Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelias i ngrazesni kuna
2015-10-30 18:43:48
taip rasyk i viena ir atsirinks:)
2015-10-30 19:32:37
Rrrr.. Siandien penktadenis, o tai reiskia, kad liko:
1d. iki Seses gimtadienio
7d. Iki Pirmojo dukrytes gimtadenio
14d. iki savaites iki mano vestuviu (puota)
25d. iki teisiu islaikimo
ir visas mieno iki grizimo i Lietuva (atostogos)

Prasau - D. suteik man stiprybes, nepaluzti ir pasiekti savo svajones.
2015-10-31 10:43:05
Stai ir 4-oji diena :)
Kolkas dar be visisko nukripimo ir be pagundu :)
laukiu kito treciadienio ( 1savaite) noriu paziureti ar pasieksiu bent kokiu rezultatu :)
2015-10-31 10:50:26
tavo sventes kaip tik kas savaite, vadinasi tai bus Lucky day.Viskas cia gerai, svesk. papasakok, kaip atrodys tavo svente, juk tuo turbut ir gyveni?
2015-10-31 10:52:50
Jeigu ir toliau taip šauniai laikysies, rezultatai bus puikūs ;)
2015-11-01 10:57:11
Tai va sesers gimimo diena buvo 6deni , o mano lucky day yra sekmadienis :)
Tai sestaddeni viska valgiau pagal plana isskyrus pietus ( buvau pas sese)
Tai suvalgiau torto gabaleli ir isgeriau sampana. Po to labai jauciausi alkana sunkiai sulaukiau pavakariu... dabar suprantu ka reiskia "netinkama mityba"
O siandien sekmadienis mano tikroji "lucky day" kadangi vakar nukrypau nuo plano siandien bandysiu valgyti sveikai :)
2015-11-01 16:53:49
ar zinot kodel yra lucky day? del to kad per sav organizmas pripranta prie nustatyto kaloriju kiekio ir jei ilgesni laika laukytumetes dietos svoris nustotu kristi , del to reikia viena diena valgyti ka nori, padaryti soka organizui ir kita diena vel laikytis dietos:))kad vel pradetu deginti riebalus.
2015-11-11 14:48:41
Sveika, kaip tau sekasi? :) Numanau, kad gerai, nes užmačiau tave taškų lentelėje ketviroje vietoje!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS