Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mamytės kelionė link tobulo kūno
2015-10-31 10:46:09
Tikslas puikus, juk esi jauna ir sokeja. Pavyks.
2015-10-31 10:50:23
Ačiū! Aš taip pat tikiu, kad man pavyks :)
2015-11-03 12:23:17
Sveikute, na kaip sekasi nauja savaite? :)
2015-11-03 15:01:00
Sveika. Ką tik grįžau iš gydytojos. Kūdikį pradėjo rimčiau berti, tad gydytoja sudarė man hipoalerginę dietą. Atrodo, sveikai maitinausi (aišku, baltymų suvartojimas tikrai buvo kiek per didelis), bet juk visko negali žinoti. Vaiko sveikata man yra pirmoje vietoje ir apie jokį svorio metimą čia negali būti kalbos. Kol kas valgysiu tai, ką liepė gydytoja. Bus matyti, gal tai irgi duos teigiamą rezultatą man, netik vaikeliui. Parašiau dietologei, klausdama, kaip dabar reikės žymėti dienos mitybos ataskaitą. Kaip tau sekasi laikytis naujo režimo? :)
2015-11-06 18:17:09
Mane irgi isbere :) manau, kad nuo baltimu.. niekad anksciau tiek nesuvalgydavau.. tai matyt atsiliepe veidelis mano dabar negrazus.. kg tirpsta letai- o gal ir gerai? per savaite -2kg. BET apimtys gerokai sumazejo :) negaliu atsidziaugti.. nors buvo ir nukripimu..
2015-11-07 10:38:10
del isberimo- baltymai, tai aisku,bet gal ir citrusiniai vaisiai koja pakiso? siame plane buna, kad priespieciams 3 apelsinai ar 7 mandarinai, jei tiek ir suvalgot, sureaguoja ir mazyliai ir jus,mamos. Ka dar sake gydytoja? Ko neleido valgyti?
2015-11-07 10:43:16
Taip pat gali buti ir nuo didelio kiausiniu kiekio, nes baltymas baltymui irgi nelygus.
2015-11-07 14:31:26
Trečioji savaitė. Svėrimosi diena.

76kg (-0,5kg)

Atvirai pasakius, nuoširdžiai nustebusi esu, kad einu į minusą. Nes savaitė prilygsta tragedijai. Vaikiukui išsivystė atopinis dermatitas, vienas petukas pradėjo šlapiuoti, gydytoja priskyrė hormoninį tepalą... Nuotaika pašlijo, naktį beveik nemiegu, nes vaikutis vis žadina. Beveik laikas dygti dantukams,bet požymių dar nematau. Esu išsekusi ir nebuvo dienos, kad šventai laikyčiausi plano.

Citrusinių vaisių visiškai nevartoju, nors ir kaip juos dievinu. Kaltinu baltymus. Iš naujo pamilau kiaušinius, o ir vištienos/kalakutienos krūtinėlę valgiau vos ne kasdien. Jaučiuos baisiai kalta, kad dėl mano užmojų gražėti turėjau sumokėti kūdikio sveikata...

Gydytoja taip pat parekomendavo vengti sintetinių rūbelių ir rengti tik šimtaprocentine medvilne. Sūnaus odytė jau gražėja ir tai yra vienintelė man gera naujiena šią savaitę :)
2015-11-07 14:50:04
NeTobulaMergina, džiugu, kad tau apimtys mažėja ir svoris taip pat. Man veidas kažkaip neišbertas, TAČIAU džiūsta lūpos, ypatingai kampučiai, įtariu, kad geležies trūksta. Kitąkart kai apsilankysiu pas gydytoją, paparašysiu bendro kraujo tyrimo. Piešiny, sąrašą baiiiisiai ilgą gydytoja davė, ko negalima ir vengti valgyti. Taigi...

DIDIEJI ALERGENAI. Šokoladas, kakava, chalva, medus, sirupai, spalvoti ledinukai, saldainiai "guminukai",spalvota kramtomoji guma, riešutai, grybai, žuvis, vėžiagyviai ir jūros gėrybės, tomatų padažas, majonezas, čipsai, limonadas, sultys iš tetrapakų, citrusiniai vaisiai.

VENGTI. Karvės ir ožkos pienas, varškė, sūreliai ir desertinė varškė, fermentinis ir lydytas sūriai, veršiena, vištiena, kiaušiniai, soja, pieniškos dešrelės, rūkyti ir koncervuoti mėsos bei žuvies gaminiai, grikiai, kviečiai (manų kruopos, makaronai, pyrago gaminiai), morkos (ypač žalios), ankštinės daržovės (pupelės, žirniai, lęšiai), pomidorai, paprikos, ananasai abrikosai, persikai, papaja, arbūzai, kriaušės, braškės, žemuogės, juodieji serbentai, vyšnios, vynuogės, šaltalankiai, alyvuogės, vanilė, cinamonas, gvazdikėliai, garstyčios, lauro lapai, pipirai, krienai, prieskoninių daržovių mišiniai, limonadas, gira, kisielius, alkoholis (ypač vynas, alus).

Realiai, mitybos planas, kurį man sudarė dietologė, buvo beveik vieni alergenai... O ji žinojo, kad žindau. Ji net pavakariams man buvo skyrusi vynuogių, ką jau tada iškart pakeičiau ir net paklausiau, kodėl įdėjo, bet spėkit, ar sulaukiau atsakymo. Bet kad paprika, morkos, ankštiniai ir pomidorai yra alergenai, tai čia jau išvis man depresija... Per šį savaitgalį koreguosiu savo mitybos planą, ieškosiu, kas man geriausiai tinka, tada parašysiu dietologei, nusiųsiu jai visą šitą litaniją ir lai padaro tokį planą, koks priklauso. Viso labo aš jiems savo pinigus moku.
2015-11-07 14:57:24
REKOMENDUOJAMA. Rūgštūs pieno produktai (kefyras, rūgpienis, grietinė, kalcinuota varškė (kūdikiams), natūralus jogurtas, sviestas, sutirštintas pienas be cukraus, jautiena, kalakutiena, triušiena, nutrijos mėsa, ryžiai, rugiai, avižos, miežiai, kukurūzai, bulvės, kopūstai, kalafiorai, brokoliai, cukinijos, moliūgai, ropės, agurkai (daržo), salotos, svogūnai, obuoliai (be žievelės), bananai (individualiai), kivi (individualiai), raudonieji ir geltonieji serbentai, mėlynės, bruknės, spanguolės, slyvos, krapai, petražolės, svogūnai, vanduo, mineralinis vanduo, silpna arbata, obuolių sultys (be konservantų).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS