereik čia visuomet tų riebalų :) Pavakariams virti brokoliai, salotos ar kefyras, o vakarienei dažniausiai kažkaip vis nuklystu nuo mitybos plano, bet alergenų vengiu. Būna tų nusižengimų tikrai, pavyzdžiui, vakar ir užvakar dideliu prašymu prikepiau keksiukų-rožyčių, tai kaip nesuvalgysi, kai jie tokie gražūs. Dar vakar su vyru važiavome į draugės pirtį, tai ten vyko didysis apsivalgymas... Bet nuo šiandien vėl bus viskas tvarkoje, per daug nesijaudinu dėl vakarykščio vakaro ;)

Piešiny, kažkaip šiuo metu nesu sugalvojusi savęs apdovanojimo sistemos :D Man jau vien skaičiukai svarstyklėse yra pakankama dovana :) Žinau, kada save tikrai kažkuo apdovanosiu - kai pasieksiu 65kg, tada pažadu sau nusipirkti gražią suknelę. Apimtis skaičiuosiu kitą savaitę - mažėjančios apimtys mane dar labiau džiugina. O kai sueis du mėnesiai, nusifotografuosiu - labai tikiuosi pamatyti rezultatą.

Dėl to testo... Nei kiek neimu nieko į širdį ;) Visi turi savų patirčių ir viskas, nėra ten ko ginčytis ar piršti bereikalingai savo nuomonę, juk tai tik diskusija, neverskime to į bereikalingą ginčą.

Kadangi Super maistą užsisakiau intermetu, vis dar laukiu, kada jį man atsiųs. Vyliausi, kad tai būtų buvę penktadienį, bet kitą savaitę, manau, tikrai sulauksiu. Kaip visad, didelis ačiū už palaikymą!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS