Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mamytės kelionė link tobulo kūno
2015-11-07 16:35:56
Skaiciau tavo Giedre zinutes kelis kartus ir man kazkaip nelogiski tie produktu sarasai, varske blogai-kazkokia kalcionuota -gerai... versiena blogai-seno jaucio mesa gerai....o ir to pasirinkimo maisto praktiskai nera, net darzoviu mazas pasirinkimas, o is vaisiu realiai tik obuoliai... slyvu nelabai yra jau... bananai ir kiwi esu skaiciusi, kad daznai sukelia alergija, visi E irgi... tad nera praktiskai net kas valgo mamai... o ir gelezies trukumas persiduoda kudikiui... As asmeniskai (bet cia tik mano nuomone ir su ja dauguma mamu nesutiks vien todel, kad maitinimas krutimi pasidare sventas dalykas, o atsisakancios maitinti vadinamos savanaudemis) nutraukciau maitinima krutimi ir nekankinciau savo vaiko. Pati dukra maitinau iki 3 men, pastovus pilvo skausmai, reikimas namkti, neramumas, pradejau maitinti misinuku ir viskas susitvarke. Siais laikais maista perkame parduotuvese, vaisiai, darzoves purskiami ivairia chemija, mesa praturtinta dideliais kiekiais salietros...
2015-11-07 16:40:26
Dar pasiskaityk cia http://www.tikraibe.lt/alergija-maistui-ir-egzema praktiskai nieko negalima
2015-11-07 16:48:19
Dėl kivi pati nustebau, tačiau bananai iš tiesų yra neutraliausias vaisius ir tikrai tikrai galima žindant :) Kalcinuota varškė - tai čia jau ne man skirta valgyti, o mažyliui. Dėl nutraukimo... Taip, galbūt ir yra toks variantas ir aš gerbiu Jūsų nuomonę, bet tai bus paskutinis mano pasirinkimas - kam to reikia, jeigu leliui vis geryn? Niekad neraižė pilvuko, neprimaitinau niekad, o svorio prieaugis puikus, ant tiek geras pienas, kad net tuštinasi tik kas 10 dienų, nes mažius viską iš jo pasisavina ir net nėra kuo kakoti :D Kaip sakiau, pilvuko neraižo, tad tokio dažnumo tuštinimasis yra normalus ir kelios gydytojos jau nuramino šiuo klausimu. Beje, vakar pabandėme duoti mišinuko, jam visai nepatiko, vos 10ml suvalgė. Mano vaikui dar tik 5 mėnesiai, pati buvau maitinama tik iki 3 mėnesių. Bet kol situacija kontroliuojama, tikrai nenutrauksiu maitinti :)
2015-11-07 16:54:39
Realiai šiuolaikiniame pasaulyje jau ir oru kvėpuot nebesveika :D Ai, beje, mažiukas ne piktuoju naktį kelia, o jis dūksta. Kad ir kaip džiugu, kad jo nuotaika būna puiki, bet dieną man nors tu ką užmigti nepavyksta, nakties miegas - šventas reikalas :D
2015-11-07 17:01:18
Aisku Giedre tu pati mama ir viska geriau zinai :) Tad linkiu, kad kuo greiciau pasveiktumete :)
2015-11-07 17:22:16
GiedreM, ar viskas buvo gerai iki kilo.lt dietos su kūdikio odele?
2015-11-07 18:41:57
Giedre, tikrai padirbejai, rasydama atsakymus. Svarbiausia, kad nustatyta diagnoze, gydytojos klausai ir vaikelis sveiksta. Tad kaltinti saves nera ko-juk negerei, nerukei, kad sakytum-vavava...O su tom alergijoms tai cia niekad nezinai kas ir nuo ko. Noros linkas yra geras, bet ir pati manau zinai nemazai. Kilo komandoje yra dietologe pagal aprasymus sudaranti dietas ,,ligoniams,, dirbusi Santariskese ir pan. Ji tikrai turetu sugebeti sudaryti tau tinkama mitybos plana, jei jai nusiusi viska, ka mums surasei. Mums tai ir yra sunkiausia, kas negalima, zinome, bet kas tada galima!!!!??? Tikrai tikiuosi, kad issisuksi, o saves nekaltink jokiu budu, esi puiki mama!
2015-11-08 00:54:57
Būdavo ir anksčiau tų pabėrimų, aišku, bet tik ant žandukų pagrinde. Bet ir nevalgiau tobulai visą laiką. Pradėjus laikytis Kilo mitybos visa tai paaštrėjo. Tikrai suvartodavau daug daugiau baltymų nei reikia žindančiai motinai.

O dabar taip, produktų pasirinkimas tikrai gerokai sumažėjo, bet nesijaučiu nuskriausta dėl to :) Ką tik reikia padarysiu dėl savo vaikelio :) O kaip teko skaityti vienos vaikų gydytojos straipsnį - motinos piene niekuomet nestinga reikalingų medžiagų, Ko jame trūksta, yra imama iš motinos organizmo. Pačiai tekdavo susidurti su pacientėmis, kurios teigdavo, kad labai sugedo dantys nėštumo metu ar po gimdymo. Dantyse, ypatingai emalyje, yra gausu mineralinių medžiagų. Taip kad jeigu man trūksta geležies, tai tik todėl, kad jis visas sueina į pienuką :)
2015-11-08 01:03:05
Beje, ačiū už palaikymą ;)
2015-11-09 18:55:37
Šiandien vien tik geros naujienos. Sulaukiau iš dietologės naujo mitybos plano, kuris atrodo labai patraukliai! Jau laukiu, kada išbandysiu kai kuriuos patiekalus :) Gaila, kad negalėsiu greitu metu išbandyti moliūgų receptų, nes kol kas jo neturiu :( Bet nieko tokio, atsirado daug visokių kitokių skanumynų, kurių prieš tai neteko matyti, nes jų čia tokia gausybė... Kita džiugi naujiena ta, kad mažylio oda jau beveik visiškai sveikutė. Vakar gavau ištrūkti iš namų, su draugėmis praleidome šaunų vakarą, užsisakiau sočių spagečių, iš kurių paprašiau išimti kiaušinius. Ne idealiausias valgis pavakariams, stengiuosi kiek galėdama, tad lai tai būna mano lucky day, kurios šiaip savaitėje neturiu ;).

Nuotaika gerėja :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS