Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mamytės kelionė link tobulo kūno
2015-10-29 11:54:52
Žinoma, tobulo kūno nėra ir nebus. Tobulą kūną, manau, galima apibrėžti kiekvienam savaip - tai kūnas, kuriuo tu didžiuojiesi ir gali pasakyti, kad atrodai geriau nei bet kada gyvenime. To siekiu ir aš. Užsiregistravau Kilo.lt šių metų spalio 16 dieną. Kadangi tai buvo penktadienis ir 22 valanda, mitybos ir treniruočių planą gavau tik pirmadienį, tačiau jau tą savaitgalį pradėjau stengtis prisižiūrėti mitybą. Šiuo metu auginu beveik 5 mėnesių sūnų, mano svoris prieš nėštumą buvo 69kg (kas jau tada manęs nedžiugino), o ūgis - 172cm. Prieš gimdymą svėriau 87kg, praėjus mėnesiui po gimdymo labai džiaugiausi savo svoriu, kadangi jis gana greitai nukrito iki 75kg, tačiau per tuos keturis mėnesius svarstyklės mane apdovanojo skaičiuku "80". Kai pamačiau, kad mano svoris prasideda skaičiuku 8 (niekad gyvenime tiek nesvėriau), labai nuliūdau, apsivalgiau saldumynais (ką ten apsivalgiau - apsiėdžiau), tuo metu pasijutau geriau. Po pusvalandžio pasišlykštėjau savimi ir nusprendžiau, kad taip toliau negali būti (negana to, kitą rytą mažąjį nuo saldainių taiiiip išbėrė, kad pasijutau dar blogiau) ir tą patį vakarą užsiregistravau čia. Mitybos planu džiaugiuosi (dienos kalorijų norma - 1800kcal), žinoma, pasikoregavau šiek tiek pagal save, pagal savo labiau mėgstamus produktus, treniruotėmis irgi esu patenkinta (nors namie sportuoti su mažai sporto įrangos neteikia man tokio didelio kaifo, kaip salėje kilnoti svorius ir tąsyti treniruoklius), tačiau tai ne pasiteisinimas atsisakyti sportuoti. Visgi noriu ne tik numesti svorį, ką žinoma, ketinu daryti palengva, nes visgi maitinu dar mažiuką krūtimi, bet ir užsiauginti raumenyną ir jį ryškinti, ryškinti, ryškinti... Bet viskam savas laikas. Tad štai mano pradiniai duomenys:

Svoris - 80kg
Ūgis - 172cm
Rankos apimtis - 29cm
Šlaunų apimtis - 61cm
Krūtinės apimtis - 100cm
Liemens apimtis - 88cm
Klubų apimtis - 107cm

Reikia pabrėžti vieną dalyką, kad kol kas su vyru ir sūnumi gyvename pas vyro tėvelius, kadangi po truputį remontuojamės butą, į kurį kelsimės. Uošviai ne visai palaiko mano apsisprendimą keisti savo mitybą - jie dideli mesėdžiai (griliukas, šašlykai, riebūs kepsniai). Reik sakyti, kad atsikrausčius pas juos gyventi, truputį apsileidau, nes namuose pas savo tėvelius gerokai labiau prisižiūrėjau mitybą, o štai po truputį man didėjant nėštumo metu ir vis labiau pavargstant (dirbau ir studijavau odontologiją), vis nebūdavau laiko ar jėgų pasigaminti kažką pačiai, tad valgydavau, ką patiekdavo. Taigi, uošviai mano, kad išsidirbinėju :) Todėl net ir lucky day neprašiau čia, nes žinojau, kad ir taip čia gyvenant bus tų nukrypimų. Dėl to manau, kad progresas mano pradžioje gali būti ne toks ir žymus, todėl laukiu, kada persikraustysime ir būsiu vienintelė gaspadinė virtuvėje!
2015-10-29 12:18:32
Labas :) as taip pat naujai iskepta mamyte ir turiu panasius norus kaip tu :) tikiuos , kad mums pasiseks..
Kaip sekasi su meniu?
as tai susirasiau valandas kada valgau ir kiekviena diena zadu valgyti tuo paciu metu, manau tai turetu padeti :)
2015-10-29 16:00:03
Na, iš tikrųjų, gali būti, kad aš kiek per daug pasikoregavau savo mitybos planą :D Vienų produktų yra daugiau, kitų mažiau, bet visumoje jaučiuosi gerai, tad kol kas nekeisiu to plano daugiau per daug :) Su laikais kitas reikalas. Neturiu nusistačiusi, kada atsikeliu, mažylis yra mano žadintuvas :D Kartais jis atsikelia 7 ryto, tokiais atvejais pasiseka po pamaitinimo numigti iki kokios 10 valandos, kartais ne, tad tas mano grafikas kas dieną kintantis :) Žinau, kad tai nėra labai gerai, bet aš šventai laikausi nurodytų tarpų tarp valgymų :) Tik jeigu kada diena prasideda 7 ryto, o dažniausiai baigiasi apie 23 valandą, tų 5 valgymų atrodo mažoka, tada stengiuosi ilginti tarpus tarp valgymų bent pusvalandžiu :) O kaip Tau sekasi laikytis visko?
2015-10-29 22:24:05
Na man tik antra diena, tai dideliais stebuklais dar negaliu pasidziaugti :)
Bet as taip noriu suliekneti.. rinktis drabuzius tokius kokius as noriu, o ne tus i kuriuos as telpu. Zinau, kad jeigu ne dabar, galbut jau niekad nebeatrasiu savyje tos valios. Vis skaitau kitu istorijas, kaip pasiseka, kaip pagaliau dziaugesi gyvenimu ir savimi. Tad tikiuosi man nepritruks valios ir pastangu to pasiekti, kad ir kiek laiko tai uztruks :)
Zinau, kad arteja ziemos sventes ir gal but bus tu paklidimu, bet juk imanoma :)
2015-10-30 08:39:18
sveikos jaunos mamytes, va ir radote sau porininke, bus lengviau kartu liekneti. as tai ,,vis dar jauna,, mama, bet ka noriu pasakyti, svori man irgi uzaugino paskutiniai nestumai.kilo projektas man antras bandymas atsikratyti virssvorio, po pirmo sekmingo min 22kg svoris grizo, nes paslydau ant labai naivaus dalyko- nesuvokiau, kodel man tas svoris uzaugo ir vis dar auga ir nepripazinau,kad medziagu apykaita, deja, pasikeite ne mano naudai, ir numetus svori reikia vis tiek sekti ka valgai! tikiuosi, kad pasimokiau, linkiu jums labai dideles sekmes, istvermes ir pasiektus rezultatus islaikyti!ir be abejo atradimo dziaugsmo auginant mazylius!
2015-10-30 12:29:24
NeTobulaMergina, nuklydimų bus visuomet, svarbiausia vienas dalykas: jei kartą nuklydai, tai nereiškia, kad pasidavei! Taip, suvalgei picos gabalėlį ar pyrago prie kavos, juk visi esame žmonės! Reikia palepinti save karts nuo karto ir nesmerkti dėl to savęs. Ir toliau vėl pereiti prie sveikos mitybos lyg nieko nenutiko.
Na, o man vakar vakare nutiko komiška situacija. Einu sau virtis pavakariams brokolių, o žiūriu - nėra! Kaip čia taip aš juos greitai suvalgiau?! Susinervinau ir - ką jūs manot - mano pavakariai iš brokolių pavirto torto gabaliuku ir mažu stiklainiuku obuolienės :D Galvoju, kokio velnio aš taip pasielgiau, juk šeštadienį mamos gimtadienis, ten dar bus visa ko valgyti... Pagraužiau save pagraužiau, tada paėmiau ir prigėriau vandens (dienos norma 2500ml, o prigėriau turbūt 3000-3500ml, jau net pamečiau skaičių), o vakare sutriauškiau stambią morką ir patenkinta sau nuėjau miegoti. Ne idealiausia vakarienė, bet po to tortuko tokia apsunkusi jaučiausi, kad beveik nieko nenorėjau. Svėrimosi diena ryt, bet neiškenčiau ir užlipau šiandien, ir ką jūs manot - 76,5kg! O antradienį dar buvo 78kg :)
2015-10-30 12:34:37
Piešiny, ačiū už palaikimą, Tau taip pat linkiu kuo didžiausios sėkmės lieknėjant :) Aš taip pat įeinu į jaunųjų mamyčių ratą, man dar tik 23-eji. Nesinori tokio amžiaus atrodyti "mamiškai" (nenoriu šiuo pasakymu kažką įžeisti, tiesiog vienur yra nusistovėjęs stereotipas, kad pagimdžiusi moteris apsileidžia ir yra stambesnė net už savo vyrą). Esu jauna, guvi ir jei jau sugebėjau beveik vienu metu pabaigti magistrą ir pagimdyti vaiką (birželio pirmą apsigyniau, birželio 3-ią išvažiavau gimdyti, birželio 18-ą ėjau laikyti valstybinio egzamino :D), tai keli nereikalingi kilogramai tikrai manęs nesustabdys pasiekti savo tikslo!
2015-10-31 10:12:32
Antroji savaitė. Matavimosi diena. Matuotis ketinu kas dvi savaites, svertis kiekvieną. Taigi:

Svoris - 76,5kg
Liemens apimtis - 85,5cm (-2,5cm)
Rankos apimtis - 28cm (-1cm)
Šlaunų apimtis - 61cm (išliko)
Krūtinės apimtis - 98cm (-2cm)
Klubų apimtis - 104cm (-3cm)

Svorį palieku vakarykštį. Dėl liemens apimties... Gali būti klaidingi duomenys, kadangi pirmą kartą save išsimatavau ne iš ryto, o vakarop. Nors ir buvau tada senokai valgiusi. Na, bet nuo šiol matuosiuos visuomet rytais, tad daugiau problemų dėl duomenų tikslumo neturėtų kilti :) Krūtinė - irgi nežinau, kiek čia tiesos, juk dar maitinu, nors tiek šįkart, tiek praeitą kartą pamatavau iškart pamaitinusi kūdikį. Labiausiai džiugina klubai.

Taigi, reziumė - per dvi savaites numečiau 3,5kg svorio ir 8,5cm apimčių. Jau laukiu, ką parodys metras po dviejų savaičių ;)
2015-10-31 10:23:34
Saunuole, GiedreM, pradzia gera, taip ir toliau! Dar neparasei, koks tavo tikslas?
2015-10-31 10:36:31
Tikslą užsibrėžiau gana aukštą, bet kodėl gi ne? ;) 60kg yra mano tikslas, KMI tuomet būtų 20,28. Narystę turiu pusei metų, tad pamažu, manau, priartėsiu prie savo tikslo :) Kai tik pradėsiu primaitinti mažiuką ir galėsiu jį ilgesniam laikui palikti su tėtuku, šausiu sporto kluban, nes namuose man nėra tokios didelės motyvacijos sportuoti, nors ir prisiverčiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS